Jun 06, 2024, 12:58:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.164 poruka u 18.754 tema - 20.952 članova - Poslednji član: sdiInnor
X3MShop banner

Autor Tema: On line trener da ili ne  (Pročitano 9592 puta)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #15 poslato: April 20, 2015, 05:52:01 posle podne »
Citat
, tako da mi je to apsolutno bacanje para , pogotovo online

ovo ti POTVRDUJEM da nisi u pravu i to 2 mil %
razlog tome je LICNO iskustvno
Da ne pricam o tome sa KIM sam radio,ali npr 2004 god kada sam udario glavom u zid,tu je bii Milos.
naravno,ne u Srbiji vec na internetu i uz pomoc njegovin ONLINE saveta su se iznenadili kada su me videli te godine na kupu ,a posle toga i na Balkanskom jer je transformacija bila neverovatna
Tako da...nije ti na mestu razmisljanje
to sto si ti napravio sam kako kazes-ti si zadovljan
a kako znas da ne bi napravio VISE bar 5 x da si imao nekoga ko zna?
Evo,ja potvrdiujem da sam sigurno mogao da izlgedam bolje 10 x da sam od samog pocetka imao nekoga
Ne kapiram zasto je stid priznati tako nesto ili zasto dopisutiti sujeti da kazes NE-JA SAM NAJJACI ,NAJBOLJI itd itd

veruj mi da pogresno razmisjas (ne o ovom zadnjem delu jer nemogu da rpicam za tebe jer te i ne poznajem) vec pogresna ti je percepciju u vezi trenera

Nit sam najbolji nit najjaci nema sta da ne priznam tu , ali ako bi vec placao trenera oko daljeg napredka placao bih ga uzivo i nebitno je bilo duplo skuplje nego online . Samo to online mi se ne dopada jednostavno i tako je , ako hoces da napredujes sa trenerom stisni se treniraj i savetuj se sa njim uzivo prvo daleko je ozbiljnije nego online i drugo to jedino sa ljudima ili sa dobrom preporukom ili sa odlicnim iskustvom iza sebe , ovo preko interneta , je meni smesno , svako drugi je danas online savetnik dza bu , nemoj pogresno da me shvatis .

I jos da dodam , radim slican posao kao ti tj. non stop preko telefona i interneta i dosta ljudi koji su mi se cinili preko zice normalni kad sam ih upoznao bio sam zgranut , a i obrnuto . Jos jedan veliki razlog kod mene zasto ne online  :)
« Poslednja izmena: April 20, 2015, 05:54:59 posle podne The Animal »
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #16 poslato: April 20, 2015, 06:12:35 posle podne »
Ma ne
apsolutno te ne kapiram krivo/pogresno.
Vidi
ne pricam ja sada ovde da li je svako danas trener ili ne-to je tuzna istina ove drzave.
I bzvz je da pricam o tome.
Vec ti govorim da ONLINE moze da znaci mnogo toga.
Ne mora trener ili partner da ti visi iznad tebe da bi te terao na rad.
to je vec nesto drugo i spada u karakternu osobinu.
Mene je licno strasno MOTIVISALO kada sam na treningu i da se uslikam sa tel i jedva sam cekao da dodjem kuci da posaljem sliku Milosu ili Dav-u ili...i u vecini slucjeva su me pohvaili,
Bilo je trenutaka kada su me kritikovali.ALi nisam bio ljut-naproptiv
SLedeci trening sam sam sebi pretvarao u pakao,jer nisam hteo da kockam njihovo poverenje i moje.....
Tako da mi nije bila potrebna LIVE stimualcija
Naravno da je vezbanje sa tim ljudima LIVE neka druga dimenzija-i to isto mogu da potvrdim
Ne samo sa njima,vec sa bilo kim,
promena ambijenta moze da uzorkojuje bolje treninge, itd itd itd
i sve je to tacno i to ti potvrdujem.
Ja ne radim te stvari,da me krivo ne shvatis,niti me to intrsuje niti od toga zivim
Ono sto zelim da kazem,a ne da branim bilo koga je da zaista mozes da NAPRDUJES i da imas FANSTACINE reuzlatate sa online trenerima,a naravno ako znaju svoj posao.

Kazem
ne pricam ovde o imaginarnim i virutelnim likovima sa zastrasujucim avatarima i jos stransijim imenemima!
Ne
IME I PREZIME
ULICA I BROJ
GRAD
BR MOB TEL
CV ili kako bi po starniski se kazl"0-  dosijer
Rezulatati
Slike
Reference

U ostalom,reuzlatat je jedinica mere za odrejdivanje necega kao i sto smo pre neki dan govorili da cena nije jeidnica mere za odredjivanje kvaliteta i tu enma sta..

