April 29, 2024, 12:25:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc!!  (Pročitano 2869 puta)

Van mreže rotvajler66

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Pomoc!!
« poslato: Maj 21, 2015, 10:44:29 posle podne »
Za 3 nedelje imam test fizicke spremnosti na policijskoj akademiji.Uglavnom mogu da odradim sve zadate vezbe u vremenskom ogranicenju ali me zeza trcanje.Bio sam u prodavnici suplemenata i prodavac mi je preporucio neki reaktor assault i objasnio mi je da mi on daje snagu i da vise mogu da izdrzim tokom treninga.Zaista ce mi biti jake pripreme u ove 3 nedelje pa sam zbog toga hteo da uzmem.Nego, posto mi sada ide matura i matursko vece i naravno da cu uzeti alkohol (recimo pola litra vina), je l ce biti nekih nezeljenih efekata ukoliko dan pre ili dan posle maturske veceri budem korisio reaktor i trenirao kao manijak?  Da li uopste reaktor ima nezeljenih efekata i sta mislite o tome da uzmem reaktor pola sata pre trcanja (trcanje je poslednja disciplina i bicu umoran a trebaju mi maksimalni rezultati)? Da kazem jos da imam 190cm i 90 kilograma.Molim vas da mi brzo odgovorite  :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pomoc!!
« Odgovor #1 poslato: Maj 22, 2015, 12:05:19 pre podne »
Pozz drugar..Studiram na kpa i ja sam skoro imao kuperov test i na AKademiji je ,u bukvalnom smislu reci,pomama za No reaktorima iz meni ne bas poznatih razloga.Vecina momaka koja ih uzima su fizicki neaktivni  i ocekuje od No reaktora cudo.Po mom misljenju Nor reaktor je odlicna stvar ukoliko se ispune jos neki uslovi od kojih moze zavisiti ucinak No reaktora.Ovaj tvoj slucaj je standardna pojava kod ljudi koji imaju proveru u ovom slucaju kuperov test tj,  u pet do 12 pitaju kako da istrce to...Nijedan preparat ne moze da ti vrati ili da kondiciju osim tebe samog....U drugim uslovima i sa drugim planom prilagodjenim tebi No reaktor bi pomogao i te kako.Zavisno od kondicije u kojoj se trenutno nalazis  tako i koncipiraj trening u naredne 2-3 nedelje.Nema potrebe da treniras kao manijak ove 3 nedelje pred testiranje,to moze dovesti samo do konraefekata, u najgorem slucaju povrede,samo polako i pametno.Bms nije nikakv bauk i uveren sam da ces ga proci,jer ko je ikada trenirao neki sport polozio ga je a i ovo ti govorim iz iskustva...Sto se tice alkohola,ja inace ne pijem,pa i nisam bas kompetentan da ti govorim o tome ali sutradan posle opijanja verujem da neces bas biti sprema za trening iz mnogo razloga(poznat je uticaj alkohola na telo recimo bices dehidriran, mamuran) a svaki dan ti je bitan...Naravno neki ce reci da je matura jednom,i jeste ali ti odluci...Iskreno se nadam da ces upisati Kpa i poloziti fizicko,znam kako ti je sada jer sam bio u istoj situaciji,zelim ti svu srecu...Ako sam negde pogresio tu su iskusniji koji me ispraviti i nadam se pomoci ti u ispunjenju tvog cilja..Pozz...:D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc!!
« Odgovor #2 poslato: Maj 22, 2015, 05:44:26 pre podne »
Pozz drugar..Studiram na kpa i ja sam skoro imao kuperov test i na AKademiji je ,u bukvalnom smislu reci,pomama za No reaktorima iz meni ne bas poznatih razloga.Vecina momaka koja ih uzima su fizicki neaktivni  i ocekuje od No reaktora cudo.Po mom misljenju Nor reaktor je odlicna stvar ukoliko se ispune jos neki uslovi od kojih moze zavisiti ucinak No reaktora.Ovaj tvoj slucaj je standardna pojava kod ljudi koji imaju proveru u ovom slucaju kuperov test tj,  u pet do 12 pitaju kako da istrce to...Nijedan preparat ne moze da ti vrati ili da kondiciju osim tebe samog....U drugim uslovima i sa drugim planom prilagodjenim tebi No reaktor bi pomogao i te kako.Zavisno od kondicije u kojoj se trenutno nalazis  tako i koncipiraj trening u naredne 2-3 nedelje.Nema potrebe da treniras kao manijak ove 3 nedelje pred testiranje,to moze dovesti samo do konraefekata, u najgorem slucaju povrede,samo polako i pametno.Bms nije nikakv bauk i uveren sam da ces ga proci,jer ko je ikada trenirao neki sport polozio ga je a i ovo ti govorim iz iskustva...Sto se tice alkohola,ja inace ne pijem,pa i nisam bas kompetentan da ti govorim o tome ali sutradan posle opijanja verujem da neces bas biti sprema za trening iz mnogo razloga(poznat je uticaj alkohola na telo recimo bices dehidriran, mamuran) a svaki dan ti je bitan...Naravno neki ce reci da je matura jednom,i jeste ali ti odluci...Iskreno se nadam da ces upisati Kpa i poloziti fizicko,znam kako ti je sada jer sam bio u istoj situaciji,zelim ti svu srecu...Ako sam negde pogresio tu su iskusniji koji me ispraviti i nadam se pomoci ti u ispunjenju tvog cilja..Pozz...:D

BRAVO!!!

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pomoc!!
« Odgovor #3 poslato: Maj 22, 2015, 09:24:24 pre podne »
Pozz drugar..Studiram na kpa i ja sam skoro imao kuperov test i na AKademiji je ,u bukvalnom smislu reci,pomama za No reaktorima iz meni ne bas poznatih razloga.Vecina momaka koja ih uzima su fizicki neaktivni  i ocekuje od No reaktora cudo.Po mom misljenju Nor reaktor je odlicna stvar ukoliko se ispune jos neki uslovi od kojih moze zavisiti ucinak No reaktora.Ovaj tvoj slucaj je standardna pojava kod ljudi koji imaju proveru u ovom slucaju kuperov test tj,  u pet do 12 pitaju kako da istrce to...Nijedan preparat ne moze da ti vrati ili da kondiciju osim tebe samog....U drugim uslovima i sa drugim planom prilagodjenim tebi No reaktor bi pomogao i te kako.Zavisno od kondicije u kojoj se trenutno nalazis  tako i koncipiraj trening u naredne 2-3 nedelje.Nema potrebe da treniras kao manijak ove 3 nedelje pred testiranje,to moze dovesti samo do konraefekata, u najgorem slucaju povrede,samo polako i pametno.Bms nije nikakv bauk i uveren sam da ces ga proci,jer ko je ikada trenirao neki sport polozio ga je a i ovo ti govorim iz iskustva...Sto se tice alkohola,ja inace ne pijem,pa i nisam bas kompetentan da ti govorim o tome ali sutradan posle opijanja verujem da neces bas biti sprema za trening iz mnogo razloga(poznat je uticaj alkohola na telo recimo bices dehidriran, mamuran) a svaki dan ti je bitan...Naravno neki ce reci da je matura jednom,i jeste ali ti odluci...Iskreno se nadam da ces upisati Kpa i poloziti fizicko,znam kako ti je sada jer sam bio u istoj situaciji,zelim ti svu srecu...Ako sam negde pogresio tu su iskusniji koji me ispraviti i nadam se pomoci ti u ispunjenju