April 24, 2024, 10:08:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Whey protein  (Pročitano 7793 puta)

Van mreže basketas

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Whey protein
« poslato: Februar 11, 2015, 11:21:51 posle podne »
Zdravo svima, novi sam na forumu.Imam par pitanja.Imam 16 godina i treniram kosarku svakodnevno i intezivno i pocecu sa programom za odraz tako da sam hteo da uzmem neki Whey.Koji proizovdjac i koji Whey mi preporucujete..Ishrana uglavno kuvano i salata za rucak, ujutro ovsene i jaja, za uzinu riba iz konzerve, vecera neko meso(piletina) i pirinac i ella.. Ne znam sad tacno kad bi koristio Whey, mislio sam posle treninga.Sta mislite o ishrani.I kakva je tacno razlika izmedju koncentrata i izolata..I da li fruktozta moze zameniti dekstrozu(tj. da li postoji zamena za dekstrozu)…Hvala unapred
 :) :) ;) ;)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Whey protein
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2015, 12:09:16 pre podne »
Zdravo svima, novi sam na forumu.Imam par pitanja.Imam 16 godina i treniram kosarku svakodnevno i intezivno i pocecu sa programom za odraz tako da sam hteo da uzmem neki Whey.Koji proizovdjac i koji Whey mi preporucujete..Ishrana uglavno kuvano i salata za rucak, ujutro ovsene i jaja, za uzinu riba iz konzerve, vecera neko meso(piletina) i pirinac i ella.. Ne znam sad tacno kad bi koristio Whey, mislio sam posle treninga.Sta mislite o ishrani.I kakva je tacno razlika izmedju koncentrata i izolata..I da li fruktozta moze zameniti dekstrozu(tj. da li postoji zamena za dekstrozu)…Hvala unapred
 :) :) ;) ;)

Koji god whey da uzmes neces pogresiti, mada moja preporuka ti je The Nutrition 3.5kg cokolada :D Najbolji odnos cena-kvalitet.Whey mozes odma kad se probudis 1 mjericu na taste, i 1 ipo posle treninga, ali ako hoces da ustedis, onda 1 ipo mjerica posle treninga sa 20 do 30gr prostog secera, tipa dekstroza, maltodextrin ili jos bolje kombinacija oba po 10gr :D

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314
« Poslednja izmena: Februar 12, 2015, 06:43:53 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Whey protein
« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2015, 06:05:05 pre podne »
ne ujutŕ sam whey, uz ovsene moze...

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Whey protein
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2015, 11:00:04 pre podne »
jos bolja opcija  ;)

Van mreže basketas

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Whey protein
« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2015, 11:36:04 pre podne »
Hvala puno..Sta mislite o OPTIMUM WHEY PROTEIN GOLD STANDARD, 2270g, i o 100%WHEY PROTEIN 2.35kg Scitec Nutrition.Koji je bolji?I cini mi se da Optimum proizvodi u USA, jer sam cuo da su iz USA najbolji proteini..Hvala unpared  :) :) :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Whey protein
« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2015, 11:36:28 pre podne »
Ishrana?

Van mreže basketas

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Whey protein
« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2015, 11:54:22 pre podne »
Ishrana uglavno kuvano i salata za rucak, ujutro ovsene i jaja, za uzinu riba iz konzerve, vecera neko meso(piletina) i pirinac i ella.Sta bi tu jos trebao dodati-oduzeti  ;) ;) ;) :) :D Hvala

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey protein
« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2015, 12:04:50 posle podne »
Hvala puno..Sta mislite o OPTIMUM WHEY PROTEIN GOLD STANDARD, 2270g, i o 100%WHEY PROTEIN 2.35kg Scitec Nutrition.Koji je bolji?I cini mi se da Optimum proizvodi u USA, jer sam cuo da su iz USA najbolji proteini..Hvala unpared  :) :) :)

lose si cuo
a kada cujes,onda treba da ti neko objasnjenje u vezi toga i napise ili kaze
zasto,kako itd itd itd itd

dok je SCITE ,brend iz Evrope,tako da sve navodi da je edukacija tih koji su ti i rekli-veoma,veoma mala tj nikakva
« Poslednja izmena: Februar 12, 2015, 12:09:01 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Whey protein
« Odgovor #8 poslato: Februar 12, 2015, 01:12:30 posle podne »
Razmisli malo svojom glavom, a ne da te neko zajebava... Zar je bolje dati te pare za Optimum Nutrition Whey Gold 2.3kg, a postotak proteina 82% ili 84%  nisam siguran, ili za istu cifru uzeti The Nutrition 3.5KG, koji ima cak i veci postotak proteina 86%, pa ti sad razmisli...

Van mreže basketas

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Whey protein
« Odgovor #9 poslato: Februar 12, 2015, 01:18:46 posle podne »
Naravno to mi je jasno, ali posto nemam iskustva sa suplementima pitao sam vas radi kvaliteta proteina..Jasno je da odnos kolicine i cene je bolji kod THE NUTRITION, samo sam hteo pitati za kvalitet.Hvala  :)

Van mreže Dzordze

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Whey protein
« Odgovor #10 poslato: Februar 12, 2015, 01:21:59 posle podne »
The nutrition Amino whey nemoj uopste da se dvoumis. Pusti po strani americki marketing i gluposti, ako je sarena i lepa kutija i cena veca ne znaci da je bolji.

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Whey protein
« Odgovor #11 poslato: Februar 12, 2015, 03:16:51 posle podne »
Evo recimo sledeći put kad budeš hteo nešto da kupiš kako sam da dođeš do zaključka...
Na poleđini svakog suplementa bi morala da stoji nutritivna deklaracija gde imaš sve potrebne informacije :
- broj doza po pakovanju
- kalorije
- procenat uh, masti, proteina ( u zavisnosti koji je proizvod u pitanju i još mnogo toga...
Naravno uz sve to u obzir uzimaš koji je cilj upotrebe suplementa i kakve su tvoje finansijske mogućnosti
Sve ovo prostudiraš i moći ćeš da doneseš zaključak...
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Whey protein
« Odgovor #12 poslato: Februar 12, 2015, 06:20:30 posle podne »
Da sa ne lazemo ovde ali amerikanci imaju bolje ali stvarno bolje nalepnice na ambalazi od evropljana. 8)

Van mreže basketas

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Whey protein
« Odgovor #13 poslato: Februar 12, 2015, 08:08:25 posle podne »
Hvala puno na odgovorima..Sta mislite o ishrani sta treba tu dodati..I kako se pije dekstroza, pomesano sa whey-om ili prvo dekstroza pa onda whey..  :) :) :)

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: Whey protein
« Odgovor #14 poslato: Februar 12, 2015, 08:33:45 posle podne »
pomesano