April 28, 2024, 03:51:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć oko pct  (Pročitano 8679 puta)

Van mreže rade325

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 25, 2014, 12:04:02 posle podne »
Rečeno mi je hvala vam

Van mreže Neo_Piroman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 25, 2014, 11:35:41 posle podne »
Vi tribulusom vracate testosteron u referentne vrijednosti ? Tribulus moze uticati na bolji libido,tacno, ali to nije nikakav znak brzeg vracanja testosterona u referentne vrijednosti. Ne znam otkud vam te tvrdnje. Sve studije radjenje sa tribulusom nisu pokazale skokove LH ili Testosterona, samo povisen libido kod nekih korisnika. Na bacajte novac bezveze, osim ako erekcija zeza nakon kure, pa mu mozete dati sansu :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 26, 2014, 12:28:41 pre podne »
Slažem se, a šta bi ti preporučio? Bez da misliš da te prozivam i slično, pošto pretpostavljam taj scenario, pa da se ogradim.

Van mreže rade325

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 26, 2014, 02:18:41 pre podne »
Nzm ja sam početnk u tim stvarima ali isto mislim da tribulus nema smisla pozz

Van mreže vikiliks1

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 26, 2014, 10:02:39 pre podne »
Koliko sam ja razumeo tu igranku oko PCT(Ispravite me ako gresim ), glavna fora je kontrolisati estrogen koji  moze biti  enormno  visok posle kure kad vestacki test iscuri
a jos nije krenula proizvodnja prirodnog testa i koji moze praviti probleme .Test ce se vratiti na ref.vrednosti i bez icega al ipaki treba organizmu pomoci da se sto pre vrati u ravnotezu.Slozeni test busteri koji u sebi imaju i sastojke za kontrolu estrogena su samo jedan deo price
oko PCT.Kao i vitamini Ca,D, Mineral zink , DAA,koji pomazu  sopstv.proizvodnju pa i brzi oporavak.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 27, 2014, 06:15:12 pre podne »
Vi tribulusom vracate testosteron u referentne vrijednosti ? Tribulus moze uticati na bolji libido,tacno, ali to nije nikakav znak brzeg vracanja testosterona u referentne vrijednosti. Ne znam otkud vam te tvrdnje. Sve studije radjenje sa tribulusom nisu pokazale skokove LH ili Testosterona, samo povisen libido kod nekih korisnika. Na bacajte novac bezveze, osim ako erekcija zeza nakon kure, pa mu mozete dati sansu :)

ja evo sa nekih 25 god iskustva upravo to kazem
da ne treba LEKOVIMA da se leci steta koja je nanesena LEKOVIMA,a ukoliko je moguce da ste telo vrati u homeostazu na sto prirodnji nacin
ne pricamo o junacima "kaj mi stara skuha" i intrenet ratnicima,koji celokupnu praksu su stekli uglavnom iza tastaturre ili da se LECENJE ne preporcuje onima koji svoju HPTA razbiju sa anabolon/androgenim supstancama i xxx vremenskom periodu i xxx dozama gde je INTREVENCIJA sa LEKOVIMA ili fucking PCT vise neog neophodan.
O tome se prica,ali to se ond adohvaca teme zdravog razuma i edukacije o upotrebi lekova kao i koju i kakvu stetu oni mogu da nanesu-kazem,ali to je vec stvar EDUKACIJE koju uglavnom SVI prieskacu i prvo citaju o tome sta ce da dobiju i kako da se zastite,a sve ostalo -nije bitno jer je neko rekao da su bezbedni 200%  samo ako isteraju ili zasitete se od (neznam cega) u toku neke glupe i uglavnom besmislene kure!!

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 27, 2014, 04:21:24 posle podne »
@Pedja pocetnicka kura od 500 mg galenike se smatra manje vise osnovnom kurom. Da li je tu za pct dovoljno peruanska maka, vitamin c, cink, koren koprive posto sam tako radio nakon prve??? Pricao sam sa endokrinologom nakon kure koji mi je rekao da je to u redu i da ne bi trebao uzimati lekove nakon te kure jer kaze ima slucajeve da mu dolaze oni koji su uzimali 2 grama, da dobro si procitao 2 grama (2000 mg galenike nedeljno) i onda je bilo raznih problema.  Nisam imao nikakvih problema sa estrogenom u toku kure niti posle, nisam ni sa libidom naprotiv bas me dobro sluzi.
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2014, 04:23:32 posle podne nidzac »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 27, 2014, 04:37:57 posle podne »
@Pedja pocetnicka kura od 500 mg galenike se smatra manje vise osnovnom kurom. Da li je tu za pct dovoljno peruanska maka, vitamin c, cink, koren koprive posto sam tako radio nakon prve??? Pricao sam sa endokrinologom nakon kure koji mi je rekao da je to u redu i da ne bi trebao uzimati lekove nakon te kure jer kaze ima slucajeve da mu dolaze oni koji su uzimali 2 grama, da dobro si procitao 2 grama (2000 mg galenike nedeljno) i onda je bilo raznih problema.  Nisam imao nikakvih problema sa estrogenom u toku kure niti posle, nisam ni sa libidom naprotiv bas me dobro sluzi.

ja ne delim kure na pocetncike i profesinalne jer je to MIT i izgovor nekoga za neuspeh ,pored klasicnog optuzivanja genetike.Sigurno je da je rizik VECI od hazarderskih igri sa xxxx mg kao i sa duzinama trajanja ciklusa,ali kazem i ponavljam da to ne znaci da ako neko uzima 2 gr i nije mu nista,da je je opet neko drugi SIGURAN na 200 ili 300 mg necega-tu pravila nema,jer sam za ovih 25 god vidjao svega i svacega i iza ovoga ne stojim ja,vec nauka i empirija,a da ne pricam o tome da sam vidjao gde se ljudima i 6 MESECI nakon prestanka kure i osecaja bezbednosti usled tog famoznog PCT,povrtana sprega estreogena vratila kao bumerang i 6 meseci-DA,DOBRO VIDITE,6 meseci NAKON kure je npr dobio gynekomastiju!!
Igra sa hormonima je CUDO

To da li ce 500 mg ili 2 gr napraviti istu ili slicnu havarju ne ovisi o tome da li je osoba prof ili amater vec kako ce HPTA da reaguje na unos vestackog oblika nekog od hormona,a manje vise od dozi.
Ukoliko si pricao sa lekarom-mislim da ti je sve rekao.
A ja ne zelim da dajem blagoslov nekome za ovo ili ono ali sigurno da maksimalno podrzavam lekara sa kojim si pricao,cak sta vise-DIVIM SE COVEKU koliko je ispred svojih ostalih kolega!
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2014, 04:55:46 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 27, 2014, 05:47:22 posle podne »

Najbolji pct za sada sto se mene tice
tren act 100 eod 8 nedelja,  test prop 150 eod  12 nedelja
15 dana nakon zadnje aplikacije

femara  1/4x2 nedeljno - 2 nedelje

daa 3000
testogrow
tribulus  750
zlatna maka
zma
speman 6
dualtabs 1 tab
c vit 3000

sljaka provereno...ja sam navikao da se lecim hemijom od hemije al vidim sad da nema potrebe...ovo sljaka...bar za mene

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Pomoć oko pct
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 28, 2014, 06:09:50 posle podne »
Pitati koliko kakvog PCT-a treba za taj i taj ciklus od toliko i toliko grama,
je ravno kao pitati anesteziologa koliko anestezije treba za coveka od toliko kg da se sigurno ne probudi za vreme operacije i da se sigurno probudi posle operacije.

A opet ti uvali papir da potpisujes na svoju odgovornost