April 20, 2024, 01:39:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: natus - kritike i pomoc  (Pročitano 1469 puta)

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
natus - kritike i pomoc
« poslato: Maj 06, 2015, 02:28:44 posle podne »
http://imgur.com/nwA5GNX

Na brzinu otvaram ovu temu jer jako zurim na posao tako da ne zamerite ako sam nesto promasio. Grudii , grudii, sta da im radim po meni one najvise prave problem ? Unapred hvala . Otvoren sam za svaku kritiku a i pohvalu , ukoliko ih ima . Pozz

Van mreže kaljestro

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: natus - kritike i pomoc
« Odgovor #1 poslato: Maj 07, 2015, 03:18:20 posle podne »
Пробај да се мало боље фокусираш на мишић, да смањиш килаже са којима радиш... Пробај суперсетове, гиганте...

Нпр мени је помогло кад сам избачио бенч прес и радио сам са бучицама на равној и косој клупи, пропадања, сајле мало на крај тренинга да се допумпа и то је то, отприлике четири вјежбе са по четири серије... Не кажем да ће теби бит' исто тако, сви смо различити, али ето... :)
Прије тога сам радио милион неких вјежби јер сам мислио да ћу боље да направим, а добијао сам супротан ефекат, али добро, учиимо се :Д

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: natus - kritike i pomoc
« Odgovor #2 poslato: Maj 07, 2015, 04:48:12 posle podne »
Hvala . Ma idem na osecaj, kontrakciju, obracam paznju na negativu . Nemam mogucnost sajli ali smislicu nesto . Pocecu vise da se obazirem na super setove i izbacicu b press sipkom , radicu bucicama . Nadam se pomaku.