April 29, 2024, 07:02:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Koje proteine kupiti?  (Pročitano 11328 puta)

Van mreže uveksatobom

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Koje proteine kupiti?
« Odgovor #30 poslato: Januar 27, 2016, 04:53:05 posle podne »
Takodje ne bih da otvaram novu temu,pa cu postaviti pitanje ovde:

Imam 65kg i visok sam 176cm. Pored definicije,voleo bih da budem i malo krupniji tj da imam masu. E sad, prosle godine sam kupio "mass fusion" 7kg 7000 din. Pise da jedna porcija sadrzi 47gr proteina,ali zato ima mnogo ugljenih hidrata (logicno jer je ovo "mass proizvod"). Zanima me, da li je bolje uzeti opet mass fusion ili da kupim Amino Whey Hydro? Sta je bolje po vasem misljenju? Inace ne mogu da se ugojim brzo,bukvalno ne mogu nikako da se ugojim :D Zato sam uzeo prosli put mass fusion. Recite mi sta je bolje od ova dva prozivoda za mene.

Pozdrav

Van mreže Sasa 90

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Koje proteine kupiti?
« Odgovor #31 poslato: Januar 27, 2016, 04:58:26 posle podne »
Pozdrav,
Pa odgovor zavisi od ishrane, ako imaš problem da uneseš dovoljnno proteina na dnevnom nivou onda whey, a ako bukvalno ne možeš da pojedeš dovoljno kalorija da bi bio u suficitu u toku dana onda gainer imaš razne gainere sa različitim udelom proteina pa proceni koji tebi odgovara naspram ishrane

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Koje proteine kupiti?
« Odgovor #32 poslato: Januar 27, 2016, 05:38:21 posle podne »
Takodje ne bih da otvaram novu temu,pa cu postaviti pitanje ovde:

prosle godine sam kupio "mass fusion" 7kg 7000 din.
da li je bolje uzeti opet mass fusion ili da kupim Amino Whey Hydro?

Za tih 7000 sto si "bacio" na gejner mogao si lepo da kupis 15 kila piletine i da jedes kao covek,jer dzaba ti i gejner i sve ako ti za ceo dan popijes gejner i imas 1-2-3 junk obroka. :)

Tako da,stvori sebi uslove(ako nemas) za kvalitetnu ishranu,znaci hrana meso,jaja,riba,pirinac,krompir,a za prasak ako ostane kupis obican whey protein  za PWM i eventualno pomoc obroku ako fali proteina,ili za skolu/faks/posao da imas ako nisi u mogucnosti da jedes. :)