Mart 29, 2024, 11:10:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Alpinista  (Pročitano 11237 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Alpinista
« Odgovor #15 poslato: Decembar 06, 2006, 03:36:01 posle podne »
Nisam vise u Ivanko, sad sam u Sindi. Ne odgovara mi sto Ivanko ne radi nedeljom.

Malo si preterao, posebno za noge. Ovde ima takmicara. Mislim da je glupo uporedjivati me sa njima. Ne verujem da bi neko isao na takmiceje sa manjim nogama od mojih.

Slike su od pre nekoliko meseci, sad sam sve, samo ne definisaniji. Nisam trenirao 10 dana zbog prehlade, skoro da nisam ni izlazio iz kuce,  pa sam se ugojio nekih kilo ipo po slobodnoj proceni :(.

Pozdrav


Jel ima neko neki savet za grudi? To mi najvise zaostaje. Ovako, gledajuci slike, sta bi mi preporucili?
Ja te zovem a ti me ignorises... Ides sa mnom sledeci put da radimo Milos Sarcev Style... Ako smes???

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #16 poslato: Decembar 06, 2006, 06:23:18 posle podne »
Pa bio sam bolestan. Koji je to sistem? Onaj sa gigantskim serijama? Ili taj koristi samo za noge, a neki drugi za grudi?

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Alpinista
« Odgovor #17 poslato: Decembar 06, 2006, 08:59:19 posle podne »
Svaka cast, odlino je samo napred na nove vrhove :wink:
Liberte toujours

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Alpinista
« Odgovor #18 poslato: Decembar 07, 2006, 11:06:38 pre podne »
stvarno super izgledas,pogotovo leđa.izgledao bi jos jače sa još nekih 10kg više ali tebi to sport koji treniraš i nedozvoljava baš.vidim da vozis bike,koje je firme.
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Odg: Alpinista
« Odgovor #19 poslato: Decembar 07, 2006, 01:00:40 posle podne »
hehe alpi,
nisam ni poredio tebe sa takmicarima vec sa nama obicnim smrtnicima :)
u toj kategoriji si odlican !


poz

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Alpinista
« Odgovor #20 poslato: Decembar 07, 2006, 01:13:43 posle podne »
Pa bio sam bolestan. Koji je to sistem? Onaj sa gigantskim serijama? Ili taj koristi samo za noge, a neki drugi za grudi?
Ma to ti je cela filozfija treninga.. u stvari to je vise spustanje tegova... Forsiranje negativne faze,,,
Sigurno pravis neke glupe greske... Nepravilna forma na bendzu, forsiranje sa dvorucnim tegom, a sve to u stavri zbog velike kolicine tegova... Pa u stvari najmanje radis grudima...

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #21 poslato: Decembar 07, 2006, 02:31:43 posle podne »
@mrki
Bajk je Merida.
Uopste nemam zelju da nabacim 10 kg. Cilj mi je tzv manekenski izgled. Znaci jos 2-3kg misica i da se odeljem na ispod 6% bf, tako da bi zadrzao ovu tezinu, ali drasticno poboljsao kvalitet.


@Big Rasha
Pa ja bas tako i treniram. Radim do ekscentricnog otkaza, tempo 4/1/2, maksimalno pravilan pokret, smesne tezine (do 70kg bench), 4 vezbe, 10-12 serija, 8-12 ponavljaja... Posle svakog treninga grudi dobijem gadnu upalu koja traje i traje i traje i tako nekih 5 dana, da bi 7. opet radio grudi.
Mozda je greska sto ih radim svaki 7. dan, mozda bi trebalo redje kako bi imale vise vremena za oporavak, ali zbog obaveza oko penjanja i faxa imam opciju da ih radim na 7, ili na 10 dana. Ovo drugo je premalo, pa sam ipak izabrao prvu varijantu. Najvise bi mi odgovaralo na 8 dana.
Problem je genetika. Dok mi noge rastu od aerobnih aktivnosti, grudi jednostavno slabo idu. I jos gore je to sto mi se salo nakuplja prvo na grudima,  a skida zadnje sa njih. Dok podlaktice, ma koliko se ugojio ostaju izrezane.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Alpinista
« Odgovor #22 poslato: Decembar 07, 2006, 02:36:55 posle podne »
Citat
Dok podlaktice, ma koliko se ugojio ostaju izrezane
heheheh pa kako mislis da se ugojis na poglakticama... hehehe e a jel ti se skuplja salo na zglobovima??? Idi bre.. Pa niko ti ne brani da smanjis obim treninga.... Slobodno... Manekenu jedan...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alpinista
« Odgovor #23 poslato: Decembar 07, 2006, 02:52:04 posle podne »
@mrki
Bajk je Merida.
Uopste nemam zelju da nabacim 10 kg. Cilj mi je tzv manekenski izgled. Znaci jos 2-3kg misica i da se odeljem na ispod 6% bf, tako da bi zadrzao ovu tezinu, ali drasticno poboljsao kvalitet.


