April 25, 2024, 03:26:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Bsbejs5  (Pročitano 23515 puta)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #75 poslato: April 05, 2015, 03:20:01 posle podne »
Samo cepaj. Nema na čemu!!  :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #76 poslato: April 05, 2015, 07:12:02 posle podne »
Evo i ja da kazem rec dve, triceps ti jeste jaca partija vidi se na prvoj maloj slici od nazad, ali je na drugoj slici slikano tako da ga lat. gura napolje pa izgleda duplo vece nego sto jeste. Ali tu nema kritika, svi mi volimo da postavimo najbolju sliku. A ako hoces da pokazes triceps, zna se triceps poza, lakat i saka napolje.
Samo napred, guraj i pusti komentare, koga briga sta ko komentarise...
Ps. Moj triceps za k... nije... :(
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #77 poslato: April 05, 2015, 07:22:12 posle podne »
Evo i ja da kazem rec dve, triceps ti jeste jaca partija vidi se na prvoj maloj slici od nazad, ali je na drugoj slici slikano tako da ga lat. gura napolje pa izgleda duplo vece nego sto jeste. Ali tu nema kritika, svi mi volimo da postavimo najbolju sliku. A ako hoces da pokazes triceps, zna se triceps poza, lakat i saka napolje.
Samo napred, guraj i pusti komentare, koga briga sta ko komentarise...
Ps. Moj triceps za k... nije... :(
I moj isto, bem ti triceps. Daj da uzmemo od njega malo, ona ima mesišta na njemu :D

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #78 poslato: April 05, 2015, 08:23:15 posle podne »
Evo i ja da kazem rec dve, triceps ti jeste jaca partija vidi se na prvoj maloj slici od nazad, ali je na drugoj slici slikano tako da ga lat. gura napolje pa izgleda duplo vece nego sto jeste. Ali tu nema kritika, svi mi volimo da postavimo najbolju sliku. A ako hoces da pokazes triceps, zna se triceps poza, lakat i saka napolje.
Samo napred, guraj i pusti komentare, koga briga sta ko komentarise...
Ps. Moj triceps za k... nije... :(
Zahvaljujem brate,ispao je veliki bas,bas,sto kazes i polozaj ga izrazi naravno.Zaista mi jeste najjaca misicna partija triceps,ako se budem slikao ponovo,naravno da cu izbaciti. :) Ne obazirem se ja mnogo na komentare,samo odgovorim na ponesto.:) Ako mene pitas za triceps,gruvaj French press,sve vrste propadanja sa opterecnjem,od toga raste kao lud. :) Naravno uz pomocne vjezbe.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #79 poslato: April 05, 2015, 08:23:48 posle podne »
Evo i ja da kazem rec dve, triceps ti jeste jaca partija vidi se na prvoj maloj slici od nazad, ali je na drugoj slici slikano tako da ga lat. gura napolje pa izgleda duplo vece nego sto jeste. Ali tu nema kritika, svi mi volimo da postavimo najbolju sliku. A ako hoces da pokazes triceps, zna se triceps poza, lakat i saka napolje.
Samo napred, guraj i pusti komentare, koga briga sta ko komentarise...
Ps. Moj triceps za k... nije... :(
I moj isto, bem ti triceps. Daj da uzmemo od njega malo, ona ima mesišta na njemu :D
Hahaha,dogovoreno brate,pozajmljujem nikakav problem. ;)

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #80 poslato: April 06, 2015, 01:33:52 pre podne »
Jeste malo uz telo ali nije sve triceps po ramenima , grudima bi rekao da i nije moguc toliki triceps izbaci neku normalnu sliku i razuveri nas jer puno ljudi ovde slusa savete a ne zna od koga. ..bez uvrede po meni ovo moze jace...npr za admina svi znaju kako izgleda i zato je njegov savet najcenjeniji.
covjek nema potrebe da laze i da edituje slike u fotoshop i cuda,nema nista od toga!
to sto ti cijenis adminov savjet,i treba..i na tebi je oces li prihvatit savjet od ovoga momka ili ne..bukas do skoro nije imao svoju temu i sigurno nisi znao kako izgleda,ali si cijenio ti,ja,pero,marko,janko..njegove savjete i uvazao ga,jel?
da momak(mislim na bsbejsa) pise neke nebuloze i slicno u nekim ozbiljnim temama(kao sto je aas),vjerovatno bi ga pedja,buki i ostali uvazeni clanovi ispravili,demantovali!
tako da bezpotrebno dizete tu neke tenzije i cuda

