April 26, 2024, 08:34:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin Amix  (Pročitano 9913 puta)

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Kreatin Amix
« poslato: Maj 09, 2015, 10:40:00 posle podne »
Pozdrav ljudi,nedavno sam kupio kreatin AMIX (nov je na trzistu) pa me interesuje jel dobar? Pomalo sumnjam u njega jer je jeftin,platio ga 2500 1 kg...malo ga uzimam(10 dana) da bih ga licno ocenio,ali nekoliko njih mi je u gymu reklo da sam bacio pare.Hteo sam Dymatiz da uzmem al nije bio,pa uzeo ovo.Ako ne vredi  da ga prospem odma u wc :D  pa da uzmem Dymatiz,jer tek uzimam 10 dana pa da se nepunim 2 meseca sa necim sto nevalja.

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #1 poslato: Maj 09, 2015, 11:06:23 posle podne »
Pozdrav ljudi,nedavno sam kupio kreatin AMIX (nov je na trzistu) pa me interesuje jel dobar? Pomalo sumnjam u njega jer je jeftin,platio ga 2500 1 kg...malo ga uzimam(10 dana) da bih ga licno ocenio,ali nekoliko njih mi je u gymu reklo da sam bacio pare.Hteo sam Dymatiz da uzmem al nije bio,pa uzeo ovo.Ako ne vredi  da ga prospem odma u wc :D  pa da uzmem Dymatiz,jer tek uzimam 10 dana pa da se nepunim 2 meseca sa necim sto nevalja.
Ne treba da otvaras teme za ovakva pitanja.Imas gomilu tema vezanih za kreatin a ovim ispadam bzv ja i ostali forumasi koji prvo malo citamo i onda postavljamo pitanja.
Sto se tice kreatina kreatin je kreatin tu nema greske.Dobra je ta cena i realna.Bas me zanima sta su ti rekli drugari u gymu zbog cega ne valja taj tvoj kreatin ?!
no pain no gain

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2015, 11:30:29 pre podne »
Pozdrav ljudi,nedavno sam kupio kreatin AMIX (nov je na trzistu) pa me interesuje jel dobar? Pomalo sumnjam u njega jer je jeftin,platio ga 2500 1 kg...malo ga uzimam(10 dana) da bih ga licno ocenio,ali nekoliko njih mi je u gymu reklo da sam bacio pare.Hteo sam Dymatiz da uzmem al nije bio,pa uzeo ovo.Ako ne vredi  da ga prospem odma u wc :D  pa da uzmem Dymatiz,jer tek uzimam 10 dana pa da se nepunim 2 meseca sa necim sto nevalja.

da a sta?
cena je jedinica merila kvaliteta???
JESTE i na zalost jos samo u srbiji
gde velika cena.da je kutija sto sarenija u jos ako je USA-srbinu nikada kraja!
Nikada mi nece biti jasno ovaj nas mentalitet da dopsutaju da im se prodaju muda pod bubrege i da jednostavno covek ne ZELI DA CITA..nista vise se ne trazi osim da procita tri prosto prosierene recenice!!

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #3 poslato: Maj 10, 2015, 03:23:37 posle podne »
Evo ja cu ti reci da ja amix kreatin ne menjam nikad  , cepaj i uzivaj  ;)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #4 poslato: Maj 10, 2015, 04:44:17 posle podne »
Koristim ga i ja, nista mu ne fali

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #5 poslato: Maj 10, 2015, 05:45:27 posle podne »
Ma popicu ga i ako mi neuliva poverenje... Inace suplementi su cisto bacanje para.. Ovo sam uzeo cisto kao neku motivaciju, da se tripujem malo kako mi pumpa misic i ta sranja, jer mi je malo mucno postalo ici  u trt po istom.. Psihicki sam se umorio, pa mi treba neko osveženje.

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #6 poslato: Maj 10, 2015, 05:49:48 posle podne »
Ma popicu ga i ako mi neuliva poverenje... Inace suplementi su cisto bacanje para.. Ovo sam uzeo cisto kao neku motivaciju, da se tripujem malo kako mi pumpa misic i ta sranja, jer mi je malo mucno postalo ici  u trt po istom.. Psihicki sam se umorio, pa mi treba neko osveženje.
Suplementi bacanje para???  :o

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #7 poslato: Maj 10, 2015, 06:16:27 posle podne »
Da cisto bacanje...Ishrana je sveeee! Lupam uzmes kreatin, NO, Whey...Pa "instruktori" kazu moras da jedes to to i to da bi imalo efekta, i posle odredjenog vremena vidis napredak i utripujes da je to od "suplemenata" a u sustini je hrana odigrala glavnu ulogu... Moj ortak i ja smo cist primer. Vezbamo 4 godine..od cega tri bas ozbiljno radimo, maksimalno pazimo na ishranu.. I rezultati su odlicni.. samo sto se on vec 2 godine kjuka sa svim i svacim(Whey, Kreatin, NO, Glutamin bukvalno sve) a nista bolji nije od mene sto sam jednom samo uzeo kreatin, sta vise ja izgledam krupnije i vise se ocrtavam i ako je tezi 8 kg!