@Big Rasha
Pa ja bas tako i treniram. Radim do ekscentricnog otkaza, tempo 4/1/2, maksimalno pravilan pokret, smesne tezine (do 70kg bench), 4 vezbe, 10-12 serija, 8-12 ponavljaja... Posle svakog treninga grudi dobijem gadnu upalu koja traje i traje i traje i tako nekih 5 dana, da bi 7. opet radio grudi.
Mozda je greska sto ih radim svaki 7. dan, mozda bi trebalo redje kako bi imale vise vremena za oporavak, ali zbog obaveza oko penjanja i faxa imam opciju da ih radim na 7, ili na 10 dana. Ovo drugo je premalo, pa sam ipak izabrao prvu varijantu. Najvise bi mi odgovaralo na 8 dana.
Problem je genetika. Dok mi noge rastu od aerobnih aktivnosti, grudi jednostavno slabo idu. I jos gore je to sto mi se salo nakuplja prvo na grudima,  a skida zadnje sa njih. Dok podlaktice, ma koliko se ugojio ostaju izrezane.
...

uff..stari..pa dobro ti raso kaze...kako izlgedaju umascene podlaktice??...i ne daj boze da imas podlaktice tako mlad kao neki vozac autobusa..to bi bilo strasno..

sto se tice ovog sto akze noge grudi.....

a sto malo ne razmilis recimo o tome da u stvari tebi nisu noge jako razvijene nego da ti gornji deo zaostaje u razvoju za donjim recimo..????/

i jos jedno pitanje..kako mislis salo na grudima?????///

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #24 poslato: Decembar 07, 2006, 03:19:42 posle podne »
@Rasha
A ti kao nemas ni gram masti na podlakticama? Sta, tu se kao ne formiraju masne stance? Na laktovima ima neka "barikada" i ispod te linije je zabranjen "prolaz" mastima? :lol: Do ovde ima, dalje nema :lol:

Ne mogu da smanjim na zeljeni obim (na 8 dana) , pa od dva zla bilram manje (ili bar ja mislim da je manje).

@Pedja
Nisam mislio umascene podlaktice, kako si reko "soferske". Na podlakticama svi mi imamo vrlo malo masti, ali to malo masti odlucuje koliko ce biti "izrezane". Ja i to malo masti vrlo lako izgubim. Cim krenem sa mrsavljenjem meni se podlaktice izdefinisu maksimalno (mozes videti sliku).

A kako mislim salo na grudima.
Kako sam kao klnac, pre nego sto sam poceo da se bavim sportom bio 20kg tezi nego sad,  javila mi se lipomastija. Glavni razlog je u stvari to sto pripadam ginoidnom tipu (ako se uopste za nekog moze reci da 100% pripada ovom ili onom tipu gradje, jer tu postoji jos mnogo faktora koji imaju uticaj na nas izgled) pa mi se salo najvise "lepi" na grudima i zadnjici. Zato mi se kad sam bio debeo nakupio veliki broj masnih stanica na grudima i zadnjici, tako da prilikom mrsavljenja grudi i zadnicu poslednje uspevam da izdefinisem, a prilikom mase prvi se umaste.

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Alpinista
« Odgovor #25 poslato: Decembar 07, 2006, 03:29:02 posle podne »
EH...MERIDA PA TI ZNAS STA VALJA,JEL U PITANJU TREK VERZIJA ILI RACING.PRETPOSTAVLJAM DA JE OPREMA OKO 400E.A ŠTO SE TIČE GENETIKE I KOD MENE ZAOSTAJE DOSTA GORNJI DEO ZA DONJIM ALI SVE SE DA NAPRAVITI I POPRAVITI.
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Alpinista
« Odgovor #26 poslato: Decembar 07, 2006, 04:15:29 posle podne »
@mrki
U imenu modela stoji race, ali nije trkacka. To me malo buni, ali, u principu, nebitno je, vazno da dobro sluzi. Ide ko avion :D
Kostala me je 240E polovna.

Ti vozis bike? Vidim razumes se.

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Alpinista
« Odgovor #27 poslato: Decembar 08, 2006, 11:31:57 pre podne »
Vozim i to mi je druga ljubav,inace sam dugoprugas tj.prelazim po 2500 za sezonu.imam 5 kom i to bas dobrih a od trkackih giant,pezo i cuveni exage 500.inace u junu bi trebao ako bog srece dade da odem do svete gore sa verenicom i drugarom,s tim da ce nas ona cekati na plazi koji dan posto gresnicama tamo nije mesto :lol:
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2006, 11:33:53 pre podne mrki »
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Alpinista
« Odgovor #28 poslato: Decembar 08, 2006, 12:47:45 posle podne »
Citat
@Rasha
A ti kao nemas ni gram masti na podlakticama? Sta, tu se kao ne formiraju masne stance? Na laktovima ima neka "barikada" i ispod te linije je zabranjen "prolaz" mastima? Laughing Do ovde ima, dalje nema Laughing

Ne mogu da smanjim na zeljeni obim (na 8 dana) , pa od dva zla bilram manje (ili bar ja mislim da je manje).
Jebote postoje neke stvari na telu na kojim se covek manje goji... Skroz prirodna stvar... Pa zamisli recimo kad bi ti se na laktovima skupljale masti... Ma pusti to su guposti i sta se opterecujes sa time???
A kazem ti smanji obim treninga... Ako ne stignes da se oporavis izmedju 2 treninga, a t smanji...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Alpinista
« Odgovor #29 poslato: Decembar 09, 2006, 02:08:52 posle podne »
Vozim i to mi je druga ljubav,inace sam dugoprugas tj.prelazim po 2500 za sezonu.imam 5 kom i to bas dobrih a od trkackih giant,pezo i cuveni exage 500.inace u junu bi trebao ako bog srece dade da odem do svete gore sa verenicom i drugarom,s tim da ce nas ona cekati na plazi koji dan posto gresnicama tamo nije mesto :lol:

Iu ja sam nekada dosta vozio biciklu, i prelazio sam po 2500 km za 3 meseca. Verovatno sam zbog toga i ja napravio disproporciju izmedju gornjeg i donjeg dela tela. Ako zelis da izgradis grudi i uopste gornji deo tela, batali biciklu, jer su biciklizam i bodibilding dva potpuno diametralna sporta. Sve od misica sto zaradis u teretani, ces pogoreti tokom duzih voznji biciklom, posto svi znamo da nase voznje mogu da potraju i po 3-4 sata. I odna dolazi do totalnog katabolizma.

p0z