April 24, 2024, 04:45:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: British Dragon - Gold Limited Edition  (Pročitano 3430 puta)

Van mreže liburnija

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
British Dragon - Gold Limited Edition
« poslato: April 26, 2015, 11:28:04 pre podne »
Postovanje svima,

nov sam na forumu ali ne u BB, bavim se ovime oko 10 god sa kracim i duzim pauzama. Dosao sam do BD gold limited edition test enatata 300mg/ml i masterona 150mg/ml, dali je neko cuo za ovaj limitede edition jer znam da oni vec dugo ne proizvode, pa sam u strahu da je ovo fejk roba..ako treba mogu i slike staviti. istrazivao sam malo po netu nema bas puno informacija o ovoj robi, pa ako mi neko ovde moze pomoci.

hvala

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #1 poslato: April 26, 2015, 03:13:18 posle podne »
Masteron 150mg\ml ?
Smrdi druze odmah...

British limited edition... Koliko ce vise razvlaciti taj British ...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #2 poslato: April 26, 2015, 09:19:38 posle podne »
^^^ sumnjivo koliko je masteron dugo odrziv na toj koncentraciji
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže liburnija

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #3 poslato: April 27, 2015, 12:32:44 pre podne »
ekipa kasnije bacim fotke da vidite..kolko ja znam masteron prop je uvek 100mg/ml..mozda se neko od BB renomea ukljuci u temu pa da nam objasni kolko je odrziv

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #4 poslato: April 27, 2015, 12:45:37 pre podne »
^^^ sumnjivo koliko je masteron dugo odrziv na toj koncentraciji
Da da, bas to...


Pusti fotke ali dzaba nesto ne vidim ni svrhu toga, ne mozemo na osnovu fotke proceniti dal je tu ono sto zaista pise ili ne jbg. :(
British originalni je sahranjen odavno, ovo su plagijati sve posle sto je dolazilo, sad dal je ok ili ne pojma nemam

Moze omot da bude sve extra odradjen, hologrami itd, kutije... vise moze biti ulozeno u omot i kutiju nego u sam lek ako me razumes.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #5 poslato: April 27, 2015, 07:29:30 pre podne »
I ako jeste mora da peče kao đavo, takve visoke koncentracije treba razblaživati GSO-om i to obavezno, ako može da se nađe farmaceutsko ulje

Mada šanse da nije fejk su minimalne
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže liburnija

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #6 poslato: April 27, 2015, 11:02:46 pre podne »

Moze omot da bude sve extra odradjen, hologrami itd, kutije... vise moze biti ulozeno u omot i kutiju nego u sam lek ako me razumes.

po tome nikad niti za jedan lab pogotovo UG lab ne mozemo da budemo sigurni sta dobivamo, mozda je najpametnije ne zamarati se previse.

ne radi se cak tolko ni o tome jel fejk il ne, nego o tome sto taj gold limited nije skoro niko vidio, to me jos vise cudi, jer da sam npr reko sterox neki bi rekli ne valja neki bi rekli ok je, svi bi imali neko misljenje, ali ovo niko vidim niko nije ni vidio a kamoli uzimao. imam druga u chicagu sta trenira sa nekim poznatim facama ni oni nisu nikad videli ovaj limited hahaha...na kraju mi jedino ostaje da vjerujem da je to nastalo u nekom Zg podrumu na rubu grada hahah

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #7 poslato: April 27, 2015, 11:25:09 pre podne »

Moze omot da bude sve extra odradjen, hologrami itd, kutije... vise moze biti ulozeno u omot i kutiju nego u sam lek ako me razumes.
...na kraju mi jedino ostaje da vjerujem da je to nastalo u nekom Zg podrumu na rubu grada hahah
Pa ovo je gotovo sigurno, jbg nije farmacija :(

Van mreže bionic

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: British Dragon - Gold Limited Edition
« Odgovor #8 poslato: Maj 09, 2015, 10:35:50 pre podne »
dragon se nepravi jos od 2007 ako se nevaram? u HR ga rade na staru slavu i to u losim uvjetima. kao i french pharmacy sto rade u zg. sve ijedan oral je dbol....to ti je ko amen

danski diamond pharma preuzeo proizvodnju genesisa..ista ambalaza ali popracena papirom sa uputama itd...jedan iskusan bb ga koristi daje dobre recenzije....jedna cura je na oxanu i zadovoljna

ko bi reko