April 29, 2024, 04:50:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Bsbejs5  (Pročitano 23544 puta)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #60 poslato: April 05, 2015, 01:00:49 pre podne »
Jeste malo uz telo ali nije sve triceps po ramenima , grudima bi rekao da i nije moguc toliki triceps izbaci neku normalnu sliku i razuveri nas jer puno ljudi ovde slusa savete a ne zna od koga. ..bez uvrede po meni ovo moze jace...npr za admina svi znaju kako izgleda i zato je njegov savet najcenjeniji.
Prvo,nikog nijesam tjerao da slusa moje savjete,vec sam pricao sve sto znam iz iskustva i to cu i dalje nastaviti...Drugo,ne slikavam se da udovoljim ni tebi ni nikome,izbacio sam kakvu-takvu sliku nebitno da ljudi znaju o kome se radi eto onako cisto okvirno.A mogao bi i ti neku sliku da izbacis,cisto posto znas da kritikujes,ja sam makar ispostovao. ;)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #61 poslato: April 05, 2015, 01:03:40 pre podne »
I jos nesto da te pitam.Jesi ti ocekivao mjesto mene da ce se pojaviti Serz Nubert ili Arnold iz najboljih dana?Uvijek moze bolje,to niko ne spori.
« Poslednja izmena: April 05, 2015, 01:06:18 pre podne Bsbejs5 »

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #62 poslato: April 05, 2015, 01:33:19 pre podne »
Cemu toliko defanzivan stav cim netko spomene tvoj izgled ?
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #63 poslato: April 05, 2015, 01:46:41 pre podne »
Zasto defanzivan stav?Procitaj jos jednom sta sam mu odgovorio.Sasvim normalno,cak sam naveo uvijek moze bolje.

Van mreže paprika123

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #64 poslato: April 05, 2015, 10:43:18 pre podne »
Ja necu izbaciti slike jer sam dosao da naucim nesto i zatrazim pomoc ako zatreba a ne da pomazem sto bi odma impliciralo da moram imati neku sliku.posle hiljada saveta iz iskustva (ne znam kog jer ni brada ti nije nikla) logicno je da se pojavi arnold. Drugi su trazili da stavis slike a sad vidim i zasto . Ne znam zasto napadas kada neko kaze ono sto misli jer to je poenta zar ne?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #65 poslato: April 05, 2015, 12:26:29 posle podne »
Druze,ti mijenjas teze.Ja nekog napadam?Za tvoju informaciju men ije brada nikla davno i vjerovatno sam stariji od tebe.Ti meni kazes da ne vjerujes da moze toliki triceps i da se ja slikam i da razuvjerim.Koga da razuvjerim?Covjeka kome je prva poruka na forumu usmjerena ne da da normalnu kritiku meni,vec da preispita moze li to biti tako,a usput da strucno kritikuje.Mene je Stevan prozvao za sliku,bio je u pravu,izbacio sam je.Zato ti lijepo izbaci sliku, pa me onda ljudski ugasi da ne pricam vise nista.

Van mreže paprika123

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #66 poslato: April 05, 2015, 01:19:40 posle podne »
Ovo mi jeste prva poruka ali sa ovog naloga . Po tvom nastupu rekao bi da si tinejdzer.stvarno besmislena rasprava. A ako imas toliko veliku ruku zasto ti je desna pokrivena podlakticom u obe slike?  Kada bi bude trebao savet pitacu nekog sa bradom i malo vise slika.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #67 poslato: April 05, 2015, 01:35:45 posle podne »
Hahahaha,ovim si pokazao koliko si inteligentan.Druze,na slici je desna ruka,lijevom sam slikavao nauci malo kako funkcionise ogledalo. :) Ko je rekao da cu ja tebi da dajem bilo kakav savjet,ne brkaj neke stvari.Trece,hvala ti sto mislis da izgledam mladje i ja bih volio iskreno ali sam blizu tridesete,protiv toga ne mogu nazalost.A ne mogu ni protiv ovolikog tricepsa,sta ces,pa ti vjerovao ili ne,najmanji je to problem. :)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #68 poslato: April 05, 2015, 01:37:27 posle podne »
Uostalom,ja ovu sliku nijesam izbacio zato sto mislim da sm ja nesto specijalan,nego cisto da ljudi eto onako generalno znaju barem ko im pise.Nikakve namjere druge nijesam imao.A ti posto si ranije bio na forumu,lijepo nam se predstavi.

Van mreže paprika123

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #69 poslato: April 05, 2015, 01:49:40 posle podne »
Dali stvarno mislis da si mi toliko bitan da cu da razmisljam i to koja je ruka u pitanju? Osecao sam se izazvan da prokomentarisem jer sta si ovde pisao mislio sam da si koleman. Ne verujem da je inteligencija neka vrlina ovde jer da jeste ti nebi bio deo ovog foruma. Nisi imao potrebu da stavljas nista,  to je tacno ali ako si vec odlucio daj bar neku valjanu sliku. Ako imas 30 moja pogresna procena, stariji si . Sve najbolje.
« Poslednja izmena: April 05, 2015, 01:52:34 posle podne paprika123 »

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #70 poslato: April 05, 2015, 01:59:55 posle podne »
Hahaha,ma ne pricam ti ja o meni,nego nauci inace kako funkcionise ogledalo,to je bar elementarno znanje.Naravno da nijesam Koleman,a ono sto sam pisao stojim iza toga.Slika je kakva,takva je i to je to,ne fali joj nista.Nemam 30,ali imam blizu trideset.Ati se nama predstavi molim te.Takodje,sve najbolje.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #71 poslato: April 05, 2015, 02:00:49 posle podne »
I nemoj da vrijedjas intelegineciju forumasa i nasih kolega,jer se odje nauci mnogo toga korisnog i pametnog,samo treba citati. ;)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #72 poslato: April 05, 2015, 02:01:01 posle podne »
Dafuq. Meni ovde triceps izgleda toliko neproporcionalno s ostatkom tela. Ako je stvarno ovoliki triceps, alal vera, ali treba da poradiš na kvalitetu malo :)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #73 poslato: April 05, 2015, 02:14:10 posle podne »
Brate,problem je sto i jeste neproporcionalan. :) Ja ga sad da kazem mnogo ne radim i ne forsiram,ali sam "stetu" nacinio ranije pogotvo kad sam tezio da izbacim iz benca sto vise.A plus genetika mi je isla na ruku. :)
« Poslednja izmena: April 05, 2015, 02:16:54 posle podne Bsbejs5 »

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #74 poslato: April 05, 2015, 02:15:53 posle podne »
Inace zahvaljujem. :)