April 18, 2024, 07:23:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban savet za kupovinu sprave  (Pročitano 4091 puta)

Van mreže Comi

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Potreban savet za kupovinu sprave
« poslato: Februar 22, 2015, 04:54:25 posle podne »
Pozdrav svima.
Pocetnik sam sto se tice treninga i hteo bih aktivno da pocnem sa pravilnim treningom.
Isao sam u teretanu pre nekih godinu dana i odustao posle par meseci jer nisam imao vremena zbog posla.
Sad se zanimam kupiti neke sprave a prva mi je na listi bila Gladijator pa me zanima da je to pravi korak jer zelim da obavljam vecinu vezbi u kucnom ambijentu:
Ovaj gladijator je u pitanju:
Cena je 61000RSD
Zanima me da li je sprava koliko toliko kvalitetna jer procitao sam na par mesta da se Kucni gladijatori brzo rasklimaju i da sajle koje su na njima brzo pucaju.
Moze i savet za neke druge sprave ako je ovaj gladijator pogresan izbor!
Unapred hvala!

Van mreže Buduci_Advokat

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Potreban savet za kupovinu sprave
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2015, 05:53:49 posle podne »
Pa evo ovako, po meni je to cisto bacanje para, ja sam imao gladijator, doduse ne secam se koliko sam ga platio, secam se da je bio skup, ali da se rasklima, rasklima se, i to brze nego sto si ocekivao. Kod mog je bio problem, a i kod vecine gladijatora je taj deo za propadanje, mnogo je klimav, i bukvalno da bi radio propadanja tu mora neko da ga drzi sa druge strane da se ne bi krivio. Takodje, ovaj mehanizam za "guranje" ili za "skupljanje" se brzo rasklima, popuste ti zglobovi, drma se, krene da skripi, ma sve ga pogodi. Sajle koje dobijes uz njega nisu izdrzljive uopste(barem su moje bile takve). Prilikom stavljanja vece tezine lako dolazi do pucanja, ali sajle mozes da zamenis lako, to i nije toliki problem. Iskreno ako ne mozes da priustis teretanu zbog posla ili nekih drugih razloga ja bih ti preporucio da nikako ne kupujes gladijator jer ces baciti pare a vremenom ce ti stvarati nepotrebnu nervozu. Bolje onda uzmi sam, napravi sipku za zgibove(siroki, uski hvat), i nesto za propadanje. I nemoj da trazis da kupujes te sprave, nego sam uzmi i zavari cevi prema svojim potrebama i mogucnostima. Moje misljenje.. Pozdrav

Van mreže Mrkela

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Potreban savet za kupovinu sprave
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2015, 10:49:12 pre podne »
Ja bih sebi prije kupio kavez,šipku i benč klupu.
A ja zatražiću od života malo sve što želim u ampulu bi stalo.