Mart 29, 2024, 12:09:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Voja.S - Pozdrav ljudi...:D  (Pročitano 57640 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #90 poslato: Mart 09, 2016, 03:46:07 posle podne »
Svaka cast Vojo na istrajanosti i napredku!  ;)

Slike do 2016 godine se ne vide.. ne znam da li je to problem samo kod mene ali voleo bih bas da vidim odakle si krenuo.
Hvala druze...:)
Da ,slike od prosle godine se ne vide,verovatno su istekli linkovi ili tako nesto,...Za nedelju-dve dana kacim nove slike pa cu tada da okacim i slike od proslogodisnje dijete da vidimo ima li napredka a ujedno i da se vide slike koje se ne vide...

Van mreže Gumac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 489
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #91 poslato: Mart 14, 2016, 03:24:49 posle podne »
Noge bolest 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #92 poslato: Mart 14, 2016, 06:24:05 posle podne »
Svaka cast Vojo na istrajanosti i napredku!  ;)

Slike do 2016 godine se ne vide.. ne znam da li je to problem samo kod mene ali voleo bih bas da vidim odakle si krenuo.
Hvala druze...:)
Da ,slike od prosle godine se ne vide,verovatno su istekli linkovi ili tako nesto,...Za nedelju-dve dana kacim nove slike pa cu tada da okacim i slike od proslogodisnje dijete da vidimo ima li napredka a ujedno i da se vide slike koje se ne vide...

;)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #93 poslato: Mart 14, 2016, 06:37:18 posle podne »
Noge bolest 8)
Hvala Gumac...:)
Za to je najvise zasluzna genetika pa onda tezak rad,treninzi ishrana itd.itd...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #94 poslato: Mart 14, 2016, 07:20:56 posle podne »
E pa drugari kao sto rekoh da okacimo neke slike, napravimo neku retrospektivu....
Oktobar i dobar deo novembra nisam trenirao a glavni razlog su bile finansije.Novac za fakultet, stan itd.itd...
Jednostavno takav sam da kad ne mogu da ispostujem ishranu u potpunosti , nije bas da ne mogu da treniram ali nije mi to to...Pocetkom decembra pocinje se sa treningom,ishranom prilagodjenom pocetku itd.itd..Nije bilo previse ostro a ni previse opusteno za pocetak,taman kako treba..U preriodu netreniranja nakupilo se 108 nekvalitetnih kilograma..
Pocinju rotacije 6 nedelja koje se zavrsavaju uspesno i krece se sa ketogenom dijetom u trajanju od 6 nedelja...
O samoj keto dijeti ne bih trosio previse reci jer je bas u poslednje vreme objavljeno dosta tekstova sto na fejsu sto na internetu...Ono sto sam ja izvukao kao pouku iz ove keto dijete jeste da se ne bojite masti i  da nije svojstveno za keto dijetu da se osecate kao hodajuci mrtvac.Treninzi su, za razliku proslogodisnjih kada je svaki trening bio pakao,radjeni sasvim dobro i sa punom koncetracijom...
Sto se tice samo izgleda odnosno figure veoma sam samokritican i svestan sam sebe i svojih nedostataka a to su:
-uske klavikule,siroki kukovi SA DOSTA MASNIH NASLAGA
-VEOMA LOSE RUKE
-losa ledja,previse prazna,posebno gornji deo
-gornji deo grudi i jos dosta toga

Ovo zaista mislim da bi trebalo da se popravi da bi to pocelo da lici na nesto...Imam veliku zelju za binom i za takmicenjem ali sa druge strane sam i te kako svestan da sam veoma daleko od iste sa ovakvim izgledom...Razmisljao sam o prvom takmicenju sledece godine jer neko moje misljenje je da se za godinu dana od ove figure moze napraviti nesto sto bih moglo da izlgeda konkurentno na bini ali jos jednom kazem da je potrebno jos DOSTA,DOSTA RADA i ZNANJA..Takodje, u planu je da se pocne rad sa nekim ozbiljnim trenerom jer iako ja imam koliko toliko znanja ipak mi treba neko iskusniji ko zna sta radi...Volja i zelja su tu a za ostalo cemo videti...Da ne duzim vise evo slika koje iskren da budem nisu nesto ali ajde...Visina 194 cm, tezina - 93-94 kg, 20 god...:)








Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #95 poslato: Mart 14, 2016, 07:38:50 posle podne »
Brate prvo sto cu ti reci je da je GREH opaliti side chest u trenerci sa takvim nogama ;D

Sto se ostalog tice,samo brate polako,sve to dobro znas i sam,veruj u sebe i ne daj glupostima da te pokolebaju i sibaj do cilja bilo to bina,leto,devojka ili nesto skroz drugo.. :)

Za trenera mozes,ali opet kontam ako vec mislis o treneru da sam dodjes do neke forme pa da angazujes nekog da te prepuje za binu ili slicno.. :)

Samo napred buraz.. :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #96 poslato: Mart 14, 2016, 08:01:42 posle podne »
Brate prvo sto cu ti reci je da je GREH opaliti side chest u trenerci sa takvim nogama ;D

Sto se ostalog tice,samo brate polako,sve to dobro znas i sam,veruj u sebe i ne daj glupostima da te pokolebaju i sibaj do cilja bilo to bina,leto,devojka ili nesto skroz drugo.. :)

Za trenera mozes,ali opet kontam ako vec mislis o treneru da sam dodjes do neke forme pa da angazujes nekog da te prepuje za binu ili slicno.. :)

Samo napred buraz.. :)
Slobce  hvala na podrsci brate,znaci dosta...Side chest odradjen na brzinu i to kad uhvatim nekog da me slika...:D
Sto se tice trenera i to je jos jedan finansijski izdatak pored svih ostalih ali smatram da ukoliko se odlucim da se spremam da mi treba neko ko bi me pratio duzi vremenski period odnosno da se prodje kroz odredjene faze alii opet kazem zelja je velika ali hteo to ja ili finansije su jedan od bitnijih faktora koje uticu na tok dogadjaja..;)

Van mreže daca91

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #97 poslato: Mart 14, 2016, 08:48:05 posle podne »
Vojo, svaka cast! :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #98 poslato: Mart 14, 2016, 09:07:56 posle podne »

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #99 poslato: Mart 14, 2016, 09:37:22 posle podne »
Noge extra, pogotovo na tvoju visinu, gdje je dosta tesko imat dobre noge. Noge su ti jaca strana.
Instagram: Aco_1007

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #100 poslato: Mart 14, 2016, 09:50:24 posle podne »
Noge extra, pogotovo na tvoju visinu, gdje je dosta tesko imat dobre noge. Noge su ti jaca strana.
Hvala Aco..:)
Noge,kao sto rekoh, genetski dobre ali naravno to podrazumeva jake treninge itd.itd...:)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #101 poslato: Mart 26, 2016, 10:17:06 pre podne »
Reverse u toku..Jede se ,maksimalno cisto i prvu nedelju posle keto pocelo polako uvodjenje uh..Kilaza 95..;)



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #102 poslato: Mart 26, 2016, 12:21:02 posle podne »
Fino,pametno,racinalno
bez mnogo sranja,komplkacije,trazenje precica,izmisljanja tople vode..

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #103 poslato: Mart 26, 2016, 01:32:48 posle podne »
Fino,pametno,racinalno
bez mnogo sranja,komplkacije,trazenje precica,izmisljanja tople vode..
Hvala Peksone...ima tu jos da se radi ali radicemo...;)
Posebno mi se svidja drugi deo odgovora na kome se zasniva sve odnosno ne izmisljati toplu vodu,drzati se osnova koje su odavno postavljene uz modifikacije koje imaju smisla...Jos jednom hvala...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Voja.S - Pozdrav ljudi...:D
« Odgovor #104 poslato: Maj 21, 2016, 12:37:37 posle podne »
Samo da se javim.Trenira se, gura se.Trenutna kilaza 94.5 kg.Inace partija sa kojom imam najvise problema ali ide polako...