Maj 01, 2024, 04:10:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: Tribulus posle kure?  (Pročitano 15034 puta)

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #15 poslato: April 08, 2015, 09:16:05 pre podne »
e pa gledas na istu dozu kao u nekom kompleksnom xd morao bi po nekoliko merica uzeti da bi imao jednu normalnu (najcesce) zato i izadje jeftnije xd
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #16 poslato: April 08, 2015, 09:49:42 pre podne »
Pojedinacno kad se uzme duze traje, kako god.

Van mreže urke94sbc

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #17 poslato: April 08, 2015, 01:46:42 posle podne »
Drustvo, hvala na odgovorima... Uzeo sam samo maca root zbog nedostatka para, nadam se da ce pomoci.
Pozdrav i hvala jos jednom  :) 

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #18 poslato: April 08, 2015, 06:40:31 posle podne »
@eXe
@BUKAS
@The Animal

Ajde evo primer kompleksnog test boostera koji ja koristim i koji se sastoji od Tribulusa, ZMA, i DAA plus kompleks vitamina pa je baš zgodan za analizu:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30307


Kad se od istog proizvođača preračunaju cene po gramu tribulusa i ZMA,
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30065
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29805
pa preračunate sa količinom iz supplement facts Test Boostera dođe se
prosto do računice da je to 85% od cene (Tribulus i ZMA),
DAA nema od istog proizvođača, ali 25% cene je ostatak iz Supplement Facts (tj DAA + kompleks vitamina i minerala)

Neka mi neko iznese svoju računicu da je jeftinije kratkoročno i dugoročno sa cenom od bilo kog bilo gde Tribulusa + DAA + ZMAA ( da zanemarimo kompleks vit i minerala) VS The X3M Terminator,
a da ne pričam koliko imaš u ruci svaki dan da popiješ kapsula od sva 3 pojedinačno, umesto lako i prosto TERMINATOR.

Greška je što upoređujete primer NO reaktora i nekih raznoraznih blendova gde ti prodaju mačku u džaku + 80% sadržaja jeftin CARBS-a

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #19 poslato: April 08, 2015, 06:48:03 posle podne »
Ja pijem 14 tableta pred spavalje  :) . Slazem se za NO da su cene drugacije , ali za ove zezalice tribulus daa koje kostaju smesno , uvek cu uzeti sve pojedinacno . I zasto sve mora od istoj proizvodjaca , od firme do firme se i doze i kolicina razlikuju
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BobanBoX

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 80
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #20 poslato: April 08, 2015, 07:05:33 posle podne »
Ne kapiraš poentu,
skuplje ti je da kupiš pojedinačno DAA i Tribulus i ZMA nego ovaj kompleksni,
zašto da uzmeš pojedinačno, koji je razlog?

Tribulus je Tribulus, od bilo koje firme, isto tako i Cink i Magnezijum i Vitamin B6 i DAA,
i uvek možeš izračunati odnos cena 1:1 iz Supplement Facts

Van mreže Strahinja1993

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #21 poslato: April 08, 2015, 09:52:37 posle podne »
Ovaj tribulus sto je Boban stavio je sjajan, nema sumnje  :D

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #22 poslato: April 08, 2015, 10:06:43 posle podne »
Ne kapiraš poentu,
skuplje ti je da kupiš pojedinačno DAA i Tribulus i ZMA nego ovaj kompleksni,
zašto da uzmeš pojedinačno, koji je razlog?

Tribulus je Tribulus, od bilo koje firme, isto tako i Cink i Magnezijum i Vitamin B6 i DAA,
i uvek možeš izračunati odnos cena 1:1 iz Supplement Facts

Poenta je jer mi nije problem do razlike u parama , i najvise zbog doza koje ja uzimam jer mozda hocu da uzmem 1500 mg tribulusa u dozi , a ne zelim 4375 mg DAA , a ne mogu da razdojim sastojke jer su spojeni , dajem ti primer ovog TERMINATORA sto si zakacio .

Ali da ne pisem vise o tome da se ne razveze tema u nedogled

Edit : Tribulus nije isti od svake firme , ima ih ok , a ima uzasnih koliko hoces . Nije to kao monohidrat
« Poslednja izmena: April 08, 2015, 10:08:55 posle podne The Animal »
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #23 poslato: April 09, 2015, 05:39:04 pre podne »
Citat
Tribulus nije isti od svake firme
.
Bogdane
samo ne bi trebalo robovati floskuli da je najskuplji tribulus i najbilji ili samo zato sto je od neko wonder brenda,onda je odmah i po defaultu najbolji!
Porlbem je u tome sto mnogi nemaju rigorozne kontrole supstanci koje stavljaju unutra caps,pa tako nemoze triublus (supstanca) da bude losa,vec moze da pise da ima npr 750 mg ili 90% saponina,a u stvari ima 500 mg i jedva 30% jer im je to moguce i mogu da rade sta hoce,pa onda ,a gle cudo od jednom nekome tribulus sa 750 mg i 40% saponina,radi bolje nego neki koji pise da ima doze skoro pa duple vece-e tu iima razlike.

Kod kreatina nemogu da stave da ima vise kertina od 5 gr po serbvignu (mada me ne bi cudilo i da to neko stavi,a da ima strasno dobru porddaju  ;D ) ali se sluze ostalim forama koje moze da se vide u reklamnimm kampanjama,i onda s emoze povuci ista paralela kao i sa tribulusom.
tako da....tribulus je TRIBULUS i nemoze nist drugo da bude.Moze da se menja samo % aktivnog saponina i nista vise  ;)...a kao sto rekoh...moze da pise "vako, a da bude "nako,kao sto na zalost u vecini slucjeva i jeste
O tome se radi.
« Poslednja izmena: April 09, 2015, 11:27:11 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #24 poslato: April 09, 2015, 05:44:55 pre podne »
Ja pijem 14 tableta pred spavalje  :) . Slazem se za NO da su cene drugacije , ali za ove zezalice tribulus daa koje kostaju smesno , uvek cu uzeti sve pojedinacno . I zasto sve mora od istoj proizvodjaca , od firme do firme se i doze i kolicina razlikuju

14 tbl pred spavanje-nemas potrebe. ;) :D ;)
Bavim se sa ovim sportom onako,po malo,rekreativno itd itd,i izlgedam kako izlgedam i svi koji me znaju ,onda veoma dobro poznaju moj stav o PCT i svi koji me znaju,poznaju kakve stavove zastupam kada je hem u pitanju.
Nemas ti potrebe za 14 caps NICEGA (znam da si to rekao cinicno,a aludirajuci na terminatora  ;) ),vec treba da pricas o necemu,a na osnovu EMPRIJE,a posto vidim da nikada nisi probao npr ovaj preparat,a otrpor prema necemu sto nije usa brend i sto ti smatras (iz ni jednog argumetnovan razloga) da nije ok je evidentan  ;), a ja ti vise nego dobronamreno kazem da po tom pitanju ni 1 % nisi u pravu i  da pokiussas sa 3 x 2 i da ces da vidis onda da nije svejedno. Drage volje cu da te castim  ;)
 
Nadam se da neces pogresno razumeti,ali da bi pricao o necemu,moras da pricas na osnovu cinjenica zansovanih u empirzimu,kojeg imas-ne sporim,ali po pitanju nekih stvari-evidetno je da gresis

Ali nekako mislim,tj vise sam nego siguran u to ,da ako ja mogu da stanem sa ovim sto sam rekao iza necega,zaista ne vidim razloga da bi ti trebao da,a na osnovu MISLJENJA ne EMPRIIJE iznosis takve zakljucke

Ponavljam-imas svoje misljnje i to je OK i misljenje ti je OK i treba da ga se drzis,ali u tom slucaju to je to i ne bi trebalo onda da iznosis misljenje za nesto,a za sta nisi probao.

A ako nekoga kroz 6-8 ned,nemoze da oprave doze od 900 mg tribulsa dnevno sa 65 % saponina u kombinaciji sa 2600 + mg DAA + ZMA +   VAZNOOOO 90 mg BIOPREINA i nabaciti na to maca root..
eeeeeee
onda je sigurno bilo ,litre i litre mleka,znaci plazma,znaci ....ortopadeska pomogala u najavi i to ne sporim  :)

ponavljam-samo se nadam da post nije pogresno shvacen jer intrent komunkacija cesto puta bude cudna

« Poslednja izmena: April 09, 2015, 11:29:49 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #25 poslato: April 09, 2015, 12:10:31 posle podne »
Sve se slazem, ali bih ovde pojacao cink, magne.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #26 poslato: April 09, 2015, 03:36:46 posle podne »
Nije post pogresno shvacen naprotiv . Prvo sto kazes za tribulus , nit gledam najskuplji nit sa najvecom dozom , upravo sto kazes tribulus od 600 mg sam daleko bolje osetio nego neke sa daleko vecom dozom upravo zbog ster. saponina , da se razumemo .

A ovih 14 tabsa tu ulaze b kompleks , vit c , cink , magnezijum , kalcijim , multivit kompleks , omega 3 i stvarno ispada toliko i to na normalne doze , samo kazem nije strasna kolicina :D .

I da se razumemo jos za brendove , izbacio sam sve USA brendove , upravo nemam ni jedan jedini u kuci , a preparata imam podosta i drzim se vise evropskih i iskreno da ti kazem , bolji su mi duplo .

A ovo pojedninacno volim da uzimam jer sam probao par test bustera koji su mi bili blagi uzas . A terminator cu bas da probam kad dodje vreme i reci cu ti iskreno sta mislim tad  :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #27 poslato: April 09, 2015, 03:50:53 posle podne »
Nije post pogresno shvacen naprotiv . Prvo sto kazes za tribulus , nit gledam najskuplji nit sa najvecom dozom , upravo sto kazes tribulus od 600 mg sam daleko bolje osetio nego neke sa daleko vecom dozom upravo zbog ster. saponina , da se razumemo .

A ovih 14 tabsa tu ulaze b kompleks , vit c , cink , magnezijum , kalcijim , multivit kompleks , omega 3 i stvarno ispada toliko i to na normalne doze , samo kazem nije strasna kolicina :D .

I da se razumemo jos za brendove , izbacio sam sve USA brendove , upravo nemam ni jedan jedini u kuci , a preparata imam podosta i drzim se vise evropskih i iskreno da ti kazem , bolji su mi duplo .

A ovo pojedninacno volim da uzimam jer sam probao par test bustera koji su mi bili blagi uzas . A terminator cu bas da probam kad dodje vreme i reci cu ti iskreno sta mislim tad  :)
Naravno da ispada toliko u odnosu prema normalnim dozama.Bukas ti je rekao pravu stvar.Pojacaj cink na barem 50mg i magnezijum bar 500 mg i B6 od 20-40 mg.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #28 poslato: April 09, 2015, 03:56:07 posle podne »


 Naravno da ispada toliko u odnosu prema normalnim dozama.Bukas ti je rekao pravu stvar.Pojacaj cink na barem 50mg i magnezijum bar 500 mg i B6 od 20-40 mg.

Nije meni bukas rekao . A ne brini ti za doze , znam ja vec looong time sta i kako
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Tribulus posle kure?
« Odgovor #29 poslato: April 09, 2015, 04:07:37 posle podne »


 Naravno da ispada toliko u odnosu prema normalnim dozama.Bukas ti je rekao pravu stvar.Pojacaj cink na barem 50mg i magnezijum bar 500 mg i B6 od 20-40 mg.

Nije meni bukas rekao . A ne brini ti za doze , znam ja vec looong time sta i kako

Ok.