April 19, 2024, 03:43:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: !!!Budite iskreni!!!  (Pročitano 26141 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #15 poslato: Decembar 12, 2006, 02:03:30 posle podne »
Hvala stari!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #16 poslato: Decembar 12, 2006, 03:56:48 posle podne »
Ne, nisam nikada ni dim povukao u životu.
Obećao sam sebi još kada sam bio mali da neću nikada i držim to obećanje.
Ako nisam u osnovnoj propušio neću nikada.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #17 poslato: Decembar 12, 2006, 04:21:20 posle podne »
ma opushteno, zapali koju nece ti nishta bit. 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #18 poslato: Decembar 12, 2006, 04:37:12 posle podne »
Za sada imamo samo jednog pusaca ovde, ne kazem da nisam ocekivao, ali za svaku pohvalu u svakom slucaju. Thor, mislim da ces prestati kada ti se sloze kockice. Ja sam teski neurotik, ali su mi se jednostavno smucile cigarete. Kada prodje malo vremena recicu vam koliko dugo sam pusio.

Hvala TT!

I ja sam navucen na Internet i mislim da malo smanjim. Pored foruma, aktivan sam na torrentima i igram Ogame, to mi oduzima jako mnogp vremena... :?
Ijao brate batali taj Ogame! Ja sam to ko manijak igrao! Igrao oko 3 nedelje, navuko se malo i poceo ozbiljno da igram. Haha u uni 25 bio 100 rank. Igrao jedno 10 sati na dan, a oci crveneeee! Mislim da sam ja sa internetom gori od pusaca! Haha na kraju kad nisam mogao ni da se skoncetrisem na ono sto mi ljudi govore, ja sve to oterao u tri lepe i dao ortaku acc. Inace ja ne pusim, mada mi je sestra pusac i mene to uzasno nervira. Truje se bezveze, em je vegetarijanac, em ne trenira nista, em pusi! Auuu al dobro, njena stvar
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #19 poslato: Decembar 12, 2006, 04:57:29 posle podne »

[/quote]
. Inace ja ne pusim, mada mi je sestra pusac i mene to uzasno nervira. Truje se bezveze, em je vegetarijanac, em ne trenira nista, em pusi! Auuu al dobro, njena stvar
[/quote]

ha ha!
em je vegetarijanac,em pusi...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #20 poslato: Decembar 12, 2006, 05:01:34 posle podne »
Ja Ogame igram mnogo duze, za tri nedelje ne moze nista ozbiljnije da se napravi...meni sada recimo jednu granu nauke unapredjuje po 20+ dana... :wink:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #21 poslato: Decembar 12, 2006, 05:05:20 posle podne »
ha ha!
em je vegetarijanac,em pusi...

Pa, u pravu je decko! Samo meni je gorila najinteresantnija zivotinja! On je biljojed, a njegova snaga je nenormalna!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #22 poslato: Decembar 12, 2006, 05:10:20 posle podne »
Probala jesam,ali nisam pusac

Jetion

  • Gost
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #23 poslato: Decembar 12, 2006, 05:29:25 posle podne »
lol u bogati ja sam od 10 godine i prije pusio ali sam i prestavao naime nas par prijatelja smo napravili sator u sumi i doslovice tu smo pusili ko turcini palili jednu za drugom po cijeli dan tako negdje oko 3mjeseca sreca pa nismo uvlacili dim prestali smo kada je uletila od frenda stara i kada je vidila kolko po podu ima cikova cigara to ni sanitarna nije mogla ocistiti sta smo samo love potrosili na to, poslje toga  sam pusio u godini 1mjesec. Zadnjih par mjeseci sam se navuko od frenda on pusi pa njemu manem koju cigaru i tako sam pusio opet previse pa me je malo disanje sjeblo sada sam presto ima 5 dana nadam se da cu izdrzati

A alkohol uf jebote poceo sam kada sam bio 3 srednje prije 2 godine prvih par mjeseci svake subote sam bio komiran nisam mogao ucii u kucu kolko mi je se vrtilo,naime to mi je i drasticno smanjilo napredak u teretani,sada subotom popijem 5-6piva i koju lozu od ove subote sam na soku nadam se :lol: :lol:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2006, 06:25:00 posle podne »
....sada subotom popijem 5-6piva i koju lozu od ove subote sam na soku nadam se :lol: :lol:

I ja se nadam da ces preci na sok.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #25 poslato: Decembar 12, 2006, 06:31:43 posle podne »
@jetion-mislio sam da si hipohondrik...ti u stvari placas danak kafanskom zivotu  :lol:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #26 poslato: Decembar 12, 2006, 06:33:34 posle podne »
jbt ko je taj sa slike, kako ga je hemija nagrdila boze boze
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Jetion

  • Gost
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #27 poslato: Decembar 12, 2006, 06:34:44 posle podne »
mah jbg muka me natjerala haha probat cu doci do sebe

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #28 poslato: Decembar 12, 2006, 06:38:02 posle podne »
Brate, trgni se malo! Samo nesto crno! Idi udri u dzak, prebi nekog...izbaci to iz  sebe!

Jetion

  • Gost
Odg: !!!Budite iskreni!!!
« Odgovor #29 poslato: Decembar 12, 2006, 06:43:11 posle podne »
bogami zivot me ne pazi od svakakvih sranja lomova picki materini da kazem sve kakvi sam problema imao bogami zamisli bi se sto treniram

evo da ispricam karatko

kada sam se rodio na srcu od glavnee krvne zile nu blizini srca pusta krv di nebi smjela pustati u neko sranje nekolko  krvi u sec ali skroz malo hvala bogu,10godina zivota sam isao ne neke preglede picke materine i doktor mi je rekao da se mogu baviti svim i svacim nije mi reko granice,ali ima i sranja par naime nesmim puno krvariti odma ranu moram dizinficirati jer mi se nesmiju stvoriti bakterije koje bi me usmrtile nesmim vaditi zube bez nekog lijek 2 sata prije vadjenja zuba.

uglavnom nista lijepo vjeruj mi,jos ja budala kakva sam sranja sve radi cudi me kako sam i ostao zdrav :lol: