Mart 28, 2024, 12:16:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Andropen iskustva  (Pročitano 10947 puta)

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Andropen iskustva
« poslato: Novembar 04, 2014, 01:36:19 posle podne »
Pozdrav drugari.. Interesuje me da li neko ima iskustva sa Andropenom 275 BD i kakva su ta iskustva? Pozitivna, negativna, sve po malo? :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #1 poslato: Novembar 04, 2014, 01:51:15 posle podne »
Pre par godina su drugari koristili i sve najbolje. Ne znam koja je firma bila ali su bili prezadovoljni.

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2014, 02:17:58 posle podne »
Vidim da je dosta slican supstanonu, ali je izgleda bolji i manje je zastupljen kod nas.. Bar mi se tako cini. Inace planiram da uzmem prvi put samo njega bez ikakvih kombinacija. Da li je potrebno uzimati i novaldex za zastitu ili samo u slucaju da dodje do nezeljenih efekata?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #3 poslato: Novembar 04, 2014, 02:57:26 posle podne »
Sustanon, bez p. Manje je zastupljen, da. Nolvadeks samo u slucaju pojave ginekomastije dok to ne prodje.

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #4 poslato: Novembar 04, 2014, 03:10:10 posle podne »
Hvala na ispravci i brzim odgovorima. Sad vidim da sam i nolvadeks pogresno napisao... :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #5 poslato: Novembar 04, 2014, 03:55:17 posle podne »
Inace, ipak bih depo :) Prvi put, solo test, original.Ako mozes da nadjes :)

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #6 poslato: Novembar 04, 2014, 04:07:07 posle podne »
Uff... tesko je naci.. nikako nisam uspeo, a znam dosta ljudi  koji stvarno svasta imaju.. Navodno ce biti od januara opet u apotekama.

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #7 poslato: Novembar 05, 2014, 08:53:21 pre podne »
Nekako smo brzo prodiskutovali na ovu temu sto definitivno ide u prilog onome sto smo milan0507 i ja konstatovali da ocigledno je slabo zastupljen kod nas. Voleo bih da se oglasi i Pedja Petrovic, Bukas i ostali iskusni clanovi (da ih ne prozivam sad sve :) ) sa njihovim informacijama o gore navedenom i misljenjima sta koristiti kao preventivu za vreme koriscenja andropena i eventualno posle koriscenja istog. Inace, treniram 6 godina sa dva manja prekida, tezina 87 kg, visina 183cm... Do sada nista nisam uzimao od steroida, samo redovna ishrana, suplementacija.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #8 poslato: Novembar 05, 2014, 09:17:57 pre podne »
Nekako smo brzo prodiskutovali na ovu temu sto definitivno ide u prilog onome sto smo milan0507 i ja konstatovali da ocigledno je slabo zastupljen kod nas. Voleo bih da se oglasi i Pedja Petrovic, Bukas i ostali iskusni clanovi (da ih ne prozivam sad sve :) ) sa njihovim informacijama o gore navedenom i misljenjima sta koristiti kao preventivu za vreme koriscenja andropena i eventualno posle koriscenja istog. Inace, treniram 6 godina sa dva manja prekida, tezina 87 kg, visina 183cm... Do sada nista nisam uzimao od steroida, samo redovna ishrana, suplementacija.

drugar
zasto se oglasavati kada ti je milan sve rekao?
dakle,
milan ti je rekao-da nikada NE BI  to uradio u prvoj kuri,ali ti trazis potvrdu da ti se odobri tvoje ramzisljanje o upotrebi tog aas (zadnji put sam za njega cuo 2004 god),a licno ga NIKADA nisam korostio ,a tebi najvise zanima ZASTITA (neznam od cega) a i o tome ti je MIlan zaista lepo rekao.
Licno se slazem sa svim sta ti je Milan rekao i sigurno bih vec davno ispravio bilo sta,a da je pisano suportno mom razmisljanju.Ne kazem sa ovim da bilo koga treba u opste ispravljati,a pogtovo ne nekoga kao sto je MIlan ili Bukas,ali kao sto rekoh,da sam smatrao da treba da napisem nesto,a pored Milanca sto je napisao-veruj da bi
ali evo..napisao sam i pored toga :)

salim se malo..mislim da nisi bas sve apsolvirao po pitanju ove materije,a pogtovo sto nisi dao nista o sebi osim tezine i visine,a potrebno bi bilo jelovnik,fotografije itd itd itd


Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #9 poslato: Novembar 05, 2014, 09:21:35 pre podne »
Slažem se sa Milanom i Peđom.

