Mart 28, 2024, 01:10:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Alpinista  (Pročitano 11224 puta)

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Alpinista
« poslato: Decembar 04, 2006, 08:25:06 posle podne »
Nisam planirao da stavljam slike, posto nemam slike odgovarajuceg kvaliteta, ali evo stavljam ovo sto imam posto su mi trazili.

Inace, bavim se sportom 10 god. Aktivno sam se bavio trcanjem na duge staze, ali sam morao da prekinem zbog zdravstvenih problema. Zadnjih 4 godine se bavim planinarenjem, a od pre deset meseci sam poceo da idem i u teretanu. Treniram dva puta nedeljno u teretani, dva puta na vestackoj steni, a vikendom ako mi obaveze dozvole odem na planinu...

Slike koje saljem su od letos kad sam imao 72kg, sad imam neko kilo vise. Visok sam 170cm. Imam 20 godina.
« Poslednja izmena: Decembar 04, 2006, 08:34:13 posle podne 8848 »

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #1 poslato: Decembar 04, 2006, 08:27:18 posle podne »
 8)

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #2 poslato: Decembar 04, 2006, 08:29:17 posle podne »
 8)

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #3 poslato: Decembar 04, 2006, 08:31:08 posle podne »
 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alpinista
« Odgovor #4 poslato: Decembar 04, 2006, 08:37:58 posle podne »
ODLICAN IZLGED I TO SE VIDI...

DAKLE..I PRETPOSTAVLJAO SAM DA OVAKO IZLGEDAS..

STARI...DA UNOSIS 600 GR PROTEINA VERUJ DA BI IMAO MNOGO VECU MISICNU MASU I DA BI MNOGO DRUGACIJE IZLGEDAO..

ALI SLIKE SU SUPER...I ODLICNO IZLGEDAS..NEMA RECI DA NE..

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #5 poslato: Decembar 04, 2006, 08:45:32 posle podne »
Je unosim 600g samo jednom mesecno, ni toliko, kad imam celodnevno penjanje, inace unosim 300g (neracunajuci jos 50-ak g proteina biljnog porekla)

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Alpinista
« Odgovor #6 poslato: Decembar 04, 2006, 09:30:04 posle podne »
Pratim vasu debatu...
Jedno je sigurno:Pedja zna sta prica.I kao i obicno,ne odustaje od onoga sto kaze.
I sasvim je moguce da Alpinista unosi proteina koliko kaze.
Ta dva stava se uopste ne kose.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alpinista
« Odgovor #7 poslato: Decembar 05, 2006, 08:17:47 pre podne »
alpinista je konacno dao resenje misterije.....

..........................................JEDNOM MESECNO........................................


tu se svaka prica zavrsava.....i sada svi mogu da vide d aje nelogicno da neko unosi 600 gr proteina svaki dan i da izlgeda ok...ali daleko od toga kako bi trebalo izlgedati pri tom unosu proteina...

a i tih 600 gr je diskutabilno jer ako si citao moj post..mnoge racunice se ne ukpaljau..tipa..jaje od 7gr proteina itd....

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Alpinista
« Odgovor #8 poslato: Decembar 05, 2006, 11:09:59 pre podne »
dobro izgledas, stvarno

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Alpinista
« Odgovor #9 poslato: Decembar 05, 2006, 01:04:44 posle podne »
Dobro izgledas!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Alpinista
« Odgovor #10 poslato: Decembar 05, 2006, 01:22:43 posle podne »
Grudi su u zaostatku...inace odlicno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #11 poslato: Decembar 05, 2006, 01:35:53 posle podne »
Hvala :oops:

@Pedja
Pa, ja sam to napisao u prvoj poruci koja je i izazvala raspravu i kasnije opet pomenuo, ali ti to ocigledno nisi primetio. Cela moja prica je bila o tom jednom danu u 6-7 nedelja. Zar to nije bilo ocigledno?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alpinista
« Odgovor #12 poslato: Decembar 05, 2006, 01:51:09 posle podne »
Hvala :oops:

@Pedja
Pa, ja sam to napisao u prvoj poruci koja je i izazvala raspravu i kasnije opet pomenuo, ali ti to ocigledno nisi primetio. Cela moja prica je bila o tom jednom danu u 6-7 nedelja. Zar to nije bilo ocigledno?
....

ne ..ja to nisam video....al to sada vise i nije toliko bitno jer je svar skroz resena..

dakle...niti unosis 600 gr proteina a i da unosis to nema nikakve veze sa pricom o srpecavanju katablzima itd..itd..itd..

jer ti unoseci 600 gr proteina samo jedna dan u nedljei ne da ne mozes spreciti katabolziam..nego ej to cisto gubljenje vremena ovisno o postavljnom cilju..

sve u svemu....neznam ni koja je uloga..ni koja je svrha ni sta bilo sta znaci ovolika rasoprava o celoj prici da bi ti na kraju rekao da unosis jednom nedljno i to kada imas penjanje jer ne verujem da imas penjanje kada je zima i planina postane veoma opasno mesto....unosis tih cudnih 600 gr...

poetna price..mislim da treba jos mnogo da ucis o svemu da bi shvatio sta znaci i katablizam i anabolizam tj na koji nacin dolazi do jednog ili drugog..

i sto je najbitnije...da znas koja je svrha celog tvog baveljnja sa celom pricom...ne govrim o planiranrenju..nego drugi segment a to ej teretana...

jer ne verujem da je ikome ovde jasno sta je tvoj cilj i sta hoces da postignes sa tim sto si rekao na kraju price da unosis 600 gr....znam.sada ces ti reci da si hteo da obajsnis kako rasa unosi 1000 gra i da 600 nije puno..

dakle..uporedi moj i tvoj jelovnik pa ces videti..a dosao si do zakljcuka da u mom ma 500 gr..po tome..ja od tebe unosim mane proteina dnevno jeduic skoro 1kg mesa i 30-40 jaja..bez sira i bes protein sejkova...nema logike...cak sto vise...

ali da pustim to jer ovo vec prleazi u zamranje svih oko nas...

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Odg: Alpinista
« Odgovor #13 poslato: Decembar 05, 2006, 08:57:39 posle podne »
pozdrav prijatelju !
Sta radi ivanko ? ako si i dalje tamo ?


Inace, znam decka licno, iskreno, deluje uzivo mnogo bolje.
Ja sam se iznenadio kad sam ga video.
Ramena, ruke, tapsi odlicni. Noge tek :shock: :shock: :shock: ogromne jebote, sumnjam da je tu neo jaci od njega u toj kategoriji ovde na forumu...barem po za toliko vreme treninga.

znaci manijacki.....

i ledja su mu ogromna.......

samo napred......

delujes definisaniji sad......

POz od Bukija ;)

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #14 poslato: Decembar 06, 2006, 12:22:44 pre podne »
Nisam vise u Ivanko, sad sam u Sindi. Ne odgovara mi sto Ivanko ne radi nedeljom.

Malo si preterao, posebno za noge. Ovde ima takmicara. Mislim da je glupo uporedjivati me sa njima. Ne verujem da bi neko isao na takmiceje sa manjim nogama od mojih.

Slike su od pre nekoliko meseci, sad sam sve, samo ne definisaniji. Nisam trenirao 10 dana zbog prehlade, skoro da nisam ni izlazio iz kuce,  pa sam se ugojio nekih kilo ipo po slobodnoj proceni :(.

Pozdrav


Jel ima neko neki savet za grudi? To mi najvise zaostaje. Ovako, gledajuci slike, sta bi mi preporucili?
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2006, 12:41:09 pre podne 8848 »