April 27, 2024, 03:24:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Hi Tec Beta Bolic  (Pročitano 1837 puta)

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Hi Tec Beta Bolic
« poslato: Oktobar 22, 2014, 01:10:16 pre podne »
Pozdrav, ne mogu nigde na forumu da pronadjem odgovor na pitanje u vezi Beta Bolica, pa moram sam da pitam, zanima me ako je neko imao iskustva sa njim, na kutiji pise da treba uzimati 1 serving - 5 kapsula posle treninga, a u danima kada se ne trenira odmah ujutru. E sad ono sto mene buni je da se ne spominje uzimanje pre treninga u danima kada se trenira, a koliko znam valjda je to i jedna od poenti ovog miksa kreatina beta alanina i ostalih cuda koje ima, da daje i malo energije tokom treninga.
Video sam na nekom stranom linku u opisu proizvoda da se uzme u danima treninga i 5 pre i 5 posle kapsula, ali kazem, na samom pakovanju to ne pise, pa sam se malo zbunio.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hi Tec Beta Bolic
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2014, 05:40:36 pre podne »
Pa kada obozavate mudrovanje kod kupovine  8)
Nije moje da kazem jer niti ovo prodajem,a niti si kupio kod mene ali nema smisla da ti se ne objasni
Neznam STA je tebi tu cudno?

Supplement Facts:
Serving Size: 5 Capsules
Servings Per Container: 48
 
Amount Per Serving:

Creatine Matrix 3800 mg :

Alpha-ketoglutarate
Creatine Ethyl Ester HCL
Magnesium Creatine Chelate
Creatine monohydrate
Creatine Alkaline
Creatine Citrate
Creatine Malate
Beta-alanine
Taurine 500mg

U PET caps imas 3.8 gr (3800mg) svega dole nabrojanog,tako da svako iskusan i ko zna da cita ce ti reci ili bi ti rekao da je cak i 5 caps MALO!! a ne jos da ne uzimas 5 pre i 5 posle ;D
Da ne ulazim u matematiku oko toga koliko koje od supstance od nabojarnih ima u 3.8 gr jer to ne pise,a ja nemam pravo da govorim jer nemogu da tvrdim sa sigurnoscu
Tako da.. ;) ;)

Van mreže vlada88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
Odg: Hi Tec Beta Bolic
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 22, 2014, 04:55:34 posle podne »
Hvala Pedja, na kraju nam uvek ti odgovoris iako nisu tvoji proizvodi u pitanju zato sto si suvise dobar :D
Ja nikad nisam bio dobar sa gramazom, zato i nisam mogao da procenim koliko je tu zapravo malo/puno, ali sam bio uveren da ce ovde kao po obicaju neko vec biti od pomoci ko se u to bolje razume.
Bata Živojinovic ume da napravi kolac u tiganju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hi Tec Beta Bolic
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 23, 2014, 06:23:17 pre podne »
Hvala Pedja, na kraju nam uvek ti odgovoris iako nisu tvoji proizvodi u pitanju zato sto si suvise dobar :D
Ja nikad nisam bio dobar sa gramazom, zato i nisam mogao da procenim koliko je tu zapravo malo/puno, ali sam bio uveren da ce ovde kao po obicaju neko vec biti od pomoci ko se u to bolje razume.

ma ok
nego mi nij jesna kupovina necega,pored svega sto ima da se kupi kod nas,samo iz razloga sto ili zvuci fanstaticno ili mi se cini da je fantasticno.
ali dobro