April 29, 2024, 06:29:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Kako se ugojiti 20 kg  (Pročitano 8173 puta)

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Kako se ugojiti 20 kg
« Odgovor #30 poslato: Novembar 03, 2014, 04:37:52 posle podne »
Imam 18...ja sam raspravu zavrsio i vi ste bili klinci ..mnogi su duvali mnogi se bodu ...ja ne slusam nixu ali ga vi hejtujete a jane...zasto hejtovati svakog ko je drugaciji? Slican hejt je medju bb i pl u nekim slucajevima svako radi sta oce vi pokazite postovanje prema svakom ko je drugaciji....
Ali ti uzimas roide sa 18 godine, tj rece da si pre godinu dana uzeo, jos gore sa 17 i onda napadas ljude koji su u ovom sportu godinama, koji imaju i od tebe i od mene 20 puta vise znanja o svemu, nebitno dal to bio ja ili neko drugi mojih godina. Tako da oladi malo, jos si mlad i pojma nemas o cemu pricas, a isto tako udji malo u galeriju pa pogledaj sta ljudi postizu u natural uslovima, klopa+trening+supsi, pa onda mlataraj o tome kako je Nixa odlican u natural uslovima.

Van mreže jah420

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Kako se ugojiti 20 kg
« Odgovor #31 poslato: Novembar 03, 2014, 04:45:04 posle podne »
Uredu al sam naprsao nikad vise u zivotu aas... steroidi i kan ne idu u isti kos ali evo alkohol ne konzumiram kazem necu da se raspravljam mozda ste vi upravu a ja budala ne kazem da sam ja lisac koji je sve prosao ali cu uciti polako ...i na svojim greskama

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Kako se ugojiti 20 kg
« Odgovor #32 poslato: Novembar 03, 2014, 04:51:06 posle podne »
Nikada vise u zivotu aas zato sto si hteo sve i odmah, e pa ne moze. Cini mi se da si rekao da si krenuo sa treniras pre godinu ipo dana, a vec odmah tada poceo sa hemijom. Ti tada treningom od svega par sedmica, nisi mogao dostici ni 2% prirodnog potencijala, i to ne bio mogao jos par godina sigurno. Za to vreme bi trebao da citas malo vise o ishrani, treningu i suplementaciji, da istrazujes svoje telo i pratis sta ti odgovara. E uz to sve bi trebao da debelo zagrejes stolicu i citas sta je aas, kako se koristi, nus pojave i u koje svrhe se ta cuda koriste. Takodje onu slaninu i tome slicne teorije slobodno zaboravi.
A o ovome za poredjenje kan i aas nemam reci, totalno dve razlicite stvari. No dobro, shvatices to jednog dana.

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Kako se ugojiti 20 kg
« Odgovor #33 poslato: Novembar 04, 2014, 02:08:18 pre podne »
Posto se ljudi tolko pozivaju na Nixu samo cu reci da ume lepo da baronise.
okaci video benc 150kg ko iz p... ne izadje na neko pl takmicenje... a neko kome je cilj popularnost, veca posecenost kanala i veca zarada nema razloga da u kat do 82.5 ne izadje i verovatno osvoji zlato i dobije bar jos 20% vecu gledanost da nije fake :)
Kaze nesto pogresno u klipu... neko komentarise nixa edituje/obrise reuploduje klip...
sto se tice "necural" statusa i ostatka teme ne bih komentarisao :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym