April 26, 2024, 09:20:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sprintevi i misicna masa  (Pročitano 5907 puta)

Van mreže fudbalinho

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Sprintevi i misicna masa
« poslato: Septembar 11, 2014, 07:37:34 posle podne »
Koliko sprintevi mogu da pomognu u dobijanju misicne mase iznad struka (znaci samo ako bi njih radio)? Znam da nikako ne moze da se ocekuje da u gornjem delu tela neko nakon sprinteva izgleda kao kad dize tegove ali me zanima do koje mere uticu sprintevi u tom pravcu ako uzmemo u obzir da se koristi i kvalitena suplementacija.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Sprintevi i misicna masa
« Odgovor #1 poslato: Septembar 11, 2014, 10:11:46 posle podne »
Hmmm.. da li si video da sprinterke mahom imaju kanta-dupeta, da? Ramen gore, dole. I jos se time bave ceo zivot.

Plus - kako mislis da samo od sprinteva to postignes?
suck it up, buttercup

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sprintevi i misicna masa
« Odgovor #2 poslato: Septembar 12, 2014, 09:29:11 pre podne »
Koliko sprintevi mogu da pomognu u dobijanju misicne mase iznad struka (znaci samo ako bi njih radio)? Znam da nikako ne moze da se ocekuje da u gornjem delu tela neko nakon sprinteva izgleda kao kad dize tegove ali me zanima do koje mere uticu sprintevi u tom pravcu ako uzmemo u obzir da se koristi i kvalitena suplementacija.

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2014/03/sprintevi-i-izgradnja-misicne-mase.html

Van mreže Quaresma

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Sprintevi i misicna masa
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2016, 02:46:45 posle podne »
radim i dalje full body trening, planiram da predjem na split ovih dana u cilju hipertrofije misica....

posto sam ja veliki 'junkie' sporta i eksplozivnosti plus jako se dobro osecam kada radim sprinteve 3x nedeljno ili igram neki zestok fudbal ...voleo bih da znam kako da uvrstim sprinteve ili HIIT ako mi je primarni cilj misicna masa?

Koliko puta nedeljno,  i ako ih radim punim intenzitetom kako bih trebalo da koncipiram plan sa tegovima i da li bih trebalo da povecam cal unos?

Unapred zahvalan