April 29, 2024, 04:10:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin Amix  (Pročitano 9924 puta)

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #15 poslato: Maj 11, 2015, 01:04:48 pre podne »
Spava mi se i ne mogu sad da racunam, a i nisi napisao tacno u gr koliko ele, tunjevine itd ali mi se cini da tu nema ni blizu 300gr prot. tako da bi ti dobro doslo da bacis malo para na suplemente.
Ima veruj mi, nekad i predje 300g..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #16 poslato: Maj 11, 2015, 02:40:58 pre podne »
Da cisto bacanje...Ishrana je sveeee! Lupam uzmes kreatin, NO, Whey...Pa "instruktori" kazu moras da jedes to to i to da bi imalo efekta, i posle odredjenog vremena vidis napredak i utripujes da je to od "suplemenata" a u sustini je hrana odigrala glavnu ulogu... Moj ortak i ja smo cist primer. Vezbamo 4 godine..od cega tri bas ozbiljno radimo, maksimalno pazimo na ishranu.. I rezultati su odlicni.. samo sto se on vec 2 godine kjuka sa svim i svacim(Whey, Kreatin, NO, Glutamin bukvalno sve) a nista bolji nije od mene sto sam jednom samo uzeo kreatin, sta vise ja izgledam krupnije i vise se ocrtavam i ako je tezi 8 kg!
Buraz nemoj pogresno da me shvatis , ali ti veze nemas  :-\
Evoga jos jedan "instruktor" u nizu..  ;D ;D

Matori jesam li ja tebi pokazao nesto , rekao da radis to i to , napisao trening , ishranu bla bla bla pa sam "instruktor" ili sta ?

Prosvetli me molim te , bar da krenem da mlatim lovu kao "instruktor" ako tako kazes .





POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #17 poslato: Maj 11, 2015, 06:21:17 pre podne »
Ishrana je prepisana sa jednom foruma!
A ti ako se ovako hranis,onda reuzlatati moraju da bude fascintatni
to sto ti ne delis slike po forumima-ok
sakrij glavu i niko te nece prepoznati,ili i ti imas tetovaze po kojima si poznat,a zivis u konvenci srediti pa nece imati rauzmevanja prema tvom lepim telu i izlgedu?

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #18 poslato: Maj 11, 2015, 06:46:41 pre podne »
Ishrana je prepisana sa jednom foruma!
A ti ako se ovako hranis,onda reuzlatati moraju da bude fascintatni
to sto ti ne delis slike po forumima-ok
sakrij glavu i niko te nece prepoznati,ili i ti imas tetovaze po kojima si poznat,a zivis u konvenci srediti pa nece imati rauzmevanja prema tvom lepim telu i izlgedu?
Zar je moram sam smisljati, kada ima raznih predloga o planu ishrane na mnogim stranicama?  Ovo mi je dao trener iz teretane, sada mozda je i on skinuo odnekle, pa malo korigovao, ali to nije bitno... Rekao sam gore, zadovoljan sam rezultatima, ortak i ja smo na ovakvom rezimu 2 godine!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #19 poslato: Maj 11, 2015, 09:56:40 pre podne »
Citat
Zar je moram sam smisljati, kada ima raznih predloga o planu ishrane na mnogim stranicam

ne treba izmisljati vec treba PRILAGODITI jer nije isto za tee i mene i "ortaka" itd itdd  ;)

Citat
Ovo mi je dao trener iz teretane

 8)

Citat
zadovoljan sam rezultatima, ortak i ja smo na ovakvom rezimu 2 godine

ma ok...sve u redu
nego,,ajde podeli sa nama to da vidimo kako sve skupa izlgeda..

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #20 poslato: Maj 11, 2015, 10:45:32 pre podne »
Pedja nzm sto mi namigujes za ishranu, i za ono sto sam napisao da mi je trener dao? Cim sam 2 godine na ovakvom rezimu i njemu slicnom verovatno da mi odgovara?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #21 poslato: Maj 11, 2015, 11:04:03 pre podne »
Pedja nzm sto mi namigujes za ishranu, i za ono sto sam napisao da mi je trener dao? Cim sam 2 godine na ovakvom rezimu i njemu slicnom verovatno da mi odgovara?

ok

Van mreže Systemyc

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #22 poslato: Maj 12, 2015, 11:51:36 posle podne »
Citat
Dorucak : riba,,zelena salata,saka badema i lesnika
 Uzina: Ella sir i sumsko voce
Rucak: 250gr curecek ili pileceg mesa, kuvani pirinac ILI krompir i  salata sa maslinovim uljem
Uzina: saka diet kikirikija i lesnika
Vecera:Tuna ,belanca i svezi sir meglle u casi. 

Na osnovu ovoga moram da zaključim da ti ili stvarno jedes 1kg sira dnevno,10 belanaca i jedno 700gr ribe za doručak i večeru, a za ručak uz ćureće meso zveknes jedno vanglu onu plastičnu od 300-400gr pirinča jel tako ?

