April 27, 2024, 05:24:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Čučanj: tehnika i peripetije - djLE  (Pročitano 1809 puta)

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Čučanj: tehnika i peripetije - djLE
« poslato: Decembar 14, 2014, 05:39:56 pre podne »
evo sad radio cucanj pre 2 dana 100kgx4 sa spoterom, pojas bio stavljen i nije bilo toliko tesko, nisam verovao da mogu da dignem toliko.
E sad sumnjam da sam se povredio tacnije kila bruh kako vec,znaci tokom cucnja nisam osetio ama bas nista odradio ceo trening za noge ,dosao kuci isto nista i tek posle jedno 12 sati osecam jednu malu nelagodnostsa leve strane stomaka tacnije iznad prepone skroz gore gde se zavrsava stomak. ja ne poznajem tu oblast ali tu nema sta da se povredi osim kile bruha ili kako god, napominjem ne osecam nikakvu bol direktnu,citao sam po netu trazio sam o kili,pipao sam detaljno stomak nema ama nikakvih ispupcenja niti bolova na dodir,radio sam i onaj test kao za kilu da stanes uspravno i naglo cimnes koleno do grudi i nista,ali osecam neku nelagodnost tacnije setajuce nekad je skroz tu iznad prepone gore pa onda nekad malo od pupka levo ali nista nikakva bol opet napominjem,nzm mozda se ja tripujem sve jer ne znam to,inace odardili smo taj trening bas dosta serije cucnjeva posle sa manjim kilazama i fakticki jos uvek sam pod upalom koja sad lagano prolazi,moram da pitam ovde jer ipak ovde ima dosta profesionalaca koji poznaju ovu tematku, bas ne mogu vise da bijem glavu jer mi sve najgore pada na pamet.NIsam se ni trunke uplasio ali sam se toliko iznervirao i kanalisao da vam ne mogu opisati, jer ja ne znam koji mi je ovo put da me nesto sputava u ovoj teretani da mi je preko glave vise...
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2014, 05:41:59 pre podne djLE »

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Čučanj: tehnika i peripetije - djLE
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2014, 12:51:58 posle podne »
sta cemo mi bez naseg druga djileta :(((
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Čučanj: tehnika i peripetije - djLE
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2014, 05:04:04 posle podne »
sta cemo mi bez naseg druga djileta :(((
.
A brate pusti me sad, bas se iznervirao

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Čučanj: tehnika i peripetije - djLE
« Odgovor #3 poslato: Decembar 14, 2014, 05:44:15 posle podne »
nije tren za tebe ako lako planes xd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Čučanj: tehnika i peripetije - djLE
« Odgovor #4 poslato: Decembar 14, 2014, 09:51:20 posle podne »
Za cas planem i poludim :D
Mozda te pojas ustinuo. Meni se desavalo da imam podlive

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Čučanj: tehnika i peripetije - djLE
« Odgovor #5 poslato: Decembar 14, 2014, 10:38:09 posle podne »
Za cas planem i poludim :D
Mozda te pojas ustinuo. Meni se desavalo da imam podlive

pa iskreno to mi je jednom proslo kroz glavu jer mi je drugar zatego pojas na 4 rupu i nisam mogao da udahnem vazduh!!! kolko me je stegao, te sam morao da vracam na trecu rupicu i tako sam radio ,i cak sam i nesto malo prmetio da mi je malo smetao pojas dok sam radio.Inace imao sam bol slican onom upalnom u celom donjem delu stomaka pa je to proslo i sad je ostalo ovo jos na levoj strani.   e sad izvini ali ako mozes da mi objasnis kako to moze pojas da me ustine posto sto stvarno ne kapiram ?

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Čučanj: tehnika i peripetije - djLE
« Odgovor #6 poslato: Decembar 15, 2014, 12:23:29 pre podne »
ja imam redovno podlive sa strane nakon cucnja :))

ako ne znas kako moze da te ustine onda ti se definitivno nije desilo xDD znao bi da jeste...
inace mislim da bi mnogo bolju pomoc mogao dobiti ako das snimak nego ovako... tesko je pomoci nekima cak iako imaju snimke(npr meni je korekcija forme bila dosta tesko izvodljiva i jos radim na tome a pomaze mi par ljudi odavde...) a ovako na slepo prakticno nemoguce
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym