April 26, 2024, 11:15:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Full Body ili Split  (Pročitano 5911 puta)

Van mreže DusanNovakovic15

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Full Body ili Split
« poslato: Novembar 11, 2014, 02:54:34 posle podne »
Nikako ne mogu da nadjem pravi odgovor kod ove teme zato sto vecina ljudi nije isporbala Full Body ondnosno ne koristi ga i ne znajuci koliko bi mogli da napreduju sa drugim tipom treninga uvek preporucuju Split odnosno onaj koji oni koriste.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #1 poslato: Novembar 11, 2014, 03:02:20 posle podne »
jednostavno, za hipertrofiju se kod većine split pokazao kao bolji i većina bildera radi split, sve zavisi šta je nekom cilj... naravno, uvek ima izuzetaka...

Van mreže DusanNovakovic15

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #2 poslato: Novembar 11, 2014, 03:37:14 posle podne »
Vecina i nije isporbala full body, treba mi neko sa iskustvom full body treninga

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #3 poslato: Novembar 11, 2014, 03:43:06 posle podne »
pa mozda da si postavio konkretno pitanje? :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #4 poslato: Novembar 11, 2014, 04:00:11 posle podne »
Vecina i nije isporbala full body, treba mi neko sa iskustvom full body treninga

evo ,ja imam nekoliko god bavljenja sa ovim sportom,pa bih mogao da kazem neke tvari
evo nor
ti ,a posto si pocetnik i krenes da radis NAPREDNI program treninga kao sto je FB-sta ces da radis posle toga?

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #5 poslato: Novembar 11, 2014, 04:01:23 posle podne »
Vecina i nije isporbala full body, treba mi neko sa iskustvom full body treninga


Zašto bi svako i morao da isproba?
Prenose se iskustva sa jednih na druge, na iskustvu prethodnika se sve zasniva. Npr. zašto bih ja morao da skočim kroz prozor da bih utvrdio da ću tako poginuti, kad to mogu da zaključim na osnovu iskustva nekih koji su pre mene probali? :)

Van mreže DusanNovakovic15

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #6 poslato: Novembar 11, 2014, 04:11:06 posle podne »
Kazes vecina bodi bildera radi split jel,a sta je sa onima koji su se inofrmisali pre nego sto su poceli da se bave ovim sportom?Normalno ako vide rezultate sa splitom da ce nastaviti split i nece eksperimentisati,kao sto sam rekao vecina ljudi zna za split pa su i u toj meri informacije prenosene. I ja mislim da full body nije napredni tip treninga uopste , 4 serije za svaki misic svaki drugi dan ,stres na zglobovima minimalan ,uz pravu tezinu i formu sa 4 serije se taman pokidaju misicna vlakna koliko trebaju i ne dolazi do bespotrebnog overtraininga.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2014, 04:12:50 posle podne »
Pa ti onda radi full body. Ni ja ne radim split jer mi iz drugih nekih razloga drugačiji tip treninga više odgovara. Svako nek izabere šta misli da je najbolje za njega i mirna Bosna. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2014, 04:49:09 posle podne »
Kazes vecina bodi bildera radi split jel,a sta je sa onima koji su se inofrmisali pre nego sto su poceli da se bave ovim sportom?Normalno ako vide rezultate sa splitom da ce nastaviti split i nece eksperimentisati,kao sto sam rekao vecina ljudi zna za split pa su i u toj meri informacije prenosene. I ja mislim da full body nije napredni tip treninga uopste , 4 serije za svaki misic svaki drugi dan ,stres na zglobovima minimalan ,uz pravu tezinu i formu sa 4 serije se taman pokidaju misicna vlakna koliko trebaju i ne dolazi do bespotrebnog overtraininga.

Dusane
ja sam gledao tvoj profil na FB i kao neko ko iza sebe ima 25 god bavljenja sa ovim sportom i tu i tamo po koji rezulitat,kao i u redu sa 1000 klijenata,ja bih rekao da je tebi i OSNOVNI split i vise nego sto je potrebno
A to sto TI ne bi rekao da FB nije napredni sistem treninga...hmmm..pa kazem,ja sam gledao tvoj FB profil i zaista ne rauzmem koje i kakve kvalifikacije bi mogao da imas da tako nesto kazes?
na osnovu cega?
sto ti je neki ortak rekao?
sto si procitao negde nesto sto ti usi zele da cuju ili kako?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #9 poslato: Novembar 11, 2014, 06:30:33 posle podne »
Brate radi full body. Sta si se dosao nabedjivati sa lljudima. Ako ti se radi, radi. Al sad da ti ovde ubedjujes ljude kako je FB bolji, mislim nije mi jasno. Dodjete po savet i onda se pocnete ubedjivati. Mislim ono...

Ti ga krstis, ono prdi.

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #10 poslato: Novembar 11, 2014, 06:39:47 posle podne »
Nikako ne mogu da nadjem pravi odgovor kod ove teme zato sto vecina ljudi nije isporbala Full Body ondnosno ne koristi ga i ne znajuci koliko bi mogli da napreduju sa drugim tipom treninga uvek preporucuju Split odnosno onaj koji oni koriste.

Дај да видимо тај напредак па нас убеди.  :)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #11 poslato: Novembar 12, 2014, 02:50:04 posle podne »
Probaj da radis Full body,na nacin koji si opisao i vidjces kako ce napredak da ti izostane.Al eto sto kazu drugi niko te ubjedjivat nece,prema tome sloboda izbora je tvoja.

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #12 poslato: Novembar 12, 2014, 03:47:37 posle podne »
Aj da prospem i ja neku mudrost. Umesto sto pokusavas da utvrdis koji trening je najbolji, bolji usmeri paznju na to da naucis kako se koja vezba radi pravilno, i to ne mislim na samu mehaniku pokreta nego da stvarno naucis da angazujes misice koje data vezba treba da pogadja.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Full Body ili Split
« Odgovor #13 poslato: Novembar 13, 2014, 02:09:07 posle podne »
Da se razumijemo..pametno koncipiran fb(ili bilo koji drugi) trening ce uroditi plodom.Naravno uz regulisanu ishranu.Tebi niko nije rekao da fb nije produktivan,cak naprotiv,ali nije ni to tako jednostavno 4serije za svaki misic,3-4x nedeljno i to je to..Nije to bas tako :)