Mart 28, 2024, 11:14:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Mr Olympia 2014  (Pročitano 66226 puta)

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #15 poslato: Septembar 19, 2014, 09:56:40 posle podne »
Uuu ... Kad si kod Wolf-a, gledam ga, posto sedi pored heath-a, deluje veci, al' videcemo to na bini, isto ramy koji sedi pored dextera, ogorman naspram njega hahha. Jedva cekam da poskidaju trenerke :D
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #16 poslato: Septembar 19, 2014, 11:04:12 posle podne »
Jeste Wolf veći, ali nije sve u veličini, kao što je Phil i dokazao  :)
Ja navijam za Fila, ali jedan deo mene bi voleo da ga skine neko kao što je Wolf recimo

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #17 poslato: Septembar 19, 2014, 11:13:19 posle podne »
Citat
Po TVOM MISLjENjU  ::)
Znas kako to su sve predrasude, najbolje oni sami znaju kakvi su, i njima najblizi. Kai je neko, po mom misljenju, uprkos svemu sto je prosao u zivotu i dosao dovde gde je sada, samo jedan lik koji jako jako zelim MR.O, daleko od toga da drugi zele manje.. Dok je Phil imao lagodniji zivot dosta od Kai-a, iako stalno se osvrce na taj dogadjaj s ocem.
I veruj mi Kai ima vise fanova od Phil-a, samo slusaj svaki put koliko su vece ovacije za Kai-a.
Inace ja sam Kai-ev fan, daleko od toga da sam u fazonu "A phil, kakav phil" taman posla. Decko je san snova, kao da je crtan olovkom. I fenomenalan izgled, ma sve sve, odusevljen sam njime, a realno da se ne lazemo odusevljen sam svim tim (nad)ljudima na Mr.O, jer svi ti koji su tu nisu tu bez razloga.. Svi oni koji ucestvuju na tom desavanju.

А једе каку Грин много... Фил помену преминулог оца, онај му упада у ријеч да би река' како он није има' оца. Добро је, знамо, тешко ти је било, што је*ено кукаш нон стоп и правиш жртву од себе и што каже Фил стално тражи изговоре неке.
Јес' Хит има тај ДАР и није мрднуо гузицом него му је све с неба пало, а Каи се много више мучио од њега. Па и Фил је радио два посла итд, што ће сад, да кмечи о томе?

Не волим Каиа баш због тога што је на то сажаљење прикупио те фанове и једва чекам да се скину да га Хит одува и да му зачепи губицу.

Што се тиче других, Волф наравно да дјелује већи, шири је од Хита доста, а ако је набачио још масе биће одличан и не гине му међу три прва мјеста да буде.

Оно у принципу Каи може да побиједи једино ако буде фрка што Хиту није Маслфарм више спонзор и ако кикса са формом, а овај убоде праву, а не вјерујем нешто у то јер је већ река' оно ка' други разлог је тај што иманеколико десетина паунда више од њега....

Мислим да ће Џексон да буде изненађење, чини ми се да је доста већи него прошле године, а Реми... Оно, волио бих да и он упадне међу 6, али ко ће га знат'... Виђећемо што је Денис Џејмс одрадио са њим :)

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #18 poslato: Septembar 19, 2014, 11:29:28 posle podne »
i meni je ovaj kai iritantan  ;D

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #19 poslato: Septembar 19, 2014, 11:33:38 posle podne »
jel zna neko kad pocinje event po nasem vremenu ?
na ovom sajtu pise Event starts Sat Sep, 20 2014 3:30 AM CEDT
po mom proracunu to je u 2:30 am kod nas :D

Van mreže Igic mk

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #20 poslato: Septembar 19, 2014, 11:55:45 posle podne »
Citat: murbi  danas u 07:02:12 posle podne
Aj nek neko prevede razgovor izmedju Hita i Grina!

