April 28, 2024, 12:47:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moj Trening Split  (Pročitano 10762 puta)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #15 poslato: April 06, 2015, 08:29:09 posle podne »
Eh, i ja sam u tvojim godinama radio tako i čudio se što imam slab progress...

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #16 poslato: April 06, 2015, 08:31:51 posle podne »
Pa imaš utisak da je malo jednom nedeljno da radiš partiju jer JOŠ NE ZNAŠ DA JE ODRADIŠ KVALITETNO.
Odradi leđa ili noge kvalitetno, pa da vidiš šta je

brate nisi me razumeo,ili sam se loze izrazio,brt svaki novi trening gledam da radim sto intezivnije,teze  gde ukljucujem drop,super setove,tako da mi kvalitet nije na manjku,ali nekako do sad sam mislio da necu da napredujem ako radim 1x nedeljno svaki misic,ali posto ste mi vi ovako predlozili radicu 1x svaki misic nedeljno.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #17 poslato: April 06, 2015, 08:32:41 posle podne »
Eh, i ja sam u tvojim godinama radio tako i čudio se što imam slab progress...

nadam se da ce ovako s novim splitom biti brutal progress

Van mreže Pulss

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
  • Sky's the limit.
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #18 poslato: April 06, 2015, 08:33:16 posle podne »
Kad odradis noge kvalitetno nece ti bit do drugoga treninga nogu u tjednu, nego ces psovat sta si i prvoga napravia  :D

brt meni i nije do drugog treninga,tri-cetri dana posle leg daya sam u brutalnim bolovima.
ali nzm kako da dokazem sebi da je dovoljno 1x svaki misic nedeljno
Dobia si dobronamjeran savjet od vise ljudi, na tebi je oces li to iskoristit ili ces si sjebat/usporit progress.

Ja bi iz pocetka gleda da sta bolje pogodim misic sa sta manje vjezbi, pa to polako podiza, imas vremena, 15 ti je godina, nigdi ti se ne zuri.
The ones who say ''you can't'' and ''you won't'' are probably the ones scared that ''you will''.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #19 poslato: April 06, 2015, 08:37:41 posle podne »
Kad odradis noge kvalitetno nece ti bit do drugoga treninga nogu u tjednu, nego ces psovat sta si i prvoga napravia  :D

brt meni i nije do drugog treninga,tri-cetri dana posle leg daya sam u brutalnim bolovima.
ali nzm kako da dokazem sebi da je dovoljno 1x svaki misic nedeljno
Dobia si dobronamjeran savjet od vise ljudi, na tebi je oces li to iskoristit ili ces si sjebat/usporit progress.

Ja bi iz pocetka gleda da sta bolje pogodim misic sa sta manje vjezbi, pa to polako podiza, imas vremena, 15 ti je godina, nigdi ti se ne zuri.

poslusacu savet,radicu s novim splitom,znam da imam vremena usao sam u ovaj sport sa 13 godina,tek predstoje godine rada,napretka

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #20 poslato: April 06, 2015, 09:02:31 posle podne »
Gledaj da se drzis osnova,jer ces tako zasigurno najbolje napredovati.Pokusaj da preskocih drop i super setove,to jest nemoj da ih radis mnogo i forsisras,jer ces ponovo napraviti sebi vise stete nego koristi.Takodje se strpi i prihvati da napredak ide polako ali sigurno ukoliko se pridrzavas pravila.Nista ne ide preko noci.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #21 poslato: April 06, 2015, 09:22:19 posle podne »
Gledaj da se drzis osnova,jer ces tako zasigurno najbolje napredovati.Pokusaj da preskocih drop i super setove,to jest nemoj da ih radis mnogo i forsisras,jer ces ponovo napraviti sebi vise stete nego koristi.Takodje se strpi i prihvati da napredak ide polako ali sigurno ukoliko se pridrzavas pravila.Nista ne ide preko noci.

drzim se osnova,a trening mi je mnogo bolji uz supersetove naravno ne svaki put,znam da ne ide nista preko noci do sada napredujem solidno na dalje videcemo,hvala na savetima pozdrav

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #22 poslato: April 07, 2015, 12:04:02 pre podne »
Ma ovo nijesu ni klasicni savjeti,ja bih vise rekao neke smjernice koju su vrlo bitne za tvoj pocetak.Inace nema na cemu.Pozdrav!

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #23 poslato: April 07, 2015, 12:04:26 pre podne »
mare, ajde ti lepo sedi i napisi detaljno tvoj primer treninga za 1 nedelju
znaci sve vezbe,serije,ponavljanja,koliku pauzu pravis,tezine itd... to sto neko kaze treniram taj i taj split,toliko puta nedeljno,petkom ruke utorkom grudi,to uopste nista ne znaci..

trening je individualna stvar i sam ces ga menjati tokom vremena, ali neke osnove se znaju
okaci to pa da ti prokomentarisu ljudi trening,tako ces najbolje imati uvid gde gresis... niko se pametan nije rodio... mozda pravis dosta gresaka,a toga nisi svestan i izgubices dosta vremena dok sam shvatis

inace imas puno tema ovde o treningu, citajuci njih nisu ti ni potrebni odgovori... tako da ih pogledaj,da se ne ponavlja ista prica