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #81 poslato: April 06, 2015, 02:38:14 posle podne »
Jeste malo uz telo ali nije sve triceps po ramenima , grudima bi rekao da i nije moguc toliki triceps izbaci neku normalnu sliku i razuveri nas jer puno ljudi ovde slusa savete a ne zna od koga. ..bez uvrede po meni ovo moze jace...npr za admina svi znaju kako izgleda i zato je njegov savet najcenjeniji.
covjek nema potrebe da laze i da edituje slike u fotoshop i cuda,nema nista od toga!
to sto ti cijenis adminov savjet,i treba..i na tebi je oces li prihvatit savjet od ovoga momka ili ne..bukas do skoro nije imao svoju temu i sigurno nisi znao kako izgleda,ali si cijenio ti,ja,pero,marko,janko..njegove savjete i uvazao ga,jel?
da momak(mislim na bsbejsa) pise neke nebuloze i slicno u nekim ozbiljnim temama(kao sto je aas),vjerovatno bi ga pedja,buki i ostali uvazeni clanovi ispravili,demantovali!
tako da bezpotrebno dizete tu neke tenzije i cuda
Burazeru tebi hvala,ali vidis o cemu se radi.Ja sam tu uvijek raspolozen da prihvatim svaku kritiku,nije problem,cak mi je drago..A ovaj pravi profil na forumu samo zbog toga da bi pokusao mene da isprovocira i prva poruka mu je na mojoj temi.:) To ti sve govori,e sadja bi ispao budala da nasjednem na tu provokaciju. :)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #82 poslato: April 06, 2015, 02:50:00 posle podne »
Bsbejs5, stavi normalne slike (ako hoces) gde se vidi celo telo, jer ovako cela tema gubi smisao. Ubedjujete se i prepucavate, a gotovo nista se i ne vidi na slici.

Van mreže paprika123

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #83 poslato: April 06, 2015, 02:54:54 posle podne »
Niko se ne raspravlja  ;)

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #84 poslato: April 06, 2015, 03:49:54 posle podne »
Bsbejs5, stavi normalne slike (ako hoces) gde se vidi celo telo, jer ovako cela tema gubi smisao. Ubedjujete se i prepucavate, a gotovo nista se i ne vidi na slici.
Ovo je zaista zadnja poruka dje ja objasnjavam ove gluposti vezano za sliku.Mico,ja slike uopste nijesam htio da izbacam,nego da ne bi bilo kako ja pisem i dajem komentare na razne teme,a nemam bas nikakvu sliku,odlucio sam barem ove dvije da izbacim da vide ljudi o kome se radi,da ne bude nemam nijednu sliku.Na ovima se vidi i vise nego dovoljno,bar da clanovi foruma imaju kakvu,takvu predstavu o meni i to je to.Ja sam sa ovom porukom svaku pricu o ovome zavrsio.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #85 poslato: April 06, 2015, 04:03:11 posle podne »
Sto se mene licno tice ne moras da stavljas slike, ne zanimaju me, nego se cela tema pretvorila u raspravu kao da pisu deca predskolskog uzrasta. Pokusao sam da skrenem temu na pravi put, ali ako ne zelis da stavljas slike ni da komentarises izbisacemo temu i svi ce biti srecni :)
Inace, vidi se samo jedna slika ali nije ni bitno.

Pozdrav.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #86 poslato: April 06, 2015, 04:06:52 posle podne »
Sto se mene licno tice ne moras da stavljas slike, ne zanimaju me, nego se cela tema pretvorila u raspravu kao da pisu deca predskolskog uzrasta. Pokusao sam da skrenem temu na pravi put, ali ako ne zelis da stavljas slike ni da komentarises izbisacemo temu i svi ce biti srecni :)
Inace, vidi se samo jedna slika ali nije ni bitno.

Pozdrav.
Zadnja namjera mi je bila da pretvorim ovu temu u bilo koju vrstu rasprave,ali prsoto moram da odgovorim na neke stvari.Brisati se tema nece neka znaju clanovi ko pise..A za tvoju informaciju pogledaj cetvrtu stranu ove teme,dje se nalazi druga slika koja se vise nego dobro vidi.Hvala na iskrenoj namjeri.Pozdrav.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #87 poslato: April 06, 2015, 04:09:42 posle podne »
Evo izmenio sam tu sliku na cetvrtoj strani da se vidi lepo ;)
Kao sto rekoh, namera mi je bila da izvedem temu na pravi put, nista licno protiv tebe...

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Bsbejs5
« Odgovor #88 poslato: April 06, 2015, 04:13:25 posle podne »
Naravno brate,sve je ok.Zahvaljujem. :)