April 27, 2024, 04:44:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ponavljanje je majka znanja  (Pročitano 1610 puta)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Ponavljanje je majka znanja
« poslato: Septembar 07, 2014, 10:30:10 pre podne »
Pozdrav ekipa,

Dugo me nije bilo. Promenio sam posao pa je sve opet otišlo u ofsajd. Nisam skroz prestajao da treniram da da nisam totalno propao. Jedino mi je ishrana bila jako loša.

Elem, natukao sam 115kg sa oko 34% bf. ( Merio sam kaliperom )

Plan mi je da treniram 4x nedeljeno. Grudi/tric, noge/stomak, pauza, ramena/stomak, leđa. i posle svakog treninga kardio low intensiti pa bi ga postepeno podizao.

Ishrana: Rotacije: UH 200-150-50-125-100-75-50, 60g masti, i oko 180g proteina.

Cilj mi je da skinem salo da sačuvam zdravlje i da imao šta da obučem.  ;D

Supelementi: Whey protein + omega3. Imam i DymaBurn koji trenutno ne koristim.
Moje pitanje: Da li je previše UH? Koja bi mi trebala biti granica u max danima? Radim uglavnom sedeći posao tako da većina prženja kalorija se odvija na treningu.

Hvala unapred na odgovorima!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Ponavljanje je majka znanja
« Odgovor #1 poslato: Septembar 07, 2014, 10:39:46 pre podne »
Kao papagaj sam postao :)
Pre rotacije gledaj da se prebacis na zdravu hranu, tj. da se resis smeca koje si jeo do sada. To ce ti u pocetku pomoci da skines par kilograma, tek kasnije kreni na rotaciju. Ja bih ove brojeve u tvojoj rotaciji malo pretumbao, ali mozes da se drzis i toga pa posle nesto menjaj. Kardio ne bih radio odmah od pocetka nego bih ga postepeno ubacivao, a kasnije i povecavao njegovo trajanje. Razmislio bih i o HIIT treningu.
Poenta price je da sto postupnije ulazis u dijetu i posle isto tako izlazis iz nje. Nisi takmicar da juris formu.
Cudo da nemas biceps u planu treninga, verujem da je u brzini slucajno izostavljen :)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ponavljanje je majka znanja
« Odgovor #2 poslato: Septembar 07, 2014, 03:17:57 posle podne »
SLučajno je ispao bidža. :) Njega ću malo čačnuti sa leđima.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Ponavljanje je majka znanja
« Odgovor #3 poslato: Septembar 09, 2014, 11:00:41 posle podne »
Da li je puno/malo da idem to 200g UH na max dan? :)

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Ponavljanje je majka znanja
« Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2014, 11:25:22 posle podne »
Mozes na dan punjenja posto ti je cilj  skidanje masti i ne bi bilo lose da  u nedeljni program ubacis koju  "0" . 

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Ponavljanje je majka znanja
« Odgovor #5 poslato: Septembar 17, 2014, 03:44:44 posle podne »
@Vexx
Citat
Kao papagaj sam postao :)
Pre rotacije gledaj da se prebacis na zdravu hranu, tj. da se resis smeca koje si jeo do sada. To ce ti u pocetku pomoci da skines par kilograma, tek kasnije kreni na rotaciju. Ja bih ove brojeve u tvojoj rotaciji malo pretumbao, ali mozes da se drzis i toga pa posle nesto menjaj. Kardio ne bih radio odmah od pocetka nego bih ga postepeno ubacivao, a kasnije i povecavao njegovo trajanje. Razmislio bih i o HIIT treningu.
Poenta price je da sto postupnije ulazis u dijetu i posle isto tako izlazis iz nje. Nisi takmicar da juris formu.
Cudo da nemas biceps u planu treninga, verujem da je u brzini slucajno izostavljen :)
Poslusaj ovo gore.
Kako dijeta bude odmicala moraces da smanjujes kolicinu uh-a,ubacis jednu nulu,pojacavas kardio,druga nula,sagorevac neki.Poslije toga mozda i neki LC i tako..Samo polako i nemoj odma sve da ispucas na startu,cuvaj nesto i za finis,a on je najtezi :)