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #24 poslato: April 07, 2015, 06:28:32 pre podne »
Pa imaš utisak da je malo jednom nedeljno da radiš partiju jer JOŠ NE ZNAŠ DA JE ODRADIŠ KVALITETNO.
Odradi leđa ili noge kvalitetno, pa da vidiš šta je

brate nisi me razumeo,ili sam se loze izrazio,brt svaki novi trening gledam da radim sto intezivnije,teze  gde ukljucujem drop,super setove,tako da mi kvalitet nije na manjku,ali nekako do sad sam mislio da necu da napredujem ako radim 1x nedeljno svaki misic,ali posto ste mi vi ovako predlozili radicu 1x svaki misic nedeljno.

odlicno
e sada kada radis sve te napredne tehnike,napisi KAKO SE hranis i sta koristis od antikatabolika za takve treninge i sam sebi,a ako ne uspes,siguran sam da ce neko od momaka da ti u kratkim crtama objasni u cemu je stvar

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #25 poslato: April 07, 2015, 12:46:44 posle podne »
Pa imaš utisak da je malo jednom nedeljno da radiš partiju jer JOŠ NE ZNAŠ DA JE ODRADIŠ KVALITETNO.
Odradi leđa ili noge kvalitetno, pa da vidiš šta je

brate nisi me razumeo,ili sam se loze izrazio,brt svaki novi trening gledam da radim sto intezivnije,  gde ukljucujem  nekad drop, nekad super setove,tako da mi kvalitet nije na manjku,ali nekako do sad sam mislio da necu da napredujem ako radim 1x nedeljno svaki misic,ali posto ste mi vi ovako predlozili radicu 1x svaki misic nedeljno.

odlicno
e sada kada radis sve te napredne tehnike,napisi KAKO SE hranis i sta koristis od antikatabolika za takve treninge i sam sebi,a ako ne uspes,siguran sam da ce neko od momaka da ti u kratkim crtama objasni u cemu je stvar

pa ne koristim nista od antikatabolika(pre workout suplementa ako je to to).
ishrana:
-Obrok 1:3 Cela Jaja-2 Belanca-100g Ovsena Kasa-200ml Mleka
-Obrok 2:Tunjevina 160g 50g Rice Cakes
-Obrok 3:250-300g Junetine Ili Piletine-Pirinac 150-200g-Voce
-Obrok 4:Kukuruzni Griz Ili Hejdina Testenina 100-150g 200g Ella Sira
-Obrok 5:100g Ella Sira-Povrce

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #26 poslato: April 07, 2015, 12:50:23 posle podne »
mare, ajde ti lepo sedi i napisi detaljno tvoj primer treninga za 1 nedelju
znaci sve vezbe,serije,ponavljanja,koliku pauzu pravis,tezine itd... to sto neko kaze treniram taj i taj split,toliko puta nedeljno,petkom ruke utorkom grudi,to uopste nista ne znaci..

trening je individualna stvar i sam ces ga menjati tokom vremena, ali neke osnove se znaju
okaci to pa da ti prokomentarisu ljudi trening,tako ces najbolje imati uvid gde gresis... niko se pametan nije rodio... mozda pravis dosta gresaka,a toga nisi svestan i izgubices dosta vremena dok sam shvatis

inace imas puno tema ovde o treningu, citajuci njih nisu ti ni potrebni odgovori... tako da ih pogledaj,da se ne ponavlja ista prica

znam da je indivdualna stvar,pisao sam na pocetku teme otprilike koje vezbe koristim,a sad serije,ponavljaje,vezbe menjam skoro svaki trening,za sad necu da pisem da vam ne dosadjujem vise,pogledacu druge teme pa cu videti.

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #27 poslato: April 07, 2015, 12:58:03 posle podne »
Eh, i ja sam u tvojim godinama radio tako i čudio se što imam slab progress...

nadam se da ce ovako s novim splitom biti dobar progress

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #28 poslato: April 07, 2015, 01:19:43 posle podne »
Citat
-Obrok 1:3 Cela Jaja-2 Belanca-100g Ovsena Kasa-200ml Mleka
-Obrok 2:Tunjevina 160g 50g Rice Cakes
-Obrok 3:250-300g Junetine Ili Piletine-Pirinac 150-200g-Voce
-Obrok 4:Kukuruzni Griz Ili Hejdina Testenina 100-150g 200g Ella Sira
-Obrok 5:100g Ella Sira-Povrce

evo ti konacan odgvor da treniras i 22 x na dan neces imati NIKAKAV narepdak a pogtovone BRUTALAN  :D dok ne sredi sovo

Van mreže Mare_99

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
  • THE BEAST
Odg: Moj Trening Split
« Odgovor #29 poslato: April 07, 2015, 01:26:22 posle podne »
Citat
-Obrok 1:3 Cela Jaja-2 Belanca-100g Ovsena Kasa-200ml Mleka
-Obrok 2:Tunjevina 160g 50g Rice Cakes
-Obrok 3:250-300g Junetine Ili Piletine- Krompir-Pirinac 150-200g-Voce
-Obrok 4:Kukuruzni Griz Ili Hejdina Testenina 100-150g 200g Ella Sira
-Obrok 5:100g Ella Sira-Povrce

evo ti konacan odgvor da treniras i 22 x na dan neces imati NIKAKAV narepdak a pogtovone BRUTALAN  :D dok ne sredi sovo

znam da je  ishrana najbitnija,trudim se da imam sto bolju ishranu,zadovoljan sam i sa ovom ishranom s obzirom da je ne finansiram ja,sta da sredim zamenim?
« Poslednja izmena: April 07, 2015, 01:28:29 posle podne Mare_Strong »