April 29, 2024, 08:05:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: priprema kure potrebni saveti  (Pročitano 5852 puta)

Van mreže Rodik

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: priprema kure potrebni saveti
« Odgovor #15 poslato: Septembar 25, 2014, 10:11:00 posle podne »
Stigo teca gale! ! Koliko sam se citao verovatno najbolja opcija mozda i na svetu. . Sad ako budem mogao da nabavim boldu alphinu jos. . Kazu da je dobra a i kod se samo jednom proverava. . . Sad ne verujem bas da su farmacija al verovatno da su dobri. . Procito sam da su nabavili neki papir ne znm tacno sta i naduvali firmu da je farmacija. Pa gde farma da proizvodi samo anabolike i pomocne lekove. . .  Znam dobar source al ne garantuju za srbiju a ovi sto garantuju imaju gen-shi jel ih probo neko? Ili da se ne zajebavam sam UG za prvi put? Najjaci su ovi na face sto im cene upola manje nego kod proizvodjaca. . . Sad da ne pomisli neko da se ovde forsira prodaja ili nesto. NE. Mislim da je od velike koristi da se prica o ovakvim stvarima i sto postoje ovakvi forumi sa ljudima koji imaju neverovatno znanje i ISKUSTVO pre svega. Da se kolko tolko smanje rizici. A ako neko hoce nek dodje da uhapsi sportistu ko ce to da odradi da malte ne da poveca zdravlje i to nikom drugom nego sebi. Mislim da bi trebalo jos vise i otvorenije da se prica sa normalnim punoletnicima. Kolko znam ljudi koji su se iz  neznanja sjebali. Evo moj burazer rodjeni ima gino od testa nije strasno al ima. Da je bio ovde verovatno nebi imao. Pa posto verovatno imamo slicnu genetiku verovatno da sam i ja osetljiv na estrogen pa sam mislio da uzimam arimidex .25mg svaki drugi dan da malo kontrolise estrogen zbog vode i ostalih stvari pa ako dodje do znakova gina da uzmem nolvu kao blokator receptora. Pa me interesuje sledece. Arimidex od astra geneze je 150e za 28x1mg a npr od balkan ph je 60x1mg 50e. Jel neko probao anostr od tih jeftinijih opcija moze li im se verovati? Jer neverovarna je razlika u ceni ko zna mozda trpaju obicnu nolvu unutra. . ? I hteo sam jos da pitam kada dodje do znakova gina polako povecavam dozu anastrozola i nolvu pijem koliko- mislim vremenski? Do kraja ciklusa ili dok nestanu znaci? Hteo bih da pijem taj arimidex al ako mislite da nebi trebo kazite. Procito sam da i on valjda dodatno dize holesterol koji mi je jedan od vecih bauka u celoj prici. Puno para treba za sve ovo plus sam mislio i onu AK l mit kako vec ide i neke AO al videcu to sve sa pedjom. AL jbg kreno sam sad po do proleca cu valjda da odradim sve to. Sad malo je duzi post mozda malo i smara al eto bio sam raspolozen da pisem. Svako ko zeli nek napise nesto. Inace odusto sam od ovog eurochem necu da se skenjam prvi put. Hvala svima i pozdrav

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: priprema kure potrebni saveti
« Odgovor #16 poslato: Septembar 25, 2014, 10:22:11 posle podne »
Ne uzimaj AI bez potrebe.

Ukoliko dodje do toga, osetices. Ako ti se javi bol kreni odmah. To nije tesko skontati. To i jeste problem prvog puta jer ne mozes da prokljuvis kada da uzmes. Svi ili uzmu prerano ili ne uzmu uopste, pa se nabravi problem.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: priprema kure potrebni saveti
« Odgovor #17 poslato: Septembar 25, 2014, 10:25:21 posle podne »
150e za adex?? Procackaj ti to malo bolje da ne bacis pare.

Van mreže Rodik

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: priprema kure potrebni saveti
« Odgovor #18 poslato: Septembar 25, 2014, 10:34:59 posle podne »
Hmm pa to je kao brand Astra zeneca toliko ga svuda cene  a ovi ostali i po 4 puta manje. u pocetku je samo taj bio valjda nemam pojma pa su i ostali poceli da ga prave. . , Znaci dobri su i ovi jeftiniji? Bukas frka mi je jer verovatno da sam i ja osetljiv na estrogen ko burazer. Inace drugih problema nije imao. Pisacu ovde i za vreme ciklusa. Ko grupu doktora da imam u sebe hehehe. Hvala ljudi svaka cast
« Poslednja izmena: Septembar 25, 2014, 10:36:59 posle podne Rodik »

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: priprema kure potrebni saveti
« Odgovor #19 poslato: Septembar 25, 2014, 10:41:21 posle podne »
Hmm pa to je kao brand Astra zeneca toliko ga svuda cene  a ovi ostali i po 4 puta manje. u pocetku je samo taj bio valjda nemam pojma pa su i ostali poceli da ga prave. . , Znaci dobri su i ovi jeftiniji? Bukas frka mi je jer verovatno da sam i ja osetljiv na estrogen ko burazer. Inace drugih problema nije imao. Hvala ljudi svaka cast

Ja bih ipak uzeo astra zeneca... ipak je to farmacija a poslednje sto ti treba u ciklusu da uzmes neko sranje od ug-a za koje mislis da je AI a ustvari je SERM tj nolva npr... onda si zasrao motku jer znas verovatno sta tacno nolva radi i cemu sluzi.
Arimidex nema sanse toliko da kosta to je neko hteo da te olesi samo tako i da se ugradi.
Mozes letrozol isto lako nabaviti kod nas... po takodje daleko manjoj ceni.

Alpha Pharma nije farmacija. Ne znam da li je dobar lab jer nisam nikad koristio ali farmacija NIJE !
Odes logicki i vidis sta imaju u asortimanu pa vidis da li su ti lekovi namenjeni za humanu upotrebu pre svega a ne za nas ludake i veterinu. Pusti njihove papire...


Isto je jako glup potez uzeti npr T3 od nekog laba underground... To se ne dozira u mg vec u mcg a garaze u kojim se to pravi nema uslova za tako precizno odmeravanje i moze doci do ozbiljnih problema.
« Poslednja izmena: Septembar 25, 2014, 10:52:41 posle podne roki123 »