Mart 28, 2024, 09:29:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Andropen iskustva  (Pročitano 10945 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #15 poslato: Novembar 05, 2014, 02:00:49 posle podne »
Naravno, citao sam tvoja razmisljanja i savete neupucenima kao sto sam i ja i lazem se da je jako "mrsav" jelovnik i radim na tome da pokupim sto vise korisnih informacija da ga iskorigujem jer "nece ici auto bez goriva" nikako. Ako imas neki primer jelovnika kojim bih mogao da iskorigujem ovaj moj trenutni bio bih ti zahvalan... :)

pa primer kao primer ili vise njih imas ovde na forumu koliko hoces
ja zaista nemam vremena da pisem jelovnike,a svakome ko me to pita danas,a veruj da samo danas je bilo 20ak ljudi,pa pomnozi to sa 30ak dana itd.
ali
razloge sam siguran da i sam kapiras,ali sam isto tako siguran da u tom slucaju i svoj jelovnik mozes da popravis,a na osnovu nasih smernica koje smo ti dali,da ga potavis u nekoj od svojh tema i da onda DETALJE ti pomogmnemo da resis i VOILA..eto jelovnika..

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #16 poslato: Novembar 05, 2014, 03:40:46 posle podne »
Napravicu korekcije, pa ga postavljam da vidimo sta i kako jos da doteramo.. Uglavnom, sad znam u kom smeru treba da idem i sta da menjam...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #17 poslato: Novembar 05, 2014, 04:29:27 posle podne »
Napravicu korekcije, pa ga postavljam da vidimo sta i kako jos da doteramo.. Uglavnom, sad znam u kom smeru treba da idem i sta da menjam...

upravo o tome govorim
ajde,pa da resimo to
a andropen i to..ostavi..bar za sada dok ne shvatis i to,sta zelimo kasti :)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #18 poslato: Novembar 14, 2014, 05:16:15 posle podne »
Bar danas je lako jelovnik osmisliti , pogotovo sa ovolikim pristupom internta i informacija sa foruma od ljudi koji znaju sta rade . Procitaj nekoliko strana sa podforuma "ishrana" videces da ima sve sto ti je potrebno  .

A za hemiju , evo samo ovu temu procitaj http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,26647.0.html i vec ces shvatiti sta je ok , a sta ne .

Pozdrav  :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !