Mart 28, 2024, 11:56:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Pojas - Belt  (Pročitano 140131 puta)

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #30 poslato: Decembar 21, 2014, 08:03:05 posle podne »
Mene manje bole leđa kad koristim pojas. A pomaže mi i oko kila na stomaku. I omogućuje da radim sa većim težinama. Inače ne vidim neke koristi od njega.

Van mreže cmatija

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #31 poslato: Maj 13, 2015, 11:33:01 posle podne »
Labavo stavljen pojas oko stomaka radi vezbanja valsalve? Da ili ne?

I kakav je onaj "disciplinaski" powerlifterski pansportov? Traje il potrosna roba? I recimo da hocu da kupim npr inzer forever sa polugom ili nesto slicno, jel to uopste moguce iz srbistana?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #32 poslato: Maj 15, 2015, 01:39:21 posle podne »
Nikada nisam nosio pojas, ni na mojim max kilazama, probao i ne znam da ga koristim tako da nisam osetio nikakvu razliku. A i core mi je ojacao bez njega i navikao sam se.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #33 poslato: Maj 19, 2015, 10:10:16 pre podne »
Labavo stavljen pojas oko stomaka radi vezbanja valsalve? Da ili ne?

I kakav je onaj "disciplinaski" powerlifterski pansportov? Traje il potrosna roba? I recimo da hocu da kupim npr inzer forever sa polugom ili nesto slicno, jel to uopste moguce iz srbistana?

Radi vezbanja cega?

Pan je ok za neki nivo, posle toga se preraste. Inzer je odlican, ako mislimo na isto,oko 100 dolara je.On je bio moj cilj pre neku godinu ali sam uzeo QR pojas sa goodlifta. Pojas kao pojas je odlican ali kopca je quick release moj k.
ONaj single buckle sa goodlifta je odlican pojas, nema potrebe davati toliku lovu na inzer samo jer je inzer

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #34 poslato: Maj 19, 2015, 10:40:12 pre podne »
Labavo stavljen pojas oko stomaka radi vezbanja valsalve? Da ili ne?

I kakav je onaj "disciplinaski" powerlifterski pansportov? Traje il potrosna roba? I recimo da hocu da kupim npr inzer forever sa polugom ili nesto slicno, jel to uopste moguce iz srbistana?

Radi vezbanja cega?

Pan je ok za neki nivo, posle toga se preraste. Inzer je odlican, ako mislimo na isto,oko 100 dolara je.On je bio moj cilj pre neku godinu ali sam uzeo QR pojas sa goodlifta. Pojas kao pojas je odlican ali kopca je quick release moj k.
ONaj single buckle sa goodlifta je odlican pojas, nema potrebe davati toliku lovu na inzer samo jer je inzer

druze
ti se prof bavis sa PWL i primaran cilj je prica oko toga (manje/vise) bez obzira na sadanjse ciljeve.
Imas 110 kg +,radis DL,BP...sa enromenim teznima
ovde se radi o detetu 97 godista,koji vezba par meseci u nazad i koji mnogo cita strane forume..i to je generalno veci problem,od svega ovoga sto si mu ti u detalje objasnio

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #35 poslato: Maj 28, 2015, 10:39:15 pre podne »
Onda obican pansport ili neki ekvivalentat pojas u ruke i par godina treninga nema potrebe da se menja.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #36 poslato: Maj 28, 2015, 04:08:55 posle podne »
Citat
Nikada nisam nosio pojas, ni na mojim max kilazama, probao i ne znam da ga koristim tako da nisam osetio nikakvu razliku.
ista prica..
uglavnom 90% ljudi (u BB ) ni nema potrebe za njim, pogotovo kada rade serije sa njim ..a i uglavnom ni ne znaju ljudi kako se koristi..
ja sam ga koristio za mrtvo i cucanj, jer sam paranoisao zato sto sam kao klinac imao kilu.. kada ne znas da ga koristis, moze vise da ti smeta nego pomogne
« Poslednja izmena: Maj 28, 2015, 04:10:34 posle podne Black&Decker »

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #37 poslato: Maj 28, 2015, 05:06:41 posle podne »
Citat
ja sam ga koristio za mrtvo i cucanj, jer sam paranoisao zato sto sam kao klinac imao kilu.. kada ne znas da ga koristis, moze vise da ti smeta nego pomogne
Иста работа... Само на мртво и чучањ... И то при већим килажама само, иначе јок, који мој ће ми... Смета ако се не намјести да ваља, али кад се фино стави онда пружа стабилност доста добро...

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #38 poslato: Maj 28, 2015, 06:12:18 posle podne »
ja ni na mrtvom ni na čučnju ne koristim pojas, čak i kad idem 1RM :)
kad vidim likove rade pregib bučicama s desetkama i pojas.. što je sigurno, sigurno je, baki

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #39 poslato: Maj 28, 2015, 06:23:32 posle podne »
Pa dobro, ako ćemo principom da u bb-u nema potrebe za pojasom, ja onda ne vidim ni potrebu za tim kečevima u bb-u. Ja idem principom: ako mogu da uradim X kg x 10 pon. bez pojasa, a (X+Y) kg x 10 pon. sa pojasom, radiću onda sa pojasom. Ne vidim razlog zašto ga ne bih stavio. :) Uostalom, pričalo se o ovome na prethodnoj strani.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #40 poslato: Maj 28, 2015, 06:23:53 posle podne »
Pa dobro, ako ćemo principom da u bb-u nema potrebe za pojasom, ja ne vidim ni potrebu za kečevima u bb-u. Ja idem principom: ako mogu da uradim X kg x 10 pon. bez pojasa, a (X+Y) kg x 10 pon. sa pojasom, radiću onda sa pojasom. Ne vidim razlog zašto ga ne bih stavio. :) Uostalom, pričalo se o ovome na prethodnoj strani.

BRAVO!

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #41 poslato: Maj 28, 2015, 07:47:30 posle podne »
Ja imam prelepi krem pojas za devojke na kome piše Gym Star, which I am  8)
suck it up, buttercup

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #42 poslato: Maj 28, 2015, 08:11:49 posle podne »
Hahahah

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #43 poslato: Maj 28, 2015, 10:05:26 posle podne »
Hahahah

Obrati pažnju, stoji u teretani, i to stoji ne previše smotan u pansportovom :D haha
suck it up, buttercup

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: Pojas - Belt
« Odgovor #44 poslato: Januar 06, 2016, 09:02:56 posle podne »
Pre nekoliko godina sam imao operaciju, na stomaku je ostao oziljak nekih 20-tak cm. Plasim se a abdomimalne kile. Da li treba da nosim pojas i na <80% od maxa kako ne bih dobio kilu ili nema potrebe za njim? Znam da cu time oslabiti core al' eto opet da pitam.