April 29, 2024, 08:58:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pretreniranost?!  (Pročitano 6327 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #15 poslato: Mart 26, 2015, 12:26:09 pre podne »
i jos nesto, u prosloj temi (danas) si napisao 4 split treninga.. a ovde (danas) kazes da treniras 5,6 puta nedeljno?
sta radis 2treninga dan pauze?? pa vrtis u krug? ako je tako jbg onda

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2015, 02:53:30 pre podne »
Pre svega hvala svima koji su pritekli u pomoc da udele neki savet,znaci mi jako puno u ovom trenutku razocarenja.

Не каже ти човјек да радиш три пута неђељно, него једном, али мушки да их урадиш.
Интезитет висок, правилно извођење... Да не штедиш себе ни са килажама, ако ти форма дозвољава....
Па чак понеки чит покрет да се поткраде, што да не...
Ето то...
Ma ja sam i iznerviran pa u afektu nisam ni mogao da ukljucim mozak i da razmisljam,svakako cu poslusati to ,mada ja vec znam dosta caka i fora ,isao sam ranije sto jace i teze i onda sam zakljucio da mi najvise kontrakcije sa nekim light tezinama prijaju tako da sam bio i pronasao neki nacin koji mi jako odgovara ali napredak je jako mizeran ,poslusacu ovo sto bukas kaze pa cu da malo izrotiram neke stvari

fora je da dignes neki od faktora koje je bukas naveo na tebi je sta ces... nemoj sve dici na max ali nesto moras ocigledno...

da definitivno cu pokusati da ispostujem ovo i ovaj put cu probati da idem sa sto jacim ali kontrolisanim tezinama,

Citat
pa ne treniras redovno i onako kako treba,hranis se cisto i bas kako treba,i onda ti se desi nesto ovako,mislim preko glave mi je vise veruj mi, sve ide mic po mic i to jedva i onda sve nestane preko noci

ovo mi zvuci kao najveci problem...
ako ti je muka od takvih stvari i ne volis to,puci ces kad-tad... nema nista na silu, ako na silu hoces rezultate, i sve shvatis kao mucenje, ne vidim pojentu..
opusti se nekada jbg, napreduj postepeno, pa iako padne nekada forma iz nekih razloga ko je jebe nisi takmicar

odmori par dana,pokusaj malo da promenis trening, radi trening kratko ali jebitacno..
u drugoj temi si napisao plan treninga,promaj mesto njega da radis ruke solo...
nadji simptome pretreniranosti,ako ih nemas mozda je ipak podtreniranost... pojacaj Uh..


pa da u prosloh temi sam napisao trening,treniram po onom rasporedu pa 1 dan pauza,znaci 4 pa 1, s tim sto sam naucio da slusam telo i cim osetim da sam bas umoran taj jedan dan preskocim i to mi bas prija.
inace ja sam bas i jedan od strpljivijih vezbaca ali nekog ozbiljnijeg napredka nema vec jako dugacak period i onda mi se sve skupilo do te tacke da sam vec sad i puko iskreno...
ponekad ako mi verujes bas mi krivo sto sam usao u teretanu i zavoleo ovaj sport,gotivio bi da sam neki teniser kosarkas pa da me nista ne pogadja ,ipak ulozio sam u ovo bildovanje pre svega mnogo vremena truda hrane i para ,a vratilo mi se mozda 2% od toga,zato ovaj put ili ce ici steroidi ili cu bataliti ovo sve


Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2015, 06:13:49 pre podne »
Salicilna kiselina + hloral hidrat+mentol + 1,2 dimetoksibenzen = ? velike ruke :D
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #18 poslato: Mart 27, 2015, 01:00:14 pre podne »
pa to jos gore nego sto sam mislio... sto ne probas 4-5 treninga nedeljno max kao sav normalan svet :)
znaci ti ides 4 pa 1 pauze... zvuci kao lepo maltretiranje ... u prevodu, skoro svaki dan si u gym,ne izlazis

kao sto sam rekao gore..mislim da ti je ovo najveci problem
Citat
ak ulozio sam u ovo bildovanje pre svega mnogo vremena truda hrane i para ,a vratilo mi se mozda 2% od toga,zato ovaj put ili ce ici steroidi ili cu bataliti ovo sve

moras da znas svoje ciljeve i interesovanja... ako ne treniras iz zadovoljstva, vec da guras neke komplekse i samo da bi izgledao bolje, po meni je to promasaj...
ako ne volis to sto radis i sve radis na slilu,za mene je to cista robija telu... ono je tu da sluzi tebi,a ne ti njemu...






Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #19 poslato: Mart 27, 2015, 02:08:31 pre podne »
Nemoj da treniras dan za danom , posveti jedan dan lepo rukama , nemoj da ih unistavas bas na treningu .

Npr ja sam ranije (napaljeni klinac  :D) radio biceps 2 , 3 puta nedeljno da bi sto pre porastao , klasika...

Naravno slabo je islo , a sad tipa odradim biceps jednom u mesec dana ili cak 2 meseca , triceps mi uvek radi na presama i benchu , cisto ponekad uradim nesto za pumpu , onako bzvz . Tako je i kad sam on i off , i ruka ne spada  :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #20 poslato: Mart 27, 2015, 03:42:18 posle podne »
Znas li koliki ti je proteinski unos u toku dana i koliko si tezak?

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #21 poslato: Mart 27, 2015, 03:53:24 posle podne »
Znas li koliki ti je proteinski unos u toku dana i koliko si tezak?
90-92 kg a sto se tice proteina oko 150gr u ovih poslednjih mesec i po,UH oko 250 -300gr,i to sve iz hrane

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #22 poslato: Mart 27, 2015, 05:33:12 posle podne »
Po mom misljenju nije tebi problem trening toliko,koliko je proteinski unos.Sibaj to na 200 i preko pa ces da vidis razlku.

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #23 poslato: Mart 27, 2015, 06:59:47 posle podne »
Po mom misljenju nije tebi problem trening toliko,koliko je proteinski unos.Sibaj to na 200 i preko pa ces da vidis razlku.

pa brate svakako si u pravu to bi i sam uradio da mogu povecao bi i protein i UH za 30% pa bi video kako reagujem,ali nazlost nemam mogucnosti ovo mi je max sto mogu,jer je ova hrana preskupa do te mere da nije normalno uopste vise

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #24 poslato: Mart 27, 2015, 07:09:45 posle podne »
samo imaj na usmu da moras nabaciti koji kg da bi dobio ruke :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #25 poslato: Mart 27, 2015, 10:38:58 posle podne »
Po mom misljenju nije tebi problem trening toliko,koliko je proteinski unos.Sibaj to na 200 i preko pa ces da vidis razlku.

pa brate svakako si u pravu to bi i sam uradio da mogu povecao bi i protein i UH za 30% pa bi video kako reagujem,ali nazlost nemam mogucnosti ovo mi je max sto mogu,jer je ova hrana preskupa do te mere da nije normalno uopste vise
Ja mislim da u okviru sopstvenih mogucnosti mozes povecati preoteinski unos za toliko,samo pokusaj da se organizujes,nista drugo.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pretreniranost?!
« Odgovor #26 poslato: Mart 27, 2015, 10:45:21 posle podne »
Malo je to za tebe hrane.