April 28, 2024, 07:06:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Par saveta  (Pročitano 2088 puta)

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Par saveta
« poslato: Novembar 08, 2014, 11:28:34 pre podne »
Ljudi treba mi par saveta u vezi kombinacija.Trenutno koristim Scitec whey professional i labradu kre alkalyn, pijem mericu wheya i 2 pre tablete i 2 posle sa dexom.Sad to je pri kraju,sad neki kazu da pravim 2 nedelje pauzu sa kreatinom neki ne.I sad da li mi se isplati da dodam jos nekih 1000 din da uzmem Optimumom whey da li vredi tih para i planiram uzeti synthu za preko dana 1 mericu.Da li mi je bolje uzimati kombinaciju proteina ili pak uzeti bca i glutamin ali na moju kilazu od oko 88kg trebalo bi mi za mesec dan bar 1kg od tih kiselina.Hvala unapred na odgovorima ishrana je inače sredjena duze vreme.

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Par saveta
« Odgovor #1 poslato: Novembar 08, 2014, 12:18:34 posle podne »
Po meni nema potreba za pauzom sa krealkalinom, tj neces imati nikakva negativna dejstva ako nastavis da ga pijes i dalje, do tebe je. Ako si rekreativac kao i ja, tebi je whey ko whey, mada je svakako bolji Optimum, kvalitetniji dosta, ali whey ko whey isti djavo. Sto se tice ove kombinacije proteina sto nameravas, ja bi licno kupio jedan protein scitec(jeftiniji je) i uzeo bih pored  ili bcaa ili glutamin i miran si :) To je samo moje misljenje, cekaj i druge da odgovore.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Par saveta
« Odgovor #2 poslato: Novembar 08, 2014, 12:56:47 posle podne »
Pa dobro
whey ko whey i nije bas posto npr scitec ima 70ak% cistoce dok je ON oko 79-80% ali je naravno globalni marekting uradio svoje da se izdvajaju pare za nesto a sto je komsija od mesara ciji brat radi kao automehanicar,a kod njega dolazi jedan bilder koji je rekao da je ON najbolji.

ali dobro..

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Par saveta
« Odgovor #3 poslato: Novembar 08, 2014, 01:39:26 posle podne »
Pedja šta mi ti savetujes od svega ovoga ?

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Par saveta
« Odgovor #4 poslato: Novembar 08, 2014, 01:53:53 posle podne »

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Par saveta
« Odgovor #5 poslato: Novembar 08, 2014, 02:38:45 posle podne »
jel ovo neka fora ili  ;D ? Ovo je hidroizolat koliko sam video sa 24gr na mericu od 28gr i da je skuplji samo 1000-2000 dinara uz to da ima pakovanje koje je 1kg više ? Jel koristio neko ? Ja sam uzimao dosad Scitec i Elite posto su najeftiniji i najvise ljudi ih i uzima.

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Par saveta
« Odgovor #6 poslato: Novembar 08, 2014, 03:04:25 posle podne »
jel ovo neka fora ili  ;D ? Ovo je hidroizolat koliko sam video sa 24gr na mericu od 28gr i da je skuplji samo 1000-2000 dinara uz to da ima pakovanje koje je 1kg više ? Jel koristio neko ? Ja sam uzimao dosad Scitec i Elite posto su najeftiniji i najvise ljudi ih i uzima.
Odlican protein, ujedno i najprodavaniji u Srbiji.
Iskrena preporuka! ;)

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Par saveta
« Odgovor #7 poslato: Novembar 08, 2014, 03:10:34 posle podne »
Taj cu i uzeti za 10-ak dana kad legnu parice  8) Hvala puno nisam uopšte čuo za ovaj protein,definitivno mi se isplati..

Što se tiče bca,nisam koristio jos uvek ali citam da se pije 15gr pre i 15gr posle ? to je otprilike 1kg mesecno ? Da li manje doze rade posao ? Mogao bih recimo mesecno da odvojim 2000-2500 za to najvise ?
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2014, 03:15:22 posle podne Systemyc »

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Par saveta
« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2014, 03:52:23 posle podne »
Taj cu i uzeti za 10-ak dana kad legnu parice  8) Hvala puno nisam uopšte čuo za ovaj protein,definitivno mi se isplati..

Što se tiče bca,nisam koristio jos uvek ali citam da se pije 15gr pre i 15gr posle ? to je otprilike 1kg mesecno ? Da li manje doze rade posao ? Mogao bih recimo mesecno da odvojim 2000-2500 za to najvise ?
Pa u sustini mozes da koristis i 10 gr pre i 10 gr posle, sve zavisi od finansijske situacije. Ako imas dovoljno novca, mozes i da povecas doze, bice samo od koristi...