April 20, 2024, 11:47:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Fat Gripz  (Pročitano 7315 puta)

Van mreže Marko Danielovic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
  • Train INSAIYAN!
Fat Gripz
« poslato: Novembar 04, 2014, 12:21:51 pre podne »
Pozdrav ljudi, da li neko mozda zna ima li negde kod nas takozvani fat gripz, ona deblja navlaka za sipke sto podpomaze podlakticu? Kad smo vec kod toga, kakva su vasa misljenja, radi li to? :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #1 poslato: Novembar 04, 2014, 12:26:21 pre podne »
mrtvo dizanje na ponavljanja, block pulls, shrugs ako imas uslova za farmer walks... a generalno sve vezbe gde drzis vecu tezinu u rukama i ne bi trebalo da imas problem sa jacinom podlaktice
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Marko Danielovic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
  • Train INSAIYAN!
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2014, 12:34:38 pre podne »
mrtvo dizanje na ponavljanja, block pulls, shrugs ako imas uslova za farmer walks... a generalno sve vezbe gde drzis vecu tezinu u rukama i ne bi trebalo da imas problem sa jacinom podlaktice

Pa znas kako, u skoro svim vezbama pokusavam sto jace da drzim sipku...al kako idu ponavljanja krece da mi klizi polako, pa opet namestim...svejedno, za ovih 5 godina teretane sam primetio da su mi podlaktice bas lose. Sad, mogu da kazem da mi je takva genetika(u sto sam siguran) a i isto tako da sigurno nesto radim pogresno...pa reko da vidim, mozda ti fat gripz pomognu...inace 1 nedeljno uradim 2 vezbe za podlakticu po 4 serije. Jel tu mozda problem?

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #3 poslato: Novembar 04, 2014, 12:56:14 pre podne »
jel radis vezbe koje sam napisao? i zgibove(ako si tezi) generalno vezbe gde ti je velika tezina u rukama?
iskreno mislim da ti je to najbrzi nacin da dobijes snagu podlaktica. Taj fat grips bi ti pomogao jer sto je sipka deblja teze je drzati ali ako radis navedene vezbe sa vecim tezinama ne bi trebao imati problem.
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #4 poslato: Novembar 04, 2014, 05:56:22 pre podne »
Pozdrav ljudi, da li neko mozda zna ima li negde kod nas takozvani fat gripz, ona deblja navlaka za sipke sto podpomaze podlakticu? Kad smo vec kod toga, kakva su vasa misljenja, radi li to? :)

evo (steta sto ne pratis sajtove gde ima)

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29970

Van mreže Marko Danielovic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
  • Train INSAIYAN!
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #5 poslato: Novembar 04, 2014, 10:16:25 pre podne »
jel radis vezbe koje sam napisao? i zgibove(ako si tezi) generalno vezbe gde ti je velika tezina u rukama?
iskreno mislim da ti je to najbrzi nacin da dobijes snagu podlaktica. Taj fat grips bi ti pomogao jer sto je sipka deblja teze je drzati ali ako radis navedene vezbe sa vecim tezinama ne bi trebao imati problem.

Mrtvo radim, zgibove radim, block pulls nikad cuo ali pogledao sam sta je...shrugs radim sa tegovima, a za walks nazalost nmg u teretani :P

@Pedja

To mi vise izgleda kao gurtne...ja sam mislio na ovo: http://fitstep.com/fitness-equipment-reviews/equipment-reviews/fat-gripz-extreme/fat-gripz-bench-press2.jpg

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #6 poslato: Novembar 04, 2014, 10:28:43 pre podne »
jel radis vezbe koje sam napisao? i zgibove(ako si tezi) generalno vezbe gde ti je velika tezina u rukama?
iskreno mislim da ti je to najbrzi nacin da dobijes snagu podlaktica. Taj fat grips bi ti pomogao jer sto je sipka deblja teze je drzati ali ako radis navedene vezbe sa vecim tezinama ne bi trebao imati problem.

Mrtvo radim, zgibove radim, block pulls nikad cuo ali pogledao sam sta je...shrugs radim sa tegovima, a za walks nazalost nmg u teretani :P

@Pedja

To mi vise izgleda kao gurtne...ja sam mislio na ovo: http://fitstep.com/fitness-equipment-reviews/equipment-reviews/fat-gripz-extreme/fat-gripz-bench-press2.jpg

a ok
u tom slucaju ,izivnenje

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #7 poslato: Novembar 04, 2014, 05:04:42 posle podne »
neke petice na mrtvom bi trebale da ti bas bas dosta ojacaju hvat i podlakticu isto i shrugs ali heavy shrugs sa sipkom ne mogu reci tezinu ali recimo da je bar bodyweight na sipci. Ja sam koristio dugo vremena gurtne i bilo mi je tesko da drzim 140kg na mrtvom sad verujem da bi drzao 300+ bez problema samo kad bih jos mogao da podignem xD a nisam radio nista za podlaktice konkretno... cesto zgibove na kraju treninga nakon mrtvog i veslanja
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Marko Danielovic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
  • Train INSAIYAN!
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #8 poslato: Novembar 06, 2014, 06:18:38 posle podne »
neke petice na mrtvom bi trebale da ti bas bas dosta ojacaju hvat i podlakticu isto i shrugs ali heavy shrugs sa sipkom ne mogu reci tezinu ali recimo da je bar bodyweight na sipci. Ja sam koristio dugo vremena gurtne i bilo mi je tesko da drzim 140kg na mrtvom sad verujem da bi drzao 300+ bez problema samo kad bih jos mogao da podignem xD a nisam radio nista za podlaktice konkretno... cesto zgibove na kraju treninga nakon mrtvog i veslanja

Primenicu ovo sto si mi rekao, pa cemo videti rezultate...a na sta mislis: petice na mrtvom? O.o

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #9 poslato: Novembar 06, 2014, 06:33:31 posle podne »
nekoliko serija po 5 pon u svakom resetujes svako ponavljanje znaci bez odbijanja o pod ne mora 5-ice ali recimo 3-8 ponavljanja. Ne znam kako sad stojis sa mrtvim al ako mozes 150+ ne bi trebao da imas problem sa podlakticama
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Marko Danielovic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
  • Train INSAIYAN!
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #10 poslato: Novembar 07, 2014, 04:20:24 posle podne »
nekoliko serija po 5 pon u svakom resetujes svako ponavljanje znaci bez odbijanja o pod ne mora 5-ice ali recimo 3-8 ponavljanja. Ne znam kako sad stojis sa mrtvim al ako mozes 150+ ne bi trebao da imas problem sa podlakticama

Aha aha, ok. Nisam probao preko 100 kila, iskreno plasim se, video sam razne povrede. 100kg idem 6-8 ponavljanja i to je to.

PS. Pogledao sam ti snimke, svaka cast za snagu i odlicna forma. :)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #11 poslato: Novembar 07, 2014, 04:29:07 posle podne »
ako je tehnicki dobro neces se povrediti mozes se snimiti pa okaciti u temu sa treninzima pa ce ti ljudi reci ako treba nesto da menjas :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Fat Gripz
« Odgovor #12 poslato: Novembar 07, 2014, 04:30:30 posle podne »
To i nakon svakog ponavljanja/serije drzi nekih 20ak sekundi u rukama. Kombinuj.