April 19, 2024, 09:54:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: PROBLEM SA RUKAMA  (Pročitano 5692 puta)

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
PROBLEM SA RUKAMA
« poslato: Decembar 21, 2014, 10:09:34 posle podne »
Poz ljudi treba mi misljenje,naime hocu da kupim ili gurtne ili one rukavice sto stezu za zglob pa ne mogu nigde,jer kad treniram meni se toliko oznoje sake da ne mogu ni najmanju kilazu da drzim jer klizi iz ruku,iako imam jake podlaktice taj problem je takav kakav je,e sad od gurtni moze da nastane ono zacepljenje kapilara,a neki kazu da rukavice nisu Bog zna sta i da nece pomoci,nesto moram uraditi po tom pitanju,misljenja?

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #1 poslato: Decembar 21, 2014, 10:36:18 posle podne »
Зависи за шта...
Нпр ја кад радим мртво, користим два сунђера, исто тако и за згибове...

Е сад, помоћи ће ти рукавице, само гледај како пријањају за подлогу, ставиш, приђеш некој шипци и пробаш какав је хват, то сам ја радио кад сам куповао, јес' да су ме чудно гледали, али забоље ме, неће они да тренирају са њима, него ја.

Додуше ја сам их узео због хладних шипки, ако радим нпр бенч, прехладна буде шипка и не могу да је ухватим...
Иначе тренирам без рукавица вазда.

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #2 poslato: Decembar 21, 2014, 10:39:10 posle podne »
E hvala na odgovoru bracela,ma kazem ti nije mi ni problem da treniram bez ove opreme,nego vec nadolaze malo vece kilaze a ruke su mi takve da se oznoje i ne mozes ni neku smesnu da drzis,imam neke rukavice one od 200 dingera,al kad vezbam sa njima sklize i one pa oce da spadnu,pa zato mislim da treba uzmem one sto stezu za zglob,sta mislis gde da porucim na netu? Jos neko?

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #3 poslato: Decembar 21, 2014, 11:23:22 posle podne »
Ма није ти битно оно што стеже зглоб на рукавицама за то клизање, него је битније какав је материјал са унутрашње стране рукавице... Неки клизи, неки не, мораш да погледаш :)

И можда је боље да погледаш по радњама, него да наручујеш, то гледам по себи јер ако је ја не навучем и не видим каква је, ништа ми не значи слика на којој ћу виђет' :)

Типа неке еко коже клизе, а неке не, онда оно плишано унутра клизи ка' ђаво...
Имаш оне што у унутрашњем дијелу шаке имају као неку врсту гела па су надувене мало, те мени не одговарају јер не могу да стиснем шипку да ваља итд итд...
Зато мораш да видиш сам што ти прија руци :)

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #4 poslato: Decembar 21, 2014, 11:35:07 posle podne »
Aha,ove sto koristim nesto plisano,neka tkanina,al dobro to je za posla nije za trening :D A ima prodavnica al nije u mom mestu i to me zeza,a na netu mi se cini da su oke rukavice ono sta znam u pm,dao si me na dobro razmisljanje :)

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #5 poslato: Decembar 21, 2014, 11:48:29 posle podne »
Ма нема што да размишљаш пуно, само је битно да има добро трење :)
Прегледај те онлајн, бачи ође, па ћемо виђет' отприлике :)

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #6 poslato: Decembar 22, 2014, 12:07:11 pre podne »
Sta mislis na npr ove sa ogistra nutrition? ili ove od Iron-a profy kao..? Ako ti nije problem da pogledas pa da kazes sta mislis :)

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #7 poslato: Decembar 22, 2014, 12:41:35 pre podne »
Дај линкове до њих :)

Van mreže milunko2912

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #8 poslato: Decembar 22, 2014, 12:46:18 pre podne »


a ovo je cela ponuda Ogistra Nutrition

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?subcats=Y&type=extended&status=A&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&cid=0&q=rukavice&x=0&y=0&dispatch=products.search

uglavnom ima na kupindu i tako nekim prodavnicama jos al idu preko 1000 din :)
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2014, 06:44:16 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #9 poslato: Decembar 22, 2014, 01:15:12 pre podne »
На огистри су јако мале слике па не могу да видим да ваља, али ми се оне Биотекове чине ок, ако је то она кожа која пријања за површину, али не могу рећ' док не видим, тако да мораш сам погледат' и питат' Пеђу или неког ко је већ куповао тамо, боље зна какав је материјал :)

Ове ајрон, ДЈЕЛУЈЕ ми као да клизе, овако на први поглед, али не могу рећ', опет ти кажем :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROBLEM SA RUKAMA
« Odgovor #10 poslato: Decembar 22, 2014, 06:45:15 pre podne »
Aha,ove sto koristim nesto plisano,neka tkanina,al dobro to je za posla nije za trening :D A ima prodavnica al nije u mom mestu i to me zeza,a na netu mi se cini da su oke rukavice ono sta znam u pm,dao si me na dobro razmisljanje :)

uzmi i NE VOZI BRIGU
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30134