April 28, 2024, 12:34:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron Depo  (Pročitano 189369 puta)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #60 poslato: Avgust 26, 2014, 02:40:26 posle podne »
@Bsbejs5
da ne trujemo temu sad o mojoj isshrani, radi onih koji ovde dolaze da citaju o onome sto pise u naslovu.. nema sta puno da se kaze,  vezbam klasicno kao i svi, menjam vezbe kad osetim da sam se navikao, ponekad raim super serije..objektivno , ne treniram dovoljno ozbiljno, a ishrana mi je blagi uzas, rucak kuci.. sta se spremi, a ostalo.. boze pomozi, tunjevina, belo meso.. i to sve neredovno.. koliko stignem sa posla da iskombinujem. Ovde je rec o ozbiljnijem problemu.. cesto ne mogu da se nateram da odem do prodavnice, ili druge slicne jednostavne stvari da uradim.. prosto me uhvati takva mrzovolja.. lakse mi je da odem u teretanu da se znojim, nego da progovorim tri reci sa nekim i slicne paranoje..

S
to se tice tvoje mrzovoljnosti i depresije,najbolje bi bilo,da potrazis strucnu pomoc kao sto su ti vec rekli .Ishrana je nevjerovatno bitan faktor vezan za drzanje testosterona u granicama normale.To jest njegove  proizvodnje.Da se razumijemo odmah,ti hranom ne mozes rapidno povecati proizvodnju testa ako je njegov nivo u organizmu normalan,odnosno u okviru pomenutih granica.Ali u tvom slucaju,dje je on daleko ispod normale,e tu ga hranom i te kako mozes povecati.Da skratim pricu za proizvodnju testosterona vaznu ulogu igra cink kao i monozasicene masti kroz njihov optimalan unos putem ishrane.Zbog toga sam te ja ovo pitao i to bi trebao odmah da regulises.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #61 poslato: Avgust 26, 2014, 02:41:36 posle podne »
U prethodnom postu sam greskom dao odgovor u citatu,pa se sad ispravljam...Sto se tice tvoje mrzovoljnosti i depresije,najbolje bi bilo,da potrazis strucnu pomoc kao sto su ti vec rekli .Ishrana je nevjerovatno bitan faktor vezan za drzanje testosterona u granicama normale.To jest njegove  proizvodnje.Da se razumijemo odmah,ti hranom ne mozes rapidno povecati proizvodnju testa ako je njegov nivo u organizmu normalan,odnosno u okviru pomenutih granica.Ali u tvom slucaju,dje je on daleko ispod normale,e tu ga hranom i te kako mozes povecati.Da skratim pricu za proizvodnju testosterona vaznu ulogu igra cink kao i monozasicene masti kroz njihov optimalan unos putem ishrane.Zbog toga sam te ja ovo pitao i to bi trebao odmah da regulises.
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2014, 02:48:26 posle podne Bsbejs5 »

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #62 poslato: Avgust 27, 2014, 08:53:54 pre podne »
Ma potrosicu prokletu kremu sad kad je vec imam.. citam malo o ishrani pa cu videti dal moze nesto da se uradi.
U nase psihologe apsolutno nemam poverenja.. no izgleda da ce i to morati da dodje na red.
A sto se moje veze tice.. tesko da je to uzrok bilo cega, posto se ovako osecam najmanje 2 godine.. mozda i malo vise.. a sa ovom devojkom sam tek nekoliko meseci.. no ko bi ga znao.

Van mreže luk5447

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Galenika sa "fejsa" ? ?
« Odgovor #63 poslato: Septembar 02, 2014, 02:51:09 posle podne »
naime, diler sa fb- nudi galenika test depo, po ceni  od 1.7 e ampula. Pa sad pitanje, vredi li pazariti, i dali je uopste to bas taj isti lek koji kupujemo po apotekama, ili je neko iskoristio veliku potraznju a ujedno i nestasicu?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #64 poslato: Septembar 02, 2014, 08:17:40 posle podne »
Ni slucajno, izvalio je mog ortaka za tri soma, kaze da salje autobusom a ne posalje ti uopste. U pitanju je klinac po imenu Dusan Stankovic i Gornjeg Komrena ulica Dobrovoljacka 22. Zvali smo mu majku zove se Tanja prave se ludi svi kolektivno treba covek da im ode na gajbu.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #65 poslato: Septembar 02, 2014, 09:37:00 posle podne »
Čekaj, ortak je uplatio nepoznatom liku 3000din unapred?

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #66 poslato: Septembar 02, 2014, 11:10:24 posle podne »
bar imaju adresu i sve podatke
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #67 poslato: Septembar 03, 2014, 12:20:48 pre podne »
Bas amaterski da mu tako na poverenje salje pare... Ako mu se isplati moze da se provoza do njega.

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #68 poslato: Septembar 03, 2014, 10:40:17 pre podne »
Pardon adresa je dobrovoljacka 10. U pitanju je grad Nis, sajt je Steroidi Prodaja imao je plava srca na profilusi otac mu se zove Predrag. Zajebo ga jer nije ocekivao da hoce neko da se zajebava i rizikuje delo za 15 ampula. Sibnucu vam i fb link kad dodjem kuci jer ne mogu sa svog naloga da mu pristupim stavio nas u filter sve jer smo ga cimali.
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2014, 10:44:35 pre podne icko »

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #69 poslato: Septembar 03, 2014, 10:46:00 pre podne »
Delo za prodaju ampula na crno? Koliko je taj ljudi zajebo kad ga svi znate? :D
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2014, 10:48:16 pre podne Hoop4Life »

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #70 poslato: Septembar 03, 2014, 03:23:05 posle podne »
Delo je kad ga neko prijavi u miliciju u ono odeljene za visoko tehnoloski kriminal jer ima saj i to radi serijski a koga je sve zajebo nemam pojma, ja znam samo jednog.

Van mreže luk5447

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #71 poslato: Septembar 03, 2014, 03:29:18 posle podne »
profil mu se zove          ANABOLICA HEMIJA ( steroid anabolica )
e na njega sam ja mislio, iz nbg a je. Ima poprilicno dugu listu proizvoda....

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #72 poslato: Septembar 04, 2014, 07:11:49 pre podne »
profil mu se zove          ANABOLICA HEMIJA ( steroid anabolica )
e na njega sam ja mislio, iz nbg a je. Ima poprilicno dugu listu proizvoda....

Тешко да ће неко у оваква времена да продаје депо за 1.7е . Код мене у теретани је 3е.

Van mreže sekundesuvecnost

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #73 poslato: Septembar 04, 2014, 05:49:58 posle podne »
profil mu se zove          ANABOLICA HEMIJA ( steroid anabolica )
e na njega sam ja mislio, iz nbg a je. Ima poprilicno dugu listu proizvoda....
 
Skroz korektan momak.Bio do sad.Radi na veliko,vrlo moguca ponuda.

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Testosteron Depo
« Odgovor #74 poslato: Septembar 16, 2014, 10:43:57 posle podne »
Anabolica hemija je ok lik ,a taj iz Nisa je i mene zajebao .Porucio sam neki oral od njega za 30 eura a on mi poslao neku kutijicu od senfa sa nekih random 15 tableta ,cim sam podigao paket bilo mi sumnjivo i jbg .A fora je sto lik ima 10 profila na fb i prevario je bas bas dosta mase .Problem kod ovih u kurirskim sluzbama je sto ne mozes da otvoris paket da vidis sta je unutra ,nego uzimas macku u dzaku bukvalno