April 28, 2024, 01:57:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Priming 4+1  (Pročitano 1339 puta)

Van mreže Paladin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Priming 4+1
« poslato: Novembar 23, 2014, 04:34:56 posle podne »
Prvo bih da pozdravim sve forumase a posebno nesebicnog Generala Pedju.

Imam 26 godina 188cm i trenutno se rekreativno bavim sportom naravno uvek tezim da ostanem u dobroj formi i dobrog izgleda koliko to ostale stvari dozvoljavaju, iskustvo sa tegovima nekih 10 godina.
Na ovome forumu sam naucio jako puno i dosta toga primenio na sebi, sada radim neku vrstu Priminga pa bih heto da podelim sa vama.
Saveti i komentari su dobro dosli, nadam se da ce nekome u buducnosti ovo moje iskustvo da pomogne.

Lenj sam bio ranije da sastavim temu pa sada, eto, vec sam na kraju priminga. Cilj je povecanji snage i ciste mase.
Stvari su tekle na sledeci nacin:

Pocetak 113kg prelazak iz neke vrste rotacija uh duge 2 meseca, skinuto sa 116kg.
Isao sam 4 dana nizak unos uh pa jedan dan punjenje. Prvi krug je bio najtezi ali zatim treninzi su postajali sve laksi cak nisam nista gubijo na snazi. Bilo je 3 treninga u teretani vezbe svig delova tela uglavnom kompleksne vezbe poput benca, cucnja, vucenja, potiska, zgibova itd, i 2 do tri kardio treninga u pocetku 2 posle 3.

Prvi krug je bio 50g uh po danu pa 400g punjenje. Posto sam uvideo da je to jako nisko povecao sam na 100g uh dnevno i tako narednih 5 krugova. Prosto mi je bilo neverovatno koliko moje telo ima energije pa cak i tog 4. dana. Greska je sto sam u dane punjenja jeo i do 800g uh al eto bar je bilo cisto pirinac i krompir uglavnom.
Tezina je isla sa 112kg na 109kg svaki put bez nekog velikoga odstupanja.

Do sada je proslo mesec i po dana koliko sam i planirao da radim.
Predhodni krug sam smanjio UH na 50g i tezina je sa 111kg sisla na 107kg
A sada evo 7. dan na 50g tezina sa 110 jutros je bilo 105.4kg
Sutra posle treninga moje muke prestaju pocinje se sa masom :D

Ishrana uglavnom po sledecem planu:
   Malo ovsenih sa proteinom ujutro,oko 40g.
   1kg-1.5kg junetine ili belog pilecega mesa na dan sa 100g ili 50g kuvanoga pirinca podeljenog po obrocima.
       Moralo je vise mesa da ide zbog gladi.
   Protein posle treninga.
   No Xplode pola mere po ustajanju + mera pre treninga.
   Multivitamini i riblje ulje 10tak grama dnevno + Vitamin C 2g dnevno.
   Inace gledao sam da ubacujem vise maslinovoga ulja u obroke zbog kaloriskog deficita 50-60g dnevno.


Nisam previse zagrejan da postjem 100% plan, bilo treninga ili ishrane, ali me zanima sta vi predlazete okvirno kako da se nastavi i koliki vremenski period do sledece dijete, Priming sam uradio jer me bas zanima kakvi ce da budu efekti na snagu i masu u narednom periodu. Trenutni nivo masti je toliki da se vide trbusnjaci onako srednje jebem li ga :D

Ovo je sada na brzinu sto jasnije napisano ako neki detalji nedostaju dodacemo...

Kada prodje neko vreme na masi napisacu moje celokupno vidjenje ovog nacina priminga i kako je na mene delovalo za sada toliko. Ako bude uspesno dodacu i slike.
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2014, 04:47:44 posle podne Paladin »
My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked
3. Be loyal to The General

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Priming 4+1
« Odgovor #1 poslato: Novembar 24, 2014, 06:15:59 pre podne »
pa plan je generlno ok tj i bio je ok sto mozes da vidis i sam na osnvu odlicnih reuzlatata
tako da tu nema konrketno sta da se doda niti oduzme
ono sto je bitno i vazno je da pratis razvoj SITUACIJE i na osnovu toga,donosis odluke da li nesto kratis,pojacavas itd..