April 20, 2024, 01:37:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: prehrana na kuri  (Pročitano 1618 puta)

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
prehrana na kuri
« poslato: April 13, 2015, 07:56:12 posle podne »
spremam se za kuru i sad me par osoba ubjedjuje da mi je dovoljno pratiti dnevni unos makronutrijenata na kuri odnosno da se ne obazirem na kalorije a drugi mi kazu da trebam paziti da unesem i dovoljno makronutrijenata i da budem u suficitu sa kalorijama.da nadodam radi se o kuri koja ima primarni cilj nabijanje misicne mase odnosno bulk.pa mi recite sto je tocno od tog dvoje?
pozdrav :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: prehrana na kuri
« Odgovor #1 poslato: April 13, 2015, 08:13:36 posle podne »
Moras i jedno i drugo...

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: prehrana na kuri
« Odgovor #2 poslato: April 13, 2015, 08:16:54 posle podne »
Moras i jedno i drugo...
pa to sam i ja mislio al kad mi 5 osoba tvrdi drugacije covjek se zapita da li je njegovo misljenje u skladu sa praksom.hvala na odgovoru  ;)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: prehrana na kuri
« Odgovor #3 poslato: April 13, 2015, 08:21:18 posle podne »
Mada, spremas se za kuru, a ne znas osnove ishrane? Zapitaj se da li ti je vrijeme za kuru...

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: prehrana na kuri
« Odgovor #4 poslato: April 13, 2015, 08:25:10 posle podne »
Mada, spremas se za kuru, a ne znas osnove ishrane? Zapitaj se da li ti je vrijeme za kuru...
naravno da znam osnove ishrane.da ne znam nebi isao u kuru nego sam postao sumnjicav prema mom pogledu na ishranu za vrijeme kure jer su mi ljudi davali suprotne informacije i sad kad si mi potvrdila moje misljenje znam sto je dalje radit.hvala i nema potrebe za daljnje prodike.