April 29, 2024, 08:22:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: VP LAB PROTEIN BARS cokoladice 100 gr  (Pročitano 1880 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
VP LAB PROTEIN BARS cokoladice 100 gr
« poslato: Septembar 11, 2014, 03:48:09 posle podne »
AKCIJA
VP HIGH PROTEIN BAR- 15 kom x 100 gr za 3300din -klik na link
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30347

Van mreže general_5

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: VP LAB PROTEIN BARS cokoladice 100 gr
« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2014, 02:34:50 pre podne »
Pedja, generalno me zanima Vaše mišljenje za VP Lab englesku tvornicu suplemenata, ne morate biti subjektivni niti ići u detalje jer prdajete razne marke, sigurno nebi ni rekli da ne valja :)
Ali onako u globalu, gledajući i upoređujući sa drugim proizvođaćima, oni su dosta jeftini pa je to razlog sumnjanja u kvalitet - između ostalog. I da, relativno su mlada firma, da li su dorasli zadatku?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: VP LAB PROTEIN BARS cokoladice 100 gr
« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2014, 08:51:38 pre podne »
Pedja, generalno me zanima Vaše mišljenje za VP Lab englesku tvornicu suplemenata, ne morate biti subjektivni niti ići u detalje jer prdajete razne marke, sigurno nebi ni rekli da ne valja :)
Ali onako u globalu, gledajući i upoređujući sa drugim proizvođaćima, oni su dosta jeftini pa je to razlog sumnjanja u kvalitet - između ostalog. I da, relativno su mlada firma, da li su dorasli zadatku?

vidi
na zalost samo je jos u SRBIJI kao i u Bosni i nesto malo u Mkd ostalo da je CENA jedinica mere kvaliteta!!!
Nemam razloga da hvalim ili kudim VP lab kao sto to ne radim za neke druge brendove,a IMAO BIH STA DA KAZEM-veruj mi,ali ono sto je cinjenica je to da svaki EU brend mora da poseduje najrelevantije GMO,GMO ,HACCAP i ostale certifikate kao i sto se mora znati POREKLO SIROVINE posto ni jedan brend nije PROIZVODJAC sirovine vec samo vrse i rade uslogu punjenja,pakovanja,brendiranja itd
Pa tako
za mnoge brendove za poreklo sirovina garantuje senat :D ,a bez adekvatnih  certifikate itd,dok u EU vazi i vrede visoki standardi kada je ishrana i dodaci ishrani u pitanju.

Mislim da sam rekao i dosta i dovoljno

Van mreže general_5

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: VP LAB PROTEIN BARS cokoladice 100 gr
« Odgovor #3 poslato: Septembar 13, 2014, 11:20:55 posle podne »
Pedja, doktore :D
Kako lijepo sturčno i školovano odgovori, to je to razumio sam, i ovdje je u Bosni tek došla ta marka, pa sad od njih sve uzimam, ljudi bas rade extra odgovorno i precizno zato mi se i sviđaju i hvala ti na odgovoru.