April 28, 2024, 07:10:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potrebna strucna pomoc  (Pročitano 3396 puta)

Van mreže alumeister

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Potrebna strucna pomoc
« poslato: Septembar 30, 2014, 11:29:21 posle podne »
Pozdrav ljudi hteo bi da mi neko pomogne oko moje prve kure ali prvo par reci o meni Imam 17 punih godina za 5 meseci punim 18 treniram boks 5 godina a bodybuldingom se bavim vec 2 godine prestao sam da treniram boks kada sam krenuo u teretanu visok sam 185cm i tezak 78 kg moj cilj je nabacivanje misicne mase hteo bi uzeti dianabol i decu e sad moje pitanje za vas je da li je to dobra kombinacija za prvu kuru,ako ne da mi predlozite neku drugu kombinaciju znam da ce neki pametnjakovic da napise da sam jos mlad za steroide to znam i sam razlog tome sto cu ih koristiti je u tome sto znam da cu uspeti u ovom sportu i zato sto je jednostavno to moja odluka imam dobru genetiku ali bi hteo nesto vise od toga.Planiram da uzimam 30mg/d dianabola i 300mg/n dece da li je to dobra odluka i naravno uzeo bih neku zastitu za jetru tipa liv52 ili tako nesto

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2014, 11:41:07 posle podne »
Pa tesko ce neko da ti kaze, jer si maloletan, a maloletnicima se ne mogu preporuciti aas.

Prva stvar -nemas osnovu
druga- garant ces nabaviti nesto fals
trece - da li si ista citao o ishrani
cetvrto- da li znas nuspojave i kako se izboriti sa njima
peto- da li znas sta se radi nakon ciklusa
sesta stvar -sa 78kg se ne ulazi u ciklus
sedma stvar- garant ne znas ni kako se osnovne vezbe izvode (bez uvrede)
osma stvar- ne znas na sta sam mislio pod stavkom 1

Iskreno mogao bih jos da naguram do 20 al ovo je sasvim dovoljno.

Van mreže alumeister

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2014, 11:56:52 posle podne »
Dal' je moguce? Ako sam se odlucio da koristim aas znaci da sam citao o njima i naravno znam koje su nus pojave i da znam osnovne vezbe a ovo za osnovu necu da se hvalim ali stvarno nisam video vrsnjaka koji ima vise misicne mase od mene a ovo pod drugom stavkom naravno da nisam toliko glup da narucim nesto preko interneta ili tako neku glupost

Ishrana (naravno ovo nije za svaki dan navescu sta sam jeo danas)
Dorucak :
-6 celih jaja,merica proteina,2 merice gejnera,zitarica
Uzina :
-Banane,cokoladno mleko sa gainerom,plazma
Rucak :
-Piletina,pirinac,i pohovani brokoli
Uzina 2 :
-Coko pahuljice,mleko
Vecera :
-Piletina,pirinac bez pohovanog brokolia
Uzina 3 :
-Banane izmiksane sa gainerom
Uzina 4 (pred spavanje) :
-protein merica

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2014, 12:00:33 pre podne »
Ishrana katastrofa.

Ovo pod 8 sam znao.

O aas si vrv procitao u anabolicima 2009. ili  ovo novije izdanje i copy/paste ciklus.

Iskreno, drugarski, mlad si, ne srljaj, imas ti jos i da ucis i da treniras. Citaj o ishrani, koriguj ovo, citaj o treningu, supsima, aas, pa za koju godinu, ako uopste ostanes u ovom sportu, vozi. Ovo ti govorim iz najbolje namere.

Nemoj sad da cerupas roditelje za hemiju, posle srednje uzmi nesto da radis, pa kad budes svoj covek radi od sebe sta hoces. Mnogo razloga da ne radis jos to sto si naumio.
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2014, 12:02:29 pre podne BUKAS »

Van mreže marko14

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 01, 2014, 12:04:21 pre podne »
po ciklusu koji si sam predlozio se vidi da se nisi puno informisao oko aas . ako imas dobru genetiku kao sto kazes onda mozes jos mnogo da izvuces natural pogotovo u tvojim godinama :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 01, 2014, 12:05:14 pre podne »
ovo za vrsnjaka sa misicnom masom verovatno nisi dovoljno gledao :) okaci slike :)

inace ishrana bez gramaza ne znaci nista i ne moras jesti 10x na dan al bi u svakom obroku trebao imati neki izvor proteina.
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže alumeister

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 01, 2014, 12:09:52 pre podne »
Mozes da mi kazes sta nevalja u ishrani znacilo bi mi a naravno da nisam kopirao neciji ciklus sam sam ga smislio da sam kopirao neciji ciklus ne bi pitao za misljenje,veruj mi itekako cu ostati u ovom sportu.

Van mreže alumeister

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 01, 2014, 12:20:15 pre podne »
Evo slike slikano je u maju tada sam imao 74kg ja mislim slika je ocajna losa poza imam jos jednu sliku ali je gora od ove vide se samo ledja

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 01, 2014, 07:44:33 pre podne »
Auuu ishrana krs da nema dalje. Gejner, whey, 5 jaja, u jednom obroku 70-80g proteina u drugom obroku nula proteina, banane, plazme sve napolje mora da ide. Promeni malo ti ishranu i napredovaces kao da si na steroidima...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 01, 2014, 10:15:01 pre podne »
moj predlog
ako je ovo tvoja fotografija,nisi jos ni DOTAKAO svoj potencijal
a ukoliko uradis ovo sto nameravas,pretpostavka postoji da ces da nesto "napredujes" samo pokusaj da PROCITAS kada kazes da citas,sta pored toga sto ti smatras da ces da "dobijes" sa upotrebom aas ,da PROCITAS sta ces da IZGUBIS sigurno,a sta mozes POTENCIJALNO da izgubis -moj savet


Van mreže alumeister

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 01, 2014, 11:08:24 pre podne »
Hvala Pedjo na savetima odlucio sam da sacekam jos neku godinu da se drzim suplemenata i da naucim jos neku stvar o ishrani i o aas naravno i ja mislim da nisam dostigao svoj "natty" maksimum jer sam jos mlad.

Pedjo imam jos jedno pitanje : mozes da mi malo pomognes sta nevalja u primeru ishrane kojeg sam naveo gore znacilo bi mi mnogo?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 01, 2014, 12:38:15 posle podne »
Hvala Pedjo na savetima odlucio sam da sacekam jos neku godinu da se drzim suplemenata i da naucim jos neku stvar o ishrani i o aas naravno i ja mislim da nisam dostigao svoj "natty" maksimum jer sam jos mlad.

Pedjo imam jos jedno pitanje : mozes da mi malo pomognes sta nevalja u primeru ishrane kojeg sam naveo gore znacilo bi mi mnogo?

nema na cemu da hvalis
a stos e tice pitanja o ishrani
MALO,MALO,MALO Belancevina i malo pravih UH
imas gomilu prostih secera (voce) gomile prostih secera iz gainera (malto,dex,palatinoza...) imas gomilu secera iz mleka (laktoza) itd itd itd

da skratim
potrebno je da unosis
 1.8-2.1 gr PROTEINA po kg tezine
4 gr UH po kg telesne tezine ( ali UH iz kompleksnih zivora-pirinac,krmpir,braon testo itd)
0.7-1.0 gr Masti po kg tezine

koncipiras ishranu po ovom sistemu,postavis i onda korigujemo skuopa

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Potrebna strucna pomoc
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 17, 2014, 01:48:49 pre podne »
Auuuuu jbte....