Ili jesi ili nisi .. :D

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #17 poslato: April 20, 2015, 06:22:10 posle podne »
Pazi u svemu se slazem . Online treninzi sa ljudima kojima si ti radio , tj ljudima na njihovom nivou podrzavam apsolutno , nema ko to ne bi pozeleo ako cemo iskreno :D , imao si neko odredjeno takmicenje neki odredjeni cilj i oni su ti u tome dosta pomogli .

Ali ovu temu sam poceo jer me je Marko Dj pitao zasto ne trener ako NE zelis na binu nego samo REKREATIVNO i ako das pare onda ces trenirati sigurno jer si platio .

Iskreno i dalje mislim da je rekreativno da uzmes trenera veeeeliko bacanje para  (osim stvarno teskih slucajeva gde se stvarno trazi neka pomoc to stoji) . Ali ako si momak zdrav , prav, u glavi cist , za ono da lepo izgedas ne treba ni trener ni bilo kakva hemija vec disciplina , trening , odmor , hrana , suplementacija i rezultati ce samo da pucaju !

A za ovo ako dam pare nekom onda cu trenirati ozbiljnije , mislim da je to samo za psihicki slabe ljude koji nemaju jasan cilj i dovoljno volje za bilo sta .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #18 poslato: April 20, 2015, 06:31:45 posle podne »
Citat
. Ali ako si momak zdrav , prav, u glavi cist ,

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kada bi ja mogao da treniram umesto nekoga,kada bi mogao da jedem kg mesa na dan umesto nekoga kada bi ovo i kada bi ono,a da se na njemu vide reuzlatati- E TO BI BILO TOP

Citat
A za ovo ako dam pare nekom onda cu trenirati ozbiljnije , mislim da je to samo za psihicki slabe

ja sam tu podljenog misljenja
ima ljudi koji zele da daju pare da bi napredovali i hoce ako naidju na pravog
-imas ljude kojima je potreban motiv,a gde ces bolji motiv od novca jer se LICNO uvek drzim pravila,ako ne postujes MENE (ne mene licno,nego dajem primeri) onda postujes SVOJ novac. I to je ok.
Jer i sam sam milion puta LICNO pomogao rekreaticima bla bla bla pa da dodjemo i do takmicara
Obradim u SITNA CREVCA sve,ondako..domacinksi i sa velikom voljom..i ond TRASSSSS
nakon 3 dana na FB..hvala ovome,hvala onome ljubi te brate.bljbi te sestra...??!?!?!??!?!
4alo breeeee!!!
Nisam trazio NISTA,cak ni da me ikada iko spomene,ali nemoj da PISAS JAVNO PO MENI jer niko i nezna nista,ali se ja osecam neugodno i vredja mi intelgeinciju!

Pazi
sto je najgore
SHVATE to covece..i znaju da su zasrali,prodje 6 meseci,spremanje i pnovo pitaju!!!
DA COVEK NE POVERUJE

E TU JE FORA

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #19 poslato: April 20, 2015, 06:34:29 posle podne »
mozda su ljudi koje nadjes online ljudi sa vise znanja od onih uzivo?
mozda su bas to ljudi sa kojima zelis da saradjujes ali nisi u mogucnosti zbog daljine?
mozda su im cene bolje?
1000 faktora
i sto Pedja kaze ako su to ljudi koje respectujes onda je automatski i motivacija veca...

mislim da je velika razlika izmedju ljudi kojima je potreban neko da ih tera da rade i ljudi koji zele da nauce sto je vise moguce. Za ovo drugo online coaching je super za prvo ne bas...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #20 poslato: April 20, 2015, 06:34:42 posle podne »
Pazi
sto je najgore
SHVATE to covece..i znaju da su zasrali,prodje 6 meseci,spremanje i pnovo pitaju!!!
DA COVEK NE POVERUJE

E TU JE FORA

Hahaha pa znas kako kazu , ima nas raznih  :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #21 poslato: April 20, 2015, 06:36:43 posle podne »
Manje vise nije puno vezano za temu, ali...

I ja sam milion puta pisao svakome jelovnik, ali od te hrpe ljudi tek par njih je do kraja ispostovalo jelovnik i skinulo visak, a onda sam promjenio politiku i fino stavio cjenu za jelovnik pa ko hoce hoce, ko nece ne mora...

I Lazic sa exyu je jednom rekao, uspjeh kod privatnih klijenata je 100 procentni jer ljudi daju malo vece novce za ishranu i trening dok kod ovih sezonaca po forumu tek poneki odradi sta je zamislio...


Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #22 poslato: April 20, 2015, 06:39:59 posle podne »
mozda su ljudi koje nadjes online ljudi sa vise znanja od onih uzivo?
mozda su bas to ljudi sa kojima zelis da saradjujes ali nisi u mogucnosti zbog daljine?


Pa neces ti da juris po ulici trenere da te treniraju uzivo , vec ces da vidis koji su ok prema njihovim zaslugama , iskustvu , prema onome sta su na sebi uradili i preko neke preporuke .

