April 25, 2024, 09:20:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Hemoroidi  (Pročitano 2265 puta)

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Hemoroidi
« poslato: Novembar 23, 2014, 07:54:03 posle podne »
Primetio sam evo par dana iskočili mi Suljevi ili tzv. Hemoroidi ima li neko iskustva sa tim ? Sve sto sam pročitao da treba smanjiti težine u teretani,ne treba raditi ovo ono.Imam 19 godina i taman sam ostvario neki značajniji napredak i sada moram da prestanem ?

Uglavnom pise da ne sme uopste da se radi cucanj i presa pa kako onda raditi trening za noge ?
Isto pise i za mrtva dizanja.

Savet bi mi neki dosta značio jer uopste ne znam kako sam ovo dobio jer mi je ishrana korigovana od marta pre toga recimo da sam jeo i razni junk food ali sad ne.Zasad nemam problema ali sam osetio pod rukom i dobio dijagnozu.

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2014, 08:04:33 posle podne »
Prvo se preispitaj koliko vlakana jedes?

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2014, 08:12:16 posle podne »
Jedem za ručak i pre teretane uglavnom vlakna.pasulj,boranija,grašak a salate za svaki obrok.

Van mreže Kokiroki

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2014, 09:01:53 posle podne »
Jbg to bi onda trebalo da je u redu, uzrok je verovatno nesto drugo

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2014, 09:08:21 posle podne »
Neko iskustva sa treningom sa ovim problemom ?

Van mreže Sudija Dred

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2014, 10:46:15 posle podne »
Ma brate ti puno sedis to ti je od preteranog sedenja ili ako ti ne odgovara ljuto.

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #6 poslato: Novembar 24, 2014, 05:12:26 pre podne »
Jedi sto vise vlakana i sokova od voca i povrca koje sam pravis ali sveze pij nista konzervans, secer...
Kreci se sto vise, od previse sedenja hoce to, setaj par kilometara dnevno. Ujutru pojacaj ovsene pahuljice one zadrze dosta vlakana. Takodje pij sto vise cajeva. Moze to brzo da se sredi ja sam imao takav problem ali davno i na ovaj nacin sa resio nije se vratilo ni danas. Trebalo mi je jedno mesec dana takvog rezima mozda i manje da prodje.

Van mreže Tommy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #7 poslato: Novembar 24, 2014, 12:25:50 posle podne »
Imas kremu hemo-stop ,tako nesto.A najbitnije je tusiranje posle treninga i da nosis rezervne ćega u torbi ,moguce da je od znoja

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Hemoroidi
« Odgovor #8 poslato: Novembar 24, 2014, 07:02:00 posle podne »
Primetio sam evo par dana iskočili mi Suljevi ili tzv. Hemoroidi ima li neko iskustva sa tim ? Sve sto sam pročitao da treba smanjiti težine u teretani,ne treba raditi ovo ono.Imam 19 godina i taman sam ostvario neki značajniji napredak i sada moram da prestanem ?

Uglavnom pise da ne sme uopste da se radi cucanj i presa pa kako onda raditi trening za noge ?
Isto pise i za mrtva dizanja.

Savet bi mi neki dosta značio jer uopste ne znam kako sam ovo dobio jer mi je ishrana korigovana od marta pre toga recimo da sam jeo i razni junk food ali sad ne.Zasad nemam problema ali sam osetio pod rukom i dobio dijagnozu.

Drugar
Nasledni faktor pod 1
i nacin zivota naravno
Nemozes ih se otarasati osim operacije ali ih mozes suzbiti pravilnom ishranom
To su ti prosirene vene na debelom crevu..