April 28, 2024, 06:54:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc prvi prvom ciklusu  (Pročitano 3764 puta)

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
pomoc prvi prvom ciklusu
« poslato: Mart 15, 2016, 09:26:24 posle podne »
pozdrav

zanima me iskljucivo misljenje ljudi koji vec imaju ciklus/e iza sebe.. ajmo hipotetski reci da ste ispunili "zahtjeve" za prvi ciklus, od razvoja pa do znanja o treningu i prehrani, mene zanima koliko vas se je upustalo u prvi ciklus na svoju ruku ili je uz sebe imao nekog od ljudi koji su ajmo reci "guru-i" za takve stvari, odnosno je li uopce potrebno za prvi ciklus koji se sam po sebi cini jednostavan (8tjedana 500mg depoa tjedna), no znamo da to i ponekad ne mora biti tako... zato me zanima misljenje ljudi koji su vec prosli kroz to smatraju li da ukoliko su sami isli kroz svoj prvi ciklus da li smatraju da bolje da su uz sebe imali nekog strucnijeg (dakako, i oni su se educirali sami po tom pitanju, ali ipak iskustvo je iskustvo..)

nadam se da razumijete sto hocu reci

 
« Poslednja izmena: Mart 15, 2016, 09:28:01 posle podne bENNY »

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: pomoc prvi prvom ciklusu
« Odgovor #1 poslato: Mart 15, 2016, 09:47:32 posle podne »
Pozdrav i dobrodosao...:)
Nemqm cikusa iza sebe ali ono sto mogu recu jeste da mnogo momaka ulazi u pricu sa hemijom a od nje su daleko ali dobro....Posto si izrazio zelju da ti komentarisu ljudi koji iza sebe imaju cukluse sacekacemo nekog iskusnijeg da ti odgovori...Pozz...;)

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: pomoc prvi prvom ciklusu
« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2016, 10:08:21 posle podne »
naravno slazem se, to se podrazumijeva i za mene, daleko sam ja jos od te price, ali shodno tome se i educiram po svim pitanjima pa tako i po tom pa me zanima i misljenje ljudi za ovo :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: pomoc prvi prvom ciklusu
« Odgovor #3 poslato: Mart 15, 2016, 10:24:07 posle podne »
naravno slazem se, to se podrazumijeva i za mene, daleko sam ja jos od te price, ali shodno tome se i educiram po svim pitanjima pa tako i po tom pa me zanima i misljenje ljudi za ovo :D
Samo polako,odgovorice ti ...;)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: pomoc prvi prvom ciklusu
« Odgovor #4 poslato: Mart 16, 2016, 12:18:00 pre podne »
obavezno nekog uz sebe... iskreno to ti je jedna od najbitnijih stvari... bar ako brines o sebi i svom zdravlju xd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: pomoc prvi prvom ciklusu
« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2016, 12:18:45 pre podne »
Pozdrav,evo ja cu ti izneti moje misljenje.Najbitnije je da si saam sto vise edukovan na ovu temu oko remecenja hormona u telu.Najbolja opcija je i da imas prethodno steceno znanje i nekoga strucnijeg sa iskustvom koji ce ti pomoci.Uvek je bolje imate nekoga (ako nista makar da mu kazes da ide sve dobro).Ovo sve pricam jer bez obzira koliko si potkovan teoretskim znanjem,u praksi se mnoge stvari ne podudaraju kao na papiru.Ja sam se licno savetovao sa strucnijim pre 1.ciklusa iako sam imao nekog osnovnog teoretskog znanja (i u toku ciklusa sam sa istim bio u kontaktu).Aas nije igra,i cak i cikluse poput toga sto si naveo treba shvatiti ozbiljno,jer i jesu ozbiljni.

Van mreže bENNY

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: pomoc prvi prvom ciklusu
« Odgovor #6 poslato: Mart 16, 2016, 12:25:40 pre podne »
hvala obojici na odgovoru

definitivno se slazem, teorija je teorija i nje nikad dosta ali praksa je ipak praksa i najbolje imat osobu s puno prakse i teorije pored sebe u takvim stvarima :) nikad ne znas za sta ce trebat :D

ako jos ima tko iskustva slobodno podijeli bit cu zahvalan :D

Van mreže mtrzin

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: pomoc prvi prvom ciklusu
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2016, 12:29:54 pre podne »
hvala obojici na odgovoru

definitivno se slazem, teorija je teorija i nje nikad dosta ali praksa je ipak praksa i najbolje imat osobu s puno prakse i teorije pored sebe u takvim stvarima :) nikad ne znas za sta ce trebat :D

ako jos ima tko iskustva slobodno podijeli bit cu zahvalan :D

Upravo tako.Zdravlje je uvek najbitnije.