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #10 poslato: Novembar 05, 2014, 09:54:20 pre podne »
Razlog sto sam vas prozvao, a i clanove koje nisam imenovao, a smatram na osnovu citanja foruma da zaista poznaju ovu materiju je taj sto zelim da cujem sto vise misljenja jer sam totalni laik po ovom pitanju, a zelim da zakoracim u te vode sto sigurniji. Daleko od toga da nisam uvazio milanovo misljenje i preporuku da to bude ipak depo.  Sigurno je jedan od razloga i moja zelja da cujem reci podrske za tako nesto od ljudi poput vas.. :)
Sto se tice zastite, mislio sam na zastitu od nekih nus pojava koje bi mogle da nastanu  eventualno koriscenjem andropena... Znam da je tvoje misljenje uglavnom da ne treba lekovima leciti ono sto su lekovi prouzrokovali, ali opet da li treba nesto drugo koristiti tipa tribulus ili vitamin C, bilo sta? :)
Definitivno nisam apsolvirao ovu materiju kao sto si i zakljucio, zato sam i tu da probam da utemeljim neke osnove pa da zakoracim malo sigurniji u tu pricu.


Jelovnik je odprilike:Cim ustanem iz kreveta 07:00 pijem Whey, dorucak oko 09:00- musli tropik koji ima sve i svasta (znate sigurno o cemu pricam), mleko. Oko 11:00 neka jabuka ili banana. Rucak oko 13:00h govedina, piletina ili tunjevina, gledam da svaki dan bude drugo, mada uglavnom forsiram govedinu. oko 17h  neka uzinica tipa welnes keks i whey. 19:00 trening do 20:30h najkasnije. Odmah posle treninga whey, dex, kreatin.  i posle toga vecera, obavezno neko meso...
E sad, znam da je sve ovo daleko od idealnog, a razlog tome je sto sam na poslu od 08:00 do 17:00h, posle zena deca, ludilo, pa mi je i ovaj jelovnik iskombinovan povuci-potegni.
Sto se tice slika gledacu da se isfotkam za vikend i da ih okacim, radnim danima ne stizem ni da disem :D

Jos jednom, respekt svim clanovima foruma, pogotovo vama "starosedeocima" :), i izvinjavam se ako je neko pomislio da minimiziram njegovo znanje i iskustvo.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #11 poslato: Novembar 05, 2014, 10:04:45 pre podne »
Malo poradi na jelovniku, definitivno. Nema mesta tu velnes keskovima. Imas dva obroka sa mesom, a dosta secera. Povrca nigde. Poprav to.

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #12 poslato: Novembar 05, 2014, 10:11:15 pre podne »
Napravio sam propust, raznovrsno povrce jedem obavezno svaki dan, znaci za rucak i za veceru obavezno neka salata. Nisam napisao isto tako da su i kuvana jaja obavezno ukljucena u ishranu. Na poslu sam pa kuckam na brzinu i gledam da istaknem najbitnije stvari, a usput zaboravljam da je sve bitno... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #13 poslato: Novembar 05, 2014, 10:18:07 pre podne »
pored nedostatka gramaze (koju nisu napisao-a vise je nego bitna)evidetnatn je nedostatak kompleks Uh
dakle-jelovnk,prilicno los,sa tendencijom kako i sam kazes,da bude dobar,ali treba jos mnogo ispravki da bude "dobar" ili da bar pokriva DEO price kod upotrebe lekova (a ako vec citas moja razmisljanja kao i sam kazes,onda verujem da si citao i moje razmisljanje da je nosens unositi TAKVE VRSTE LEKOVA-pod uslovom da ima aktivne supstance u istim) a da se ne unosi adekvatna kolcina GRADVINE materije,jer u protivnom-koja je svrha price?

dakle
popraviti jelovnik-A
uzina solo whey protein nije-B (moze,ali ubaciti neke MASTI) onda moze da prodje npr kao jedan od...
itd -C

Van mreže Dansiland

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: Andropen iskustva
« Odgovor #14 poslato: Novembar 05, 2014, 10:30:39 pre podne »
Naravno, citao sam tvoja razmisljanja i savete neupucenima kao sto sam i ja i lazem se da je jako "mrsav" jelovnik i radim na tome da pokupim sto vise korisnih informacija da ga iskorigujem jer "nece ici auto bez goriva" nikako. Ako imas neki primer jelovnika kojim bih mogao da iskorigujem ovaj moj trenutni bio bih ti zahvalan... :)