April 20, 2024, 06:09:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: NAC, pyruvate  (Pročitano 2557 puta)

Van mreže N_L

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
NAC, pyruvate
« poslato: Januar 13, 2015, 07:50:03 posle podne »
Zna li ko gdje bih u Beogradu mogao naci ove dvije stvari? Za nac mi u...sportu rekose da su ga imali i sjutra ce provjerit kod uvoznika a za pyruvate ne znaju sto je nigdje.

Evo vidjeh da ima NAC u... shopu pa bih mogao to narucit tako, jos me samo pyruvate interesuje a online slabo ista nalazim.
« Poslednja izmena: Januar 13, 2015, 08:41:41 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAC, pyruvate
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2015, 08:45:08 posle podne »
Zna li ko gdje bih u Beogradu mogao naci ove dvije stvari? Za nac mi u...sportu rekose da su ga imali i sjutra ce provjerit kod uvoznika a za pyruvate ne znaju sto je nigdje.

Evo vidjeh da ima NAC u... shopu pa bih mogao to narucit tako, jos me samo pyruvate interesuje a online slabo ista nalazim.

koja je svrha uzimanja/kupovine ova dva prozivoda,a s obizrom na sve tvoje prethodne postove tj nasu konverzaciju na ovom forumu?

Van mreže Direktor_svemira

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: NAC, pyruvate
« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2021, 02:44:38 posle podne »
@ Peđa

da li The NAC ima smisla uzimati zbog hroničnog umora koji mnogi imamo posle covida, da li mogu izimati dva puta dnevno po jednu kapsulu i da li je ok da ih uzimam sa Yamomoto multi vitaminom i mineralom kao i D vitaminom ?

Inače, uzimam drugu nedelju po jednu kapsulu dnevno između oborka i čini mi se da su mi pluća daleko bolje pa nameravam da kada završim kutiju nastavim odmah makar još jednu kutiju.

Unapred hvala
“Have more than you show, speak less than you know.”   William Shakespeare

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NAC, pyruvate
« Odgovor #3 poslato: Jul 12, 2021, 11:24:45 pre podne »
@ Peđa

da li The NAC ima smisla uzimati zbog hroničnog umora koji mnogi imamo posle covida, da li mogu izimati dva puta dnevno po jednu kapsulu i da li je ok da ih uzimam sa Yamomoto multi vitaminom i mineralom kao i D vitaminom ?

Inače, uzimam drugu nedelju po jednu kapsulu dnevno između oborka i čini mi se da su mi pluća daleko bolje pa nameravam da kada završim kutiju nastavim odmah makar još jednu kutiju.

Unapred hvala


odgovor i na jedno i drugi pitanje je DA!!!