Mart 28, 2024, 01:41:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Proviron 6 meseci  (Pročitano 27875 puta)

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Proviron 6 meseci
« poslato: April 25, 2015, 07:38:38 pre podne »
Propisano mi je zbog nekih poremecaja da koristim proviron 6 meseci po 50 mg dnevno. Sta mogu ocekivati od rezultata ali i nus pojava za to vreme? Trening i ishrana su standardno sredjeni.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #1 poslato: April 25, 2015, 09:59:45 pre podne »
Propisano mi je zbog nekih poremecaja da koristim proviron 6 meseci po 50 mg dnevno. Sta mogu ocekivati od rezultata ali i nus pojava za to vreme? Trening i ishrana su standardno sredjeni.

AJde polako

LEKAR ti je prepisao PROVIRON kao terpaiju za lecenje "nekih" pormecaja,a ti pitas kakve ces efkete  imati od njega u smislu sporta i pricas o ishranu i treningu?

Zar i tebi ovo kao nekome ko je pitao drugar ne zvuci ono....

Van mreže Karac

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #2 poslato: April 25, 2015, 12:29:00 posle podne »
Propisano mi je zbog nekih poremecaja da koristim proviron 6 meseci po 50 mg dnevno. Sta mogu ocekivati od rezultata ali i nus pojava za to vreme? Trening i ishrana su standardno sredjeni.

Dosta cvrsce erekcije. Duze ce ti trebati da ejakuliras vjerovatno. Misici ce isto tako da ocvrsnu malo, mozda budes i suvlji. Tako na mene djeluje. Probaj i ti pa nam javi :) 

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #3 poslato: April 25, 2015, 04:51:06 posle podne »
Pedja, bez obzira sto nije primarni cilj sport ali sigurno ce biti nekih efekata posto treba po jednu tabletu dva puta dnevno da pijem po 25 mg ukupno 50 mg znaci. Mislio sam bas ovo sto i Karac ali nemam iskustva sa provironom pa zato pitam.

Karac, hvala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #4 poslato: April 26, 2015, 12:08:24 posle podne »
Pedja, bez obzira sto nije primarni cilj sport ali sigurno ce biti nekih efekata posto treba po jednu tabletu dva puta dnevno da pijem po 25 mg ukupno 50 mg znaci. Mislio sam bas ovo sto i Karac ali nemam iskustva sa provironom pa zato pitam.

Karac, hvala.

Imas pogresnu PERCEPCIJU
ako je LEK prepisan (ajde da uzmemo da je u pitanju proviron kako ti kazes,mada to nema veze sa njegovim generacikm imenom i kao proviron ,sigurno NIJE PREPISAN :D,ali ajde) znaci da je lek PREPISAN za lecenje nekih slicnih simptoma OBOLJENJA koje je Karac naveo
dakle
Karac ocigledno nije shvatio sta si ti napisao,pa je izneo svoje impresije o LEKU kako deluje na ZDRAVU individiu u KRACEM ili DUZEM vremenskom periodu,jer pricamo o LEKU a ne o kamagri,vijagri i slicnom stvarima koji SLUZE iskljucivo u tu svrhu.
Dakle
sve sto je Karac naborjao su POPRATNI efkekti ZLOUPTREBE leka kod zdrave individue koji mogu da se manifsetuju kod nekoga krace a kod nekoga duze (ovisno od stepena supersije ostalih stvari koje se desavaju) jer uzimait LEK proviron solo u svrhe dobijanja msiica ili biloc ega drugo,je van svake pameti.

Dakle
od upotrebe 50 mg provirona "za misice" neces dobiti NISTA
A ako imas probleme sa erekcijom ili slicno,te ti je LEKAR prepisao taj lek bas zbog toga-to ces onda verovatno da resis,jer sigurno ga lekar prepisao
I smatraj da su doze koje ti je lekar rekao doze koje on SMATRA TERAPEETIUSKIM dozama u svhu LECENJA problema kojeg imas a ne da bi dobijao misice!

Pokusao sam da ti objasnim sto jednostavnije da bi mogao da me shvatis,sta u stvari zelim rreci

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #5 poslato: April 26, 2015, 01:14:53 posle podne »
Propisano mi je zbog nekih poremecaja da koristim proviron 6 meseci po 50 mg dnevno. Sta mogu ocekivati od rezultata ali i nus pojava za to vreme? Trening i ishrana su standardno sredjeni.

Dosta cvrsce erekcije. Duze ce ti trebati da ejakuliras vjerovatno. Misici ce isto tako da ocvrsnu malo, mozda budes i suvlji. Tako na mene djeluje. Probaj i ti pa nam javi :)
Proviron tebi deluje zato sto si na nekim stvarcica (mada to sad i nije bitno),ali  ako je natural a lek je prepisan zbog hormonskih poremecaja nema on tu sta da ocekuje sto se tice BB.jer nece nista dobiti.

Be patient,results will come !!!

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #6 poslato: April 26, 2015, 09:09:10 posle podne »
(ajde da uzmemo da je u pitanju proviron kako ti kazes,mada to nema veze sa njegovim generacikm imenom i kao proviron ,sigurno NIJE PREPISAN :D,ali ajde)

I ja potvrdjujem da ti nije prepisan 100% zato sto ga nema legalno kod nas u apotekema , tj min zdravlja je zabranilo uvoz provirona jos pre 2,3 godine . E sad sto , kako , ko ce ga znati .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #7 poslato: April 29, 2015, 03:32:20 pre podne »
Pobogu kako mozes nesto 100 % da potvrdjujes a ne znas? Sutra cu slikati svoj izvestaj i staviti ovde samo cu zamaskirati pecat i potpis od lekara koji je prepisao jer nemam pravo nikoga da reklamiram. Propisan mi je proviron i proviron sam nasao u apoteci, naravno ne drzavnoj. Lek je iz uvoza.

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #8 poslato: April 29, 2015, 11:20:00 posle podne »
Pobogu kako mozes nesto 100 % da potvrdjujes a ne znas? Sutra cu slikati svoj izvestaj i staviti ovde samo cu zamaskirati pecat i potpis od lekara koji je prepisao jer nemam pravo nikoga da reklamiram. Propisan mi je proviron i proviron sam nasao u apoteci, naravno ne drzavnoj. Lek je iz uvoza.
Jel su ti trazili recept za proviron i koliko si ga platio ? :)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #9 poslato: April 30, 2015, 06:45:42 pre podne »
Ma kakv recept, kome treba recept, samo naručiš i stigne za par dana ako ga nema
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže nidzac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #10 poslato: April 30, 2015, 05:16:34 posle podne »
Nisu mi trazili recept, 700 dinara je pakovanje iz Grcke je inace. Bayer proizvodi. 25 mg 20 komada u pakovanju ima. Jedva sam ga nasao u NS i nema ga u drzavnim apotekama. Nasao sam na Futoskom putu mislim da se zove Aurus apoteka Futoski put 19 to je nedaleko od Futoske pijace oni su imali testosteron depo i u najvecim nestasicama samo oni i nekoliko apoteka u Backoj Palanci. Sive boje je kutija slikacu uz onaj lekarski izvestaj sto sam obecao posto vidim da ljudi misle da izmisljam ne znam zasto bih to samo radio. Postavio sam pitanje posto mi je cak i lekar rekao da je nus pojava da ce misici biti cvrsci i da cu biti izdefinisaniji a erekcije ce biti nesnosne verovatno. Ovih dana postavljam te slike samo da usb dobijem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #11 poslato: Maj 02, 2015, 10:05:14 pre podne »
Nisu mi trazili recept, 700 dinara je pakovanje iz Grcke je inace. Bayer proizvodi. 25 mg 20 komada u pakovanju ima. Jedva sam ga nasao u NS i nema ga u drzavnim apotekama. Nasao sam na Futoskom putu mislim da se zove Aurus apoteka Futoski put 19 to je nedaleko od Futoske pijace oni su imali testosteron depo i u najvecim nestasicama samo oni i nekoliko apoteka u Backoj Palanci. Sive boje je kutija slikacu uz onaj lekarski izvestaj sto sam obecao posto vidim da ljudi misle da izmisljam ne znam zasto bih to samo radio. Postavio sam pitanje posto mi je cak i lekar rekao da je nus pojava da ce misici biti cvrsci i da cu biti izdefinisaniji a erekcije ce biti nesnosne verovatno. Ovih dana postavljam te slike samo da usb dobijem.

Lekar ti je rekao da ce MISICI biti cvrsci i da ces biti izdefinisinji?
ja ne mogu da verujem ....

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #12 poslato: Maj 02, 2015, 02:08:27 posle podne »
Lekar ti je rekao da ce MISICI biti cvrsci i da ces biti izdefinisinji?
ja ne mogu da verujem ....
A ja bas cekao da neko ovo prokomentarise jer ga zelim ubaciti i ja kasnije malo. :D A znam da on nema ta svojstva. Moram i pitati, da je istina da se proviron koristi max 7 dana posle zadnjeg shota ? Tj. da se ne treba koristiti u PCT-u ? :)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #13 poslato: Maj 02, 2015, 03:10:34 posle podne »
Ima ta svojstva ali u malo debljim dozama i na malo nizem BF-u.
Ne koristi se u PCT-u...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Proviron 6 meseci
« Odgovor #14 poslato: Maj 02, 2015, 07:54:11 posle podne »
Sta je PCT?
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.