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #23 poslato: Maj 14, 2015, 12:09:12 pre podne »
Citat
Dorucak : riba,,zelena salata,saka badema i lesnika
 Uzina: Ella sir i sumsko voce
Rucak: 250gr curecek ili pileceg mesa, kuvani pirinac ILI krompir i  salata sa maslinovim uljem
Uzina: saka diet kikirikija i lesnika
Vecera:Tuna ,belanca i svezi sir meglle u casi. 

Na osnovu ovoga moram da zaključim da ti ili stvarno jedes 1kg sira dnevno,10 belanaca i jedno 700gr ribe za doručak i večeru, a za ručak uz ćureće meso zveknes jedno vanglu onu plastičnu od 300-400gr pirinča jel tako ?
Brate pojedem sasvim dovoljno da izadjem na 250-300 gr proteina dnevno kao sto sam i napisao gore a nekada predjem i do  350 g... Izgleda da sam trebao napisati u gramima sve koliko sta pojedem.

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #24 poslato: Maj 14, 2015, 12:11:27 pre podne »
Citat
Dorucak : riba,,zelena salata,saka badema i lesnika
 Uzina: Ella sir i sumsko voce
Rucak: 250gr curecek ili pileceg mesa, kuvani pirinac ILI krompir i  salata sa maslinovim uljem
Uzina: saka diet kikirikija i lesnika
Vecera:Tuna ,belanca i svezi sir meglle u casi. 

Na osnovu ovoga moram da zaključim da ti ili stvarno jedes 1kg sira dnevno,10 belanaca i jedno 700gr ribe za doručak i večeru, a za ručak uz ćureće meso zveknes jedno vanglu onu plastičnu od 300-400gr pirinča jel tako ?
Brate pojedem sasvim dovoljno da izadjem na 250-300 gr proteina dnevno kao sto sam i napisao gore a nekada predjem i do  350 g... Izgleda da sam trebao napisati u gramima sve koliko sta pojedem.
I ja mislim da si trebao ali ne meni nego sebi...Nemoj da ovo smatras kao uvredu ali pogledaj malo tablicu kalorijskih vrednosti ipak mislim da ne racunas kako bi trebalo!
no pain no gain

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #25 poslato: Maj 14, 2015, 12:22:40 pre podne »
Citat
Dorucak : riba,,zelena salata,saka badema i lesnika
 Uzina: Ella sir i sumsko voce
Rucak: 250gr curecek ili pileceg mesa, kuvani pirinac ILI krompir i  salata sa maslinovim uljem
Uzina: saka diet kikirikija i lesnika
Vecera:Tuna ,belanca i svezi sir meglle u casi. 

Na osnovu ovoga moram da zaključim da ti ili stvarno jedes 1kg sira dnevno,10 belanaca i jedno 700gr ribe za doručak i večeru, a za ručak uz ćureće meso zveknes jedno vanglu onu plastičnu od 300-400gr pirinča jel tako ?
Brate pojedem sasvim dovoljno da izadjem na 250-300 gr proteina dnevno kao sto sam i napisao gore a nekada predjem i do  350 g... Izgleda da sam trebao napisati u gramima sve koliko sta pojedem.
I ja mislim da si trebao ali ne meni nego sebi...Nemoj da ovo smatras kao uvredu ali pogledaj malo tablicu kalorijskih vrednosti ipak mislim da ne racunas kako bi trebalo!
Ok, nzm po koji put ponavljam da se vec skoro 2 godine drzim ovoga i zadovoljan sam rezultatima, i nastavicu ovako da se hranim...Trebalo mi je godinu dana da nadodjem na ovo.. naravno uz pomoc trenera i hvala mu na tome.

Van mreže Athletes

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #26 poslato: Maj 14, 2015, 12:23:59 pre podne »
Samo napred drugar.Niko ne kaze nista lose...
no pain no gain

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #27 poslato: Maj 14, 2015, 12:35:44 pre podne »
Samo napred drugar.Niko ne kaze nista lose...
Ma u redu je, nego sto god da kazes uvek ima neko ko se ubacuje i pokusava biti najpametniji.. Al jbg svuda je tako pogotovo na ovakvim forumima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #28 poslato: Maj 14, 2015, 05:55:57 pre podne »
Samo napred drugar.Niko ne kaze nista lose...
Ma u redu je, nego sto god da kazes uvek ima neko ko se ubacuje i pokusava biti najpametniji.. Al jbg svuda je tako pogotovo na ovakvim forumima.

a kakvav je to ovaj forum tacno?
i ko se ovde tacno pravi pametan?

Van mreže hadzovac12

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kreatin Amix
« Odgovor #29 poslato: Maj 14, 2015, 11:27:41 pre podne »
Samo napred drugar.Niko ne kaze nista lose...
Ma u redu je, nego sto god da kazes uvek ima neko ko se ubacuje i pokusava biti najpametniji.. Al jbg svuda je tako pogotovo na ovakvim forumima.

a kakvav je to ovaj forum tacno?
i ko se ovde tacno pravi pametan?
Pa forum gde svako ima svoje misljenje, i misli da to mora tako i nikako drugacije...sto je generalno uredu ali nekad treba popustiti.