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #8 poslato: Maj 10, 2015, 07:00:35 posle podne »
Buraz nemoj pogresno da me shvatis , ali ti veze nemas  :-\
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #9 poslato: Maj 10, 2015, 07:08:11 posle podne »
Da cisto bacanje...Ishrana je sveeee! Lupam uzmes kreatin, NO, Whey...Pa "instruktori" kazu moras da jedes to to i to da bi imalo efekta, i posle odredjenog vremena vidis napredak i utripujes da je to od "suplemenata" a u sustini je hrana odigrala glavnu ulogu... Moj ortak i ja smo cist primer. Vezbamo 4 godine..od cega tri bas ozbiljno radimo, maksimalno pazimo na ishranu.. I rezultati su odlicni.. samo sto se on vec 2 godine kjuka sa svim i svacim(Whey, Kreatin, NO, Glutamin bukvalno sve) a nista bolji nije od mene sto sam jednom samo uzeo kreatin, sta vise ja izgledam krupnije i vise se ocrtavam i ako je tezi 8 kg!
Buraz nemoj pogresno da me shvatis , ali ti veze nemas  :-\
Evoga jos jedan "instruktor" u nizu..  ;D ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #10 poslato: Maj 10, 2015, 08:05:13 posle podne »
Da cisto bacanje...Ishrana je sveeee! Lupam uzmes kreatin, NO, Whey...Pa "instruktori" kazu moras da jedes to to i to da bi imalo efekta, i posle odredjenog vremena vidis napredak i utripujes da je to od "suplemenata" a u sustini je hrana odigrala glavnu ulogu... Moj ortak i ja smo cist primer. Vezbamo 4 godine..od cega tri bas ozbiljno radimo, maksimalno pazimo na ishranu.. I rezultati su odlicni.. samo sto se on vec 2 godine kjuka sa svim i svacim(Whey, Kreatin, NO, Glutamin bukvalno sve) a nista bolji nije od mene sto sam jednom samo uzeo kreatin, sta vise ja izgledam krupnije i vise se ocrtavam i ako je tezi 8 kg!

ajde prvo slike tvoje pa od drugara,pa napjsi kako se hranis,tremirasnitd i odg ce ti biti serviran

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #11 poslato: Maj 10, 2015, 09:20:26 posle podne »
Nemam mng svojih slika, a i zaista nebih da ih delim po forumima. Dobio sam odgovor koji sam trazio vezan za kreatin AMIX... Mogu da napisem plan ishrane i treninga?

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #12 poslato: Maj 10, 2015, 10:36:20 posle podne »
Nemam mng svojih slika, a i zaista nebih da ih delim po forumima. Dobio sam odgovor koji sam trazio vezan za kreatin AMIX... Mogu da napisem plan ishrane i treninga?
Napisi

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #13 poslato: Maj 11, 2015, 12:13:29 pre podne »
 Dorucak : riba,,zelena salata,saka badema i lesnika
 Uzina: Ella sir i sumsko voce
Rucak: 250gr curecek ili pileceg mesa, kuvani pirinac ILI krompir i  salata sa maslinovim uljem
Uzina: saka diet kikirikija i lesnika
Vecera:Tuna ,belanca i svezi sir meglle u casi. 

To je u principu to...Trudim se da unesem  250-300g proteina, 3-5 gr UH PO T.T  ..
 
Trening:
Ponedeljak : triceps-biceps  4 radne serije uskog benca, 4 serije francuza , 4 serije na latu ,3 serije triceps extenzije.
za biceps radim manje serija 3 nautilus, 4 serije cekic pregib na skotovoj klupi, 3 serije stojeci biceps pregib

Utorak ledja: 4 serije pulowera, po 4 serije napred i nazad na latu i 4 serije veslanja sa jednorucnim tegom NERADIM MRTVA DIZANJA visok sam za njih

Sreda :Ramena 4 serije na Smitu, 3 serije letenja, 3 serije arnoldovog potiska,3 serije veslanja stojeci i 2 serije namigivanja

Cetvrtak noge : 4 seroje cucnja ,4 serije iskoraka, 3 serije extenzije za prednju lozu i 3 za zanju lozu..i odradim vezbe za listove

Petak GRUDI: 4 serije ravnog benca, 4 serije bucicama na kosoj klupi ,3 serije razvlacenja na ravnoj i 3 serije PEK DEKA.

Naravno s vremna na vreme izmenjujem treninge ,ubacujem nove vezbe...:D IZVINJAVAM SE NA PRAVOPISNIM GRESKAMA:D


Van mreže Bulldozer

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #14 poslato: Maj 11, 2015, 12:22:45 pre podne »
Spava mi se i ne mogu sad da racunam, a i nisi napisao tacno u gr koliko ele, tunjevine itd ali mi se cini da tu nema ni blizu 300gr prot. tako da bi ti dobro doslo da bacis malo para na suplemente.