April 28, 2024, 06:15:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IGF-1  (Pročitano 2498 puta)

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
IGF-1
« poslato: Januar 16, 2007, 03:50:08 pre podne »
Prvo piatnje sta je tacno to? Citao sam neke clanke na engleskom i po njima sam zakljuciio da je extra stvar ali sada bih da cujem vasa misljenja, znam da je to novo ali voleo bih da ga nabavim cuo sam da se koristi 4nedelje i da se ubrizgava odmah posle treninga i da je sastavljen valjda od 89 amino kiselina.
Verovatno je skupa stvar ali da li je skuplja od GH? I da li je friziderski preparat? Znam da se malo zna o IGF-1 ali da li neko znam koji su nus efekti?

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: IGF-1
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2007, 08:16:22 posle podne »


Nije uopste novo odavno se koristi :D
Sam IGF-1 se sastoji od 70 aminokiselina a onaj koji se u zadnje vrijeme koristi R3IGF-1  sastoji od 83 aminokiseline.Izmjenama u aminokiselinama mu je promjenjen poluzivot i sada svi koriste samo ovu vrstu IGFa.Njena cijena zavisi od trzista ali u vecini situacija je jeftinija od HGH-a.Nemora se drzati u frizideru mada ce duze trajati u frizu.Nuspojave nisu nista vece od onih od HGH-a cak i manje.Uskoro cu napisati jedan clanak o IGF-u pa strpite se par dana.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!