April 25, 2024, 12:33:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Disciplinaski pojas  (Pročitano 5895 puta)

Van mreže cmatija

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Disciplinaski pojas
« poslato: Maj 14, 2015, 07:21:36 pre podne »
Kakav je ovaj  disciplinaski pojas? Valja li? On je 10mm? Kolko je debeo?

Koja alternativa postoji kod nas da se uzme a da valja?

I jel moguce odavde kupiti nesto poput inzer forever pojasa?
« Poslednja izmena: Maj 14, 2015, 10:12:38 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Disciplinaski pojas (pansport?)
« Odgovor #1 poslato: Maj 14, 2015, 09:26:37 pre podne »
debeo je 10mm xd
ok je taj pojas

sto se inzera tice pre bih ti preporucio liftinglarge (jeftinije je a pojasevi su istog kvaliteta manje vise)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže cmatija

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Disciplinaski pojas (pansport?)
« Odgovor #2 poslato: Maj 14, 2015, 10:06:46 pre podne »
Hteo sam reci koliko je sirok, jel 4 cola?

A jedina opcija za nabavku recimo liftinglarge-a je online kupovina?

Van mreže cmatija

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Disciplinaski pojas
« Odgovor #3 poslato: Maj 14, 2015, 10:22:20 pre podne »
Nisam ni planirao da ga koristim za pl. Zasto ne bi mogao ovakav pojas da sluzi za bb trening? Samo sam naveo da je disciplinaski zbog oblika

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Disciplinaski pojas
« Odgovor #4 poslato: Maj 14, 2015, 10:28:58 pre podne »
Nisam ni planirao da ga koristim za pl. Zasto ne bi mogao ovakav pojas da sluzi za bb trening? Samo sam naveo da je disciplinaski zbog oblika

ok
a zasto onda ne bi mogao za BB da posluzi "obican" kais?
zasto bi taj bio vrh,a drugi su shit ili obratno?

Van mreže cmatija

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Disciplinaski pojas
« Odgovor #5 poslato: Maj 14, 2015, 10:31:34 pre podne »
Ne znam sta mislite pod obican, hteo sam samo da naglasim da je jednake sirine celom duzinom, za razliku od varijante gde je na ledjima dosta siri.

I ne kazem da je jedan bolji od drugog ili obratno, samo je moje misljenje da svaki ima svoju namenu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Disciplinaski pojas
« Odgovor #6 poslato: Maj 14, 2015, 10:40:57 pre podne »
Ne znam sta mislite pod obican, hteo sam samo da naglasim da je jednake sirine celom duzinom, za razliku od varijante gde je na ledjima dosta siri.

I ne kazem da je jedan bolji od drugog ili obratno, samo je moje misljenje da svaki ima svoju namenu.

ja sam ti URPAVO na onoj temi objasnio sto se tice "misljenja" jer stara poslovcia glasi da je misljenje kao guzica
svako je ima i svako misli da tudja vise smrdi

dakle
ja sam te jensotavno pitao
zasto mislis da je bolji pojas koji je iste sirine po celoj duzini ,od pppojasa koji ima ojacane na ledjnom delu?

tj zasto mislis da je ovaj FLEX pojas
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30278

bolji od ovog pan ili qnt ili bt
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=213
« Poslednja izmena: Maj 14, 2015, 10:43:45 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže cmatija

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Disciplinaski pojas
« Odgovor #7 poslato: Maj 14, 2015, 11:43:32 pre podne »
Za pocetak bih ga koristio samo kao mehanizam koji pokazuje da li pravilno guram vazduh u trbuh, tj jel koristim lepo prirodni pojas. Tj guranje vazduha u zatvorena usta. Labavo vezan, ako popustom pocece da spada tj ukazuje na gresku, ako lepo drzim ostace.

Ali ujedno zeleo bih da mi ostane za mogucnost da kasnije mogu da ga i koristim kao dodatni intraabdominalni pritisak da bih mogao vise da opteretim misice, bez ogromnog opterecenja na stabilizatorima i jezgru. Kao i da smanjim zamor, npr ako radim veslanja u pretklonu pre mrtvog.

Procitao sam da takav pl pojas ujednaceno ostvaruje cilindricni pritisak.Tj bolje popunjava "rupu" izmedju kukova i rebara i zbog oblika omogucava da vise "guram" stomakom "u pojas", i stoga bolje stabilizuje gornji deo tela
« Poslednja izmena: Maj 14, 2015, 11:47:27 pre podne cmatija »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Disciplinaski pojas
« Odgovor #8 poslato: Maj 14, 2015, 12:31:50 posle podne »
Za pocetak bih ga koristio samo kao mehanizam koji pokazuje da li pravilno guram vazduh u trbuh, tj jel koristim lepo prirodni pojas. Tj guranje vazduha u zatvorena usta. Labavo vezan, ako popustom pocece da spada tj ukazuje na gresku, ako lepo drzim ostace.

Ali ujedno zeleo bih da mi ostane za mogucnost da kasnije mogu da ga i koristim kao dodatni intraabdominalni pritisak da bih mogao vise da opteretim misice, bez ogromnog opterecenja na stabilizatorima i jezgru. Kao i da smanjim zamor, npr ako radim veslanja u pretklonu pre mrtvog.

Procitao sam da takav pl pojas ujednaceno ostvaruje cilindricni pritisak.Tj bolje popunjava "rupu" izmedju kukova i rebara i zbog oblika omogucava da vise "guram" stomakom "u pojas", i stoga bolje stabilizuje gornji deo tela

uffffffffff