April 29, 2024, 07:58:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Women training back with Milos  (Pročitano 8910 puta)

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Odg: Women training back with Milos
« Odgovor #15 poslato: Decembar 07, 2006, 08:31:14 pre podne »
ok ok znam da je ovo pod naslovom zenski BB ali imam jedno pitanje

zapravo bas ovakav trening i ja radim, samo malo, za nijansu razlicit redosled (prvo zgib pa lat masina)

pitanje je: da li je ovo women training ili je to ispravan nacin treniranja ledja bez obzira na pol?


Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Women training back with Milos
« Odgovor #16 poslato: Decembar 07, 2006, 01:47:52 posle podne »
Znaci kao sto sam rekao ovo je trening koji su odradile Milamar i Allison, one su bodyfitnes takmicarke i modeli. Njihov trening je sigurno pilagodjen njihovim prioritetima..

Ovo je po meni potpuno ok trening bilo da ga izvodi muskarac bilo da ga izvodi zena.
Znaci vidio si da ovo vucenje u pretklonu koje rade ima i naziv Lou Ferigno style, a to jedan pozati americki bb iz '70-tih, Hulk, ako si gledao seriju. Znaci i tu vjezbu izvode i muskarci i zene.

U ovom dijelu cu i dalje predstavljati neke ovakve stvari, tj.kako djevojke vjezbaju, sa fotografijama i opisom. Ali sigurno je i da ce momci pronaci mozda nesto novo i interesantno. Tako da i nebih treninge dijelio na muske i zenske, iako naravno zene imaju neke prioritete koji recimo nama momcima nisu u prvom planu, recimo gluteus regija, a koja je snazno odradjena u treningu za noge koji sam takodje prenio, a opet ni djevojke nece raditi trening za grudi onako kako ga mi radimo, vec ce i to prilagoditi sebi.

Znaci moj odgovor je da je ovo jedan dobar trening za ledja bilo za muskarca bilo za zenu, naravno nema razloga da se ponavlja ovaj isti iz treninga u trening, ja cu recimo odraditi ovo, a sljedeci put staviti akcenat na slobodno opetrecenje ili sta god....

Nadam se da sam ti odgovorio ;-)
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2006, 10:19:39 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Jetion

  • Gost
Odg: Women training back with Milos
« Odgovor #17 poslato: Decembar 07, 2006, 03:05:42 posle podne »
ovom milosu nije ni lose  :lol:

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Odg: Women training back with Milos
« Odgovor #18 poslato: Decembar 07, 2006, 06:55:07 posle podne »
naravno vladar...

u potpunosti se slazem sa tobom!

noge radim drugacije, (trening za grudi ces nam postavit ipa cu videti) ali ovaj trening za ledja daje jako dobar pregled jako dobrih vezbi za ledja bez obzira na pol.

zato i jesam reagovao sada a ne kada je bio trening za noge

sve u svemu kao i do sada od Vladara odlicno

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Women training back with Milos
« Odgovor #19 poslato: Januar 17, 2007, 12:46:05 posle podne »
Vladar, hvala ti na postavljenim slikama za trening za ledja :)

Drage moje, ovo su i vise nego odlicne vezbe za ledja, i za muskarce i za zene. Nego, primecujete li vi nesto zanimljivo na Milamar i Allison (pored pojasa)? Obe zene su celo vreme treninga na visokim ali cvrstim potpeticama :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Women training back with Milos
« Odgovor #20 poslato: Januar 17, 2007, 12:48:34 posle podne »
gde si witchhhhhhh


Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Women training back with Milos
« Odgovor #21 poslato: Januar 22, 2007, 12:18:26 posle podne »
evo meeeee :)
ma ovde ti je internet .. da ne lajem sad .. hahahhahha

Nego, jesi video onu drugu grupu vezbi sto je stavio Vladar, za noge (Allison i Christina izvode vezbe, Milos im pomaze)? Vrlo mi je zanimljiva vezba mrtvo dizanje, samo sa jednom nogom .. no da ne pricamo o tome ovde, ovde je tema: LEDJA :)