April 16, 2024, 10:38:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolje vezbe za kukove i zadnjicu  (Pročitano 3759 puta)

Van mreže manja987

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Najbolje vezbe za kukove i zadnjicu
« poslato: Avgust 04, 2014, 04:31:49 pre podne »
Pozdrav svima, nadam se da sam izabrao pravi podforum za ovo pitanje :)

Prilicno sam mrsav do pojasa, imam nekih 180 cm i 65 kg. Ali, kao da sve sto pojedem zavrsi na mojim kukovima i zadnjici. U redu bi bilo da sam zensko ali ovako..  :-\ Nisam merio u centimetrima ali postoji ogromna i golim okom vidljiva razlika u obimu mog struka i kukova. Plus zadnjica koja je verovatno veca i do Nadalove.  ;D A na stomaku bukvalno nista.

Da li mi mozete pomoci oko vezbi i ishrane? Koje vezbe su najbolje kako bih konacno smanjio obim kukova i zadnjice? Svestan sam i da se ne hranim najzdravije, spreman sam i ishranu da promenim, iako me cudi sto mi je stomak skroz ravan i sve ide ispod pojasa.. Sta da radim? Hvala :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Najbolje vezbe za kukove i zadnjicu
« Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2014, 02:41:01 posle podne »
TMnogo ljudi tripuje oko nekih stvari, ne znaci da je i tvoj slucaj. Otvori svoji temu na Slike clanova foruma, i predstavi se, slike itd i napravicemo neki plan i program. Ali prvo da vidimo kako to izgleda da bi znali sta da ti savetujemo.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti