April 18, 2024, 12:15:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Treca borilacka vestina za devojku  (Pročitano 15067 puta)

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Treca borilacka vestina za devojku
« poslato: Oktobar 29, 2014, 11:58:32 posle podne »
Pozdrav. Iskoristio bih to sto sam se registrovao da pitam i u ime jedne devojke sto studira samnom.
Bavila se dugi niz godina rvanjem i boksom stvarno je utrenirana i dosta zna, izgleda zenstveno i pored tih vestina jer se nije takmicila u boksu(pretpostavljam da takmicarke moraju biti malo isprebijane  :) ).
Kako kaze to joj je postalo malo monotono i htela bi da pocne da trenira nesto trece, od ova dva sporta je odustala i poslednjih mesec dana samo trci i udara u dzak kod kuce, radi osnovne vezbe kako bi ostala u kondiciji ali se dvoumi sta bi trenirala znam samo da ne bi one kineske vestine nego bi nesto realno.
Vidim da ovde ima ljudi koji se razumeju u ovo (ja iskreno nemam pojma) pa sta vi preporucujete? Kako sama kaze najprivlacnija joj je brazilska dziu dzica. Da li je to dobar prelaz? Kontam da je za samoodbranu dovoljno znanje ona dva sporta, ima li i brazilska dziu dzica tu nekih prednosti? Htela bi da nauci nesto dodatno sto se razlikuje od ona prva dva. Malo vas udavih ali nije strasno  ;D

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Treca borilacka vestina za devojku
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 30, 2014, 06:13:51 pre podne »
Gde živi, pa ću ti reći šta je u ponudi
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Treca borilacka vestina za devojku
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 30, 2014, 11:22:28 pre podne »
Pa iz jednog malog mesta je ali bice narednih par godina u Novom Sadu zbog studija, 89 je godiste. Znam da ne bi te vestine tipa aikido, nindzica i slicno.  Stariji sam dosta od nje i znacajno tezi imam 105 kg ona 65 i u sali smo se porvali mogu ti reci da me je bez po muke bacila i zadrzala na podu. Cenim to rvanje ljudi su zivotinje i ja bih trenirao da nisam malo stariji(81 godiste) mada kad sam sad faks upisao valjda mogu i rvanje :D
Drago mi je sto si se ti javio pratim sajt dugo znam koliko znas.



Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Treca borilacka vestina za devojku
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 30, 2014, 11:39:21 pre podne »
Ako je u NS-u onda ima u principu šta hoće, ali da kažem koga bih ja preporučio po specifičnim sportovima:

- kik boks klub "Vojvodina", Mića Jotić
- kik boks, MT "Ronin gym", Miša Bačulov
- Kik boks, MT, Victory, Boba
- luta livre "Family Fight Team", Spens ili Petrovaradin kod Jurkovića
- MMA "Free Fighters Gym", Velja tj sebe.

Ako je interesuje miks onda je MMA najbolji izbor, tj ja :D. Mi radimo kik, rvanje slobodni stil i parter. Parter no gi i gi

Rvanje ima u Vojvodini na Spensu, ne znam koliko rade sa početnicima, nisam siguran u to i Fruškogorac u Kamenici, koji rade III ligu, ali uglavnom sa pozajmljenim rvačima
« Poslednja izmena: Oktobar 30, 2014, 11:41:30 pre podne Velja FFG »
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Treca borilacka vestina za devojku
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 30, 2014, 11:57:33 pre podne »
Hvala ti puno na odgovoru i za nju i za mene uputicu je da procita ovo, super sto si ovako detaljno odgovorio. Ona nije pocetnik u tim sportovima je bukvalno ceo zivot kako kaze ali se nije takmicila nego za svoju dusu.

Inace da, ja sam potpuni pocetnik, imam snage i kondicije ali nikakvo znanje a rvanje mi se cini privlacnim pa cu videti.

Hvala jos jednom, sve najbolje!


Van mreže newer smoke alone

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Treca borilacka vestina za devojku
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 30, 2014, 06:41:21 posle podne »
Veljo, reci mi jel ima neki dobar klub boksa,rvanja ili bjj da ti preporucujes na Novom Naselju, Detelinari ili Telepu. Nisam iz ns-a, studiram,a stan mi je na Satelitu, pa nebi da idem daleko. Mma bi mi najvise odgovarao,samo sto si mi bas daleko, sad sam gledao na fejsu, skroz na drugom kraju grada. Pa me zanima tvoje misljenje. sportski pozdrav

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Treca borilacka vestina za devojku
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 31, 2014, 06:37:14 pre podne »
Veljo, reci mi jel ima neki dobar klub boksa,rvanja ili bjj da ti preporucujes na Novom Naselju, Detelinari ili Telepu. Nisam iz ns-a, studiram,a stan mi je na Satelitu, pa nebi da idem daleko. Mma bi mi najvise odgovarao,samo sto si mi bas daleko, sad sam gledao na fejsu, skroz na drugom kraju grada. Pa me zanima tvoje misljenje. sportski pozdrav
Što se tiče naselja, najbolje što ti mogu preporučiti je Victory koji rade MT, odličan trener i klub https://www.facebook.com/pages/Victory-gym/142730342463607?hc_location=timeline

Detelinara Phoenix, savate i kik boks https://www.facebook.com/pages/Phoenix-Fight-Club/113714648677069

Telep ništa

Rvanje kao što sam rekao samo Spens i Fruškogorac Kamenica, ali to je sve za mlade uzraste ili takmičare. BJJ u NS-u nema, samo luta livre, Spens i Pezos
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.