Mart 28, 2024, 05:32:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: moje novo ja :)  (Pročitano 4545 puta)

Van mreže ivanica669

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
moje novo ja :)
« poslato: Septembar 21, 2014, 04:48:19 posle podne »
Pozdrav svima na forumu, vec duze vreme vas pratim i iscitavam sve moguce teme, pa tako resih daa se i ja registrujem :) Nadam se da ce se naci neko ko ce hteti da mi pomogne. Otkad znam za sebe variram sa kilazom,te sam mrsava, te se ugojim, stalno sam na nekim dijetama, te un dijeta, te keto dijeta...i pravo da vam kazem, resila sam da definitivno promenim nacin ishrane, zauvek. Citala sam dosta forum, dosta stvari mi je jasno, pa ako ima neko voljan da caska sa mnom narednih meseci, neka se javi, zaista mi treba podrska i motivacija :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #1 poslato: Septembar 21, 2014, 05:49:21 posle podne »
Da caska ili da se radi po pitanju ishrane?

Ko bude hteo da caska, tesko da ce ti taj bilo sta pomoci.

Sastavi neki jelovnik, daj podatke o sebi (visina, tezina), kako si se hranila ranije (malo podrobnije), sta ti je cilj, koliko dugo treniras, itd.

Van mreže ivanica669

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #2 poslato: Septembar 21, 2014, 09:21:37 posle podne »
pa ja sam se malo zargonski izrazila :) visoka sam 170,imam 56 kg. Nisam debela, i nemam puno viska, ali strasno mi je tesko da skinem salo sa bokova i unutrasnji deo butina, bas imam problem sa tim.(znam da se to najteze skida) ali prosto evo vec 100ti put krecem iz pocetka, i svaki put kad vidim da nema nikakvih rezultata bacim se u frizider :D Sto se tice treninga, idem na fitnes(kombinacija aerobika i pilatesa) 3x nedeljno, a u danima kada ne idem na fitnes, idem na trcanje ili brzi hod. A ishrana, pa kao sto sam vec rekla, pokusala sam sa raznim dijetama, i stavrno je delovalo,skinem kg,ali cim se vratim na normalnu ishranu ugojim se. evo poslednjih dana moj jelovnik izgleda ovako,i da napomenem da sam student i da vecinu vremena nisam kod kuce. Dorucak mi je uvek isti(to doruckujem vec godinama unazad) ovsene pahuljice sa mlekom(0.9) i sakom suvog grozdja. za rucak kako kad, kuvano pilece belo i pirinac ili u kombinaciji sa krompirom kuvanim,spanacem, zatim tunjevinu, nekad ribu. veceram obicno isto sto i za rucak,ali u manjoj meri i bez hleba, za rucak uvek pojedem parce,dva integralnog hleba. i imam 2 uzine, prva poosle dorucka je obicno neko voce, banana recimo(ona me najduze drzi sitom) a posle rucka je neka salata ili saka badema. uvek jedem isto za rucak i veceru jer nemam vremena da kuvam toliko, pa kad spremam rucak,odmah spremim i veceru. naime moj cilj je da skinem salo sa bokova, i znam da ne moze ciljano da se skida jedan odredjen deo, nego ja tu imam najviise,pa bih to forsirala :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #3 poslato: Septembar 21, 2014, 09:39:15 posle podne »
Uzine ne mogu da budu vocke. U svakom obroku mora da bude protein. 4 obroka je ok za tebe.

Verovatno suvise naglo krenes u dijete (keto), a do keto dijete ima mnogo stepenica da predjes. Ajde pregledaj ove teme pa sastavi sta bi ti odgovaralo, postavi ovde pa cemo da ispravimo.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,29248.0.html

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,29540.msg373881.html#msg373881

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,30298.0.html

A evo ti predloga kako da spremis hranu pa da je nosis sa sobom.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,28690.0.html

I kreni da radis sa tegovima.
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2014, 09:41:43 posle podne BUKAS »

Van mreže ivanica669

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #4 poslato: Septembar 21, 2014, 10:00:41 posle podne »
evo sad cu da prelistam sve. ne plasim se tegova, radim svakog ponedeljka sa njima trening na fitnesu, ali ne bih ih vise forsirala. genetski imam veoma izrazene misice,tako da ne bih vise :) a da li je sto se tice treninga sve ostalo ok? da li je bolje trcanje ili brzi hod?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2014, 10:04:15 posle podne »
Ne oslanjaj se toliko na kardio, koliko na hranu. Kardio se uvek postepeno uvodi, al ljudi uglavnom odmah krenu sa jakim treniznima kao i sa "jakim" dijetama, jer su procitala da su dobri. Ne zapitaju se da li njima to treba u datom momentu, kad se primenjuju itd.

Kardio, nadji HIIT trening pa malo prouci, dva puta nedeljno sasvim dovoljno za pocetak.

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,29787.msg377258.html#msg377258
« Poslednja izmena: Septembar 21, 2014, 10:06:12 posle podne BUKAS »

Van mreže ivanica669

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #6 poslato: Septembar 21, 2014, 10:12:34 posle podne »
i ja se izvinjavam,ali zar ovaj moj jelovnik nije slican ovome sto citam :D ja za rucak i veceru uvek imam proteine. ne znam samo za moju tezinu kolike kolicine hrane bi po obroku trebalo da unosim? recimo koliko ovsenih?ubacicu i belanca,ali ne znam koliko :D i kada bih onda mogla voce uopste da jedem?

Van mreže ivanica669

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #7 poslato: Septembar 21, 2014, 10:15:03 posle podne »
meni su treninzi najmnji problem, treniram otkad znam za sebe, tako da nisam bez kondicije :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: moje novo ja :)
« Odgovor #8 poslato: Septembar 21, 2014, 10:21:30 posle podne »
Ne radi se kondiciji vec svrha kardia. Vise ne znaci bolje.

Pa slican je, al ostavio sam ti da vidis gde su ti greske, banana ne moze biti obrok. Od voca izbegavaj upravo pomenuto, a jabuku, maline, kupine, jagode, mozes da ubacis u nekim normalnim kolicinama. Jer http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,100.0.html

Kolicine, zato sam ti i dao da pogledas malo i da probas da skontas za sebe nesto. Napravis jelovnik, ispises kao u temama, pa ce se ispravljati ono sto ne valja.