Po meni Grin vrlo negativan covek
Po TVOM MISLjENjU  ::)
Znas kako to su sve predrasude, najbolje oni sami znaju kakvi su, i njima najblizi. Kai je neko, po mom misljenju, uprkos svemu sto je prosao u zivotu i dosao dovde gde je sada, samo jedan lik koji jako jako zelim MR.O, daleko od toga da drugi zele manje.. Dok je Phil imao lagodniji zivot dosta od Kai-a, iako stalno se osvrce na taj dogadjaj s ocem.
I veruj mi Kai ima vise fanova od Phil-a, samo slusaj svaki put koliko su vece ovacije za Kai-a.
Inace ja sam Kai-ev fan, daleko od toga da sam u fazonu "A phil, kakav phil" taman posla. Decko je san snova, kao da je crtan olovkom. I fenomenalan izgled, ma sve sve, odusevljen sam njime, a realno da se ne lazemo odusevljen sam svim tim (nad)ljudima na Mr.O, jer svi ti koji su tu nisu tu bez razloga.. Svi oni koji ucestvuju na tom desavanju.



  Ja mislim da je Kai malo preterao, na pressu ali kao sto je neko ovde reko mozda je i taj soubiznis u pitanje. Mada pored mene ja mislim da ce ipak Phil biti broj 1, zato sto covek ima sve sto treba, nabacio je puno toga misice na onu ramku i svaki ko poznaje takmicarski bodybuilding zna kako stvari stoje. Drugo mesto mislim da ce da bude medju Denis, Kai, i Shown. Posle ovu grupu su Martinez, Dexter, Big Ramy, Winklaar i tako dajle. Poz svima..
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2014, 11:58:41 posle podne Igic mk »

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #21 poslato: Septembar 20, 2014, 12:09:37 pre podne »
Citat
http://new.livestream.com/bodybuildingcom/2014-olympia
Има ту тајмер који одбројава :)

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #22 poslato: Septembar 20, 2014, 01:22:59 pre podne »
citam ovo sve sto se prepucavate ko je bolji, i razmiljam
dal ce mene tolko da pljujete kad odem ja na mr.O  8) 8) 8)


auuu jbt vidi ga kai, slog brate,
« Poslednja izmena: Septembar 20, 2014, 01:37:10 pre podne Metak »

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #23 poslato: Septembar 20, 2014, 10:21:00 pre podne »

Van mreže spavac

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #24 poslato: Septembar 20, 2014, 10:42:02 pre podne »
Ceo prejudging:
http://new.livestream.com/bodybuildingcom/2014-olympia/videos/62568291
Glavno počinje oko 3:18:00

4:01.00 :D
« Poslednja izmena: Septembar 20, 2014, 10:43:46 pre podne spavac »

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #25 poslato: Septembar 20, 2014, 10:57:01 pre podne »
Rekao je Jay Cutler kada je pricao sa Flexom da ce Dexter biti lepo iznenadjenje jer je dodao par kilograma... Naravno, ne u fazonu "Moze da osvoji Mr.O" al' da je bolji svakako jeste... http://streaming.bodybuilding.com/2014-olympia-webcast/ tu je sve od jutros.. Inace Flex Online imati slike, rezultate itd itd...
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže HooD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 133
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #26 poslato: Septembar 20, 2014, 11:26:11 pre podne »
Hahhahahahah posto sam eto odgledao ceo video... Imate na 3h55min otprilike pa do 4h05min (tu negde) mali sukob izmedju...pogadjajte koga :D hahahah Jako zanimljivo za videti, i to meni prvi put da sam tako nesto video na sceni + sudiju koji vice na njih :D
"Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time." - Thomas A. Edison

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #27 poslato: Septembar 20, 2014, 01:37:57 posle podne »
 Fruit rapist gone mad  ::)
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #28 poslato: Septembar 20, 2014, 03:38:53 posle podne »
jbt, ja ove zenske iz bikini gledam 3 puta ahhaha

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Mr Olympia 2014
« Odgovor #29 poslato: Septembar 20, 2014, 05:08:57 posle podne »
citam ovo sve sto se prepucavate ko je bolji, i razmiljam
dal ce mene tolko da pljujete kad odem ja na mr.O  8) 8) 8)


auuu jbt vidi ga kai, slog brate,

. . .