A zbog daljine stoji , mozda stvarno ispadne da nemas blizu nekog ko je bolji od nekog online , tu se slazem .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #23 poslato: April 20, 2015, 06:43:22 posle podne »
Manje vise nije puno vezano za temu, ali...

I ja sam milion puta pisao svakome jelovnik, ali od te hrpe ljudi tek par njih je do kraja ispostovalo jelovnik i skinulo visak, a onda sam promjenio politiku i fino stavio cjenu za jelovnik pa ko hoce hoce, ko nece ne mora...

I Lazic sa exyu je jednom rekao, uspjeh kod privatnih klijenata je 100 procentni jer ljudi daju malo vece novce za ishranu i trening dok kod ovih sezonaca po forumu tek poneki odradi sta je zamislio...

Eeeee koliko sam ja treninga i ishrane za dz ispisao , neki ispostuju neki ne , i onda opet pitaju posle nekog vremena ali tad me ne zanima vise da pricam isto . A da naplacujem , nemam toliko vremena da se bakcem oko toga jer imam posao koji mi oduzima previse vremena vec .

Za ove sezonce se slazem , fazon ajd da se nagruvamo za leto itd , ti likovi me ni ne zanimaju ni 2%
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #24 poslato: April 20, 2015, 06:46:08 posle podne »
ja sta vidjam ovde u gymu kod mene bolje da cutim xd posebno je zajebano ako nekog zanima npr pl ili wl ima malo ljudi koji mogu dati adekvatne savete cak i online a kamoli uzivo. Sto se tice skidanja 5-10 kg nabacivanja kg mnogo je lakse jbg.
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #25 poslato: April 20, 2015, 07:01:32 posle podne »
pa to je u principu normalno u dosta profesija, pa i u ovoj... tipa, radiš programiranje, imaš nekoliko freelancing sajtova gde se nude poslovi, prijaviš se, predstaviš svoj dosadašnji rezultat i nudiš da odradiš taj posao za X para, bez da imaš predstavu ko je sa druge strane ekrana, ali imaš uvid u njegovu prošlost i rezultate koje je napravio u tom poslu... imaš online trenera koji prave bolje rezultate nego mnogo njih uživo... po teretani gledam trenere čiji su klijenti godinama isti, pa koji će ti moj onda personalni trener... lik od 190cm i 75kg godinama prodaje maglu ljudima tu i uzima pare... na kraju krajeva, to da li će se neko pridržavati toga šta mu je trener napisao, zavisi isključivo od njega... može najbolji trener na svetu da te trenira, šta vredi ako ti kući pojedeš jumbo picu i Milku od 300 gr... to zavisi od karaktera i odlučnosti a ne od toga da li te neko trenira uživo ili online...
« Poslednja izmena: April 20, 2015, 07:04:32 posle podne filip85 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #26 poslato: April 20, 2015, 09:59:48 posle podne »
Slazem se sa Animalom sa jedne strane. Trenutno radim i on line. Neko ko nema neki cilj, nema potrebe za trenerom. neko ko ima cilja do kojeg bi dosao U NAJKRACEM VREMENSKOM ROKU, onda da, sto da ne.

Koliko momaka sam trenirao i skinuo im poprilican % bf, a njihov odgovor je bio sledeci, da su i ranije dosli do tog cilja, ali za duplo duze vreme. E sad kad se preracunas, muka, novac, odricanje i stavis na papir, sta se isplati vise.

To pisanje programa noob likovima davno prestao da radim. Cenim svoje znanje i ne dajem sakom i kapom. Kao sto pisem na forumu, tako radim i uzivo u prici. Ne skrivam mnogo, ali jednostavno sve sto sam probao, citao, mucio se, mislim da je glupo davati tek tako.

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #27 poslato: April 20, 2015, 11:06:24 posle podne »
ima toliko mogucnosti preko neta, naravno ne bi novajlijama preporucio bilo kakav online coaching NIKAKO!

imas trenera jako poznatih koji pojma nemaju ciji klijenti su godinama isti e sad moze biti do klijenata ali opet.

Ne mozes ti da ocenis nekog trenera da je dobar ako radi sa ljudima koji su genetski superiorniji od 80% ljudi..

pravilo je ako oces da budes dobar trener izaberi sebi klijenta koji nije genetski freak sto bi se reklo pa napravi nesto od njega.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #28 poslato: April 21, 2015, 06:28:43 pre podne »
Citat
koji nije genetski freak

kako se to prepoznaje?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Odg: Boldenone, Test E, Stanozolol ciklus
« Odgovor #29 poslato: April 21, 2015, 09:11:39 pre podne »
Ne znam o kakvim genetskim freakovima se prica. Jenostavno kad neko uzme trenera ima obavezu i prema sebi i prema njemu da sve radi po PS. I onda dodje rezultat. Kad radis sam, vecina se gubi kao magarci u magli i zato su i rezultati polovicni.