Mart 29, 2024, 03:13:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Propionat,Trenbolon,Masteron  (Pročitano 3703 puta)

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Propionat,Trenbolon,Masteron
« poslato: Maj 09, 2015, 04:08:19 posle podne »
Postovani,
otvaram ovu temu kako bi cuo vase predlog,kritike i kako bih uradio svoju kuru sto je kvalitetnije moguce.Vidim da se u predhodnih nekoliko dana prepucava o cinizmu i slicno.u mom primeru bi zamolio iskusne koje nadju vremena da slobodno budu i bezobrazni i cinicni,imam dovoljno godina da shvatim sta je savet iz dobre nemare a sta cinizam tako da nikome necu zameriti tako da nemojte ni vi meni sto cu napisati malo poduzi teks.
   Sa hemijom sam se susreo jos 2007.godine.Naravno to su sve bile ''promasene'' kure.Tada je jos uvek bio aktuelan naposim.Do sada su mi kure bile uglavnom dbol 4-5 nedelja,testosteron,winstrol i ...Trudio sam da uzmem hemiju koja ima najkraci rok detekcije.
Propionat nikada nisam isao vise od 300 mg nedeljno.Dbol 40 mg dnevno,Depo 500 mg nedeljno to je to.
Malo ozbiljnije dijete sam poceo 2011.Uglavnom iz godine u godinu sve vise ucim naravno.Predhodnih par nedelja sam dosta citao na forumu pokusavajuci da nadjem odgovore na neka pitanja pre nego sto ih postavim

Trenutno imam 107 kg,visok sam 193 cm i imam 28 godina! Nije mi bitno da skinem kilazu vec naravno kao i vecini sto veca misicna masa uz sto manji bf.E sad uglavnom sam koristio proizvodjac sb labs ili sto se tice inekcionih je sterox.Mene je sterox radio dal je on podoziran ja to ne znam jer nikada nisam uzimao nesto za sta sam 100 % siguran.
Sada zelim da probam trenbolon i masteron u kombinaciji sa propionatom prve tri nedelje cu proizvodjac sterox a kasnije nastavljam sa proizvodjacem GEP koji sam u medjuvremenu nabavio.Razmisljao sam da idem 9-12 nedelja.Ovo mi je prva nedelja poceo sam pon,sred,petak po 1 ml od svakog u isti spric.Kod steroxa,verovatno vec znate,1 ml imam 100 mg.U pon sam imao prvu dozu i mogu vam reci vec od petka  vidim odlicnu promenu po telu.
Sto se tice ishrane mogu da kazem da radim kao neka roticija tipa :

09 h : 8 belanaca,3 zumanca,100 g ovsenih + merica wheya
11 h : trening
12:45 h : PWM
14 h : 250 g mesa,80 g pirinac
16 h : 200 g mesa,salata
18 h :  200 g mesa,salata,30 g badema
21 h:  200 g mesa,salata
24 h : 250 g ella sira,merica blenda,30 g badema,
Meso piletina uglavnom ali obavezno ubacim par obroka junetine u toku nedelje.
Ovako jedem od pon do nedelje a nedelju pre podne uvek pojedem 2-3 parceta pice i jedem kolace tipa chease cake ili lenja pita od jabuka.

To je uglavnom to,cesto menjam treninge tako da ako taj dan imam samo kardio onda uglavnom budem na 0 uh ali se sve svodi na to.Voda naravno dok ne vidim hidraciju znaci oko 4-5 l dnevno.
Od suplementacije prvo moram da kazem da se trudim da prodjem sto jeftinije a uzimam inace u pwm:
25 g iso zero whey,25 g blenda i 20 g glutamina.10 g glutamina dodajem i u ella sir pred spavanje.
Naravno multivitamin,C vitamin,ZMA,omega 3,b vitamin,multimineral.
200 mg kofeina pred trening pola sata, i pred spavanje 1-2 g melatonina

Trenbolon acetat mi je jako zanimnjiv(citajuci komentare) tako da bi zamolio svakog iskusnog da mi malo detaljnije objasni.Bukas je u svom objasnjenu dao pri uzmimanju moze da se doda jos 1400 kalorija vise na njemu.Inace obozavam da jedem ovsene pahuljice i iskreno mislim da bih mogao kg dnevno da pojedem pa razmisljam ako vec mogu zasto da to ne koristim ?!! Slabo jedem voce da li njega treba da ubacim.Naravno mislim na voce tipa jagode,maline,visnje?!! Da li u tih 1400 kalorija mogu da pojacam malo masti zumance,badem i slicno....Do skoro sam kao izvor masti koristio kikiriki misleci da je dobar al eto kao sto rekoh ucim i dalje...
Takodje sam citao o tren da malo utice na psihu ja mogu da dodam da imam odlicno raspolozenje i treninge radim gotovo da ne mogu da stanem.Jedino sto sam osetio da se brze zadisem i poslednje dve noci sam imao ''cudne noci''.Ne snove nego sam se cesce budio u toku noci,sto ne mora da znaci da je zbog ove kombinacije!
Do sada nisam nikada koristio anti - estrogen problem mi je sto ne znam kada da ga ubacim ako je neko voljan po tom pitanju da mi pomogne.
Nisam pisao kakve tipove treninga radim ako mislite da ima potrebe napisacu naravno...
Nadam se da nisam puno udavio i hvala unapred onima koji  nadju vremena da odgovore!
« Poslednja izmena: Maj 09, 2015, 04:51:45 posle podne bokaadsl »
no pain no gain

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Propionat,Trenbolon,Masteron
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2015, 06:01:09 posle podne »
DObro, nemoj bukvalno da se vatas za 1400 kcal, al da daje sirinu, daje. Naravno, izbegavaj gluposti od hrane.

Tren je to, brze promene, bolje separacije, vene, ostriji izgled, vizuleno veci itd. Snovi... kako kome. Spavanje takodje, uglavnom je teze na njemu. Moze i prolaktin da utice na to, pa se pobrini za to tj obrati paznju. B6, cink, selen, istrazujem asvagandu pa ako uspem da nadjem javicu kakva je.

Oko estrogena nemoj da se brigas ako je masteeron tu, kao i cink.

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Propionat,Trenbolon,Masteron
« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2015, 06:17:31 posle podne »
I nisam se uhvatio bukvalno za tu mericu nego sam napisao cisto da znas o kojem postu je rec :)
Idem malo da se edukujem oko selena iskren da ti budem nikad se nisam nesto zanimao oko njega.A sto se tice spavanja meni je melatonin odlicna stvar...
Ovo oko estrogena mi je bilo bitno.Hvala ti na info...
no pain no gain

Van mreže Hector

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: Propionat,Trenbolon,Masteron
« Odgovor #3 poslato: Maj 09, 2015, 06:26:50 posle podne »
Jel masteron isto od steroxa?

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Propionat,Trenbolon,Masteron
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2015, 06:47:43 posle podne »
Jel masteron isto od steroxa?
Sva tri su od sterox-a.Prve tri nedelje,kasnije nastavavljam od GEP-a sve...
no pain no gain