April 29, 2024, 02:52:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Plan transformacije  (Pročitano 1408 puta)

Van mreže apple

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Plan transformacije
« poslato: Maj 10, 2015, 11:51:29 posle podne »
Najprije pozdrav svima! Novi sam na forumu i već dugo sam čačkao, gledao, čitao, pisao i pratio te na kraju iznosim ono što sam odradio pred Vas a Vas molim za pomoć da li sam ja to dobro odradio.

Naime moja transformacija je počela već 7.3. kada sam težio 128,4 kg. Od 30.3 sam krenio ozbiljnije i oštrije te na vaganju 09.05. pokazuje 119,5 kg što je za mene wow. Osijećam da sam malo dobio mišićne mase no trbuh je i dalje ono bolna stavka.

Inače prije sam se dugo profesionalno bavio košarkom no ipak sam se na kraju odlučio za fax te sam platio svoj danak! Moj najbolji izgled i gdje sam se najbolje je osijećao je na tih 103-5 kg s niskim bf.

Moj trenutni cilj je: do 15.07. doći na 112 kg što mislim da je dovoljno vremena.

U nastavku Vam donosim plan prehrane za koji sam se dugo mučio kako napisati šta i gdje te Vas molim za komentar da li je to ok.

Inače moja visina je 200 cm i imam 20,5 godina.

Do sada sam s kardiom bio dosta loš, kada bih ga radio to bi bilo na tašte 40-45 minute brzo hodanje 2-3x tjedno te 2 x na traci nakon treninga nagib 4,5% i brzinu od 5,6 km/h

Moj plan prehrane:

Doručak: 40 g cornflakes bez dodanog šećera (jednostavno ne mogu i povraća mi se od zobenih te mislim da je ovo dosta dobra alternativa), mjerica myprotein impact whey-a, 100 g posnog sira.

Međuobrok 1: 200 g piletine, 50 g riže, povrće po izboru (većinom krastavac, rajčica i salata, nekad tikvice na pari)

Ručak: 200 g posnog sira, 20 g badema, 2 cijela jaja

Sada tu ide trening s tegovima (prije treninga 5g kreatina rastopljenog u čaju bez šećera i bilo čega)

PWM: mjerica whey-a, 30 g grožđica i 5 g kreatina + 1 kapsula multivitamina

U roku od 1h nakon treninga: 150 g piletine, 40 g tjestenine S TIM da u danima netreniranja tjesteninu izbacim

Pred spavanje: 200 g posnog sira, 30 g badema, 2 kapsule extreme omega 3

Klik na izgled mog treninga kojeg sam postavio na: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=31155.new#new

Planiram uvesti HIIT na tašte s omjerom 30-60, da li je preporučljivo? S tim da bih bilo 10 min brzo hodanje, 20 minuta HIIT, 10 minuta brzo hodanje (3 x tjedno + 2 x tjedno 20 min brzo hodanje nakon treninga)

Svake preporuke su više i nego dobrodošle! Imam volju, želju i cilj! Malo se odužilo no molim Vas nađite vremena te pročitajte i komentirajte. Hvala svima!


« Poslednja izmena: Maj 11, 2015, 12:07:09 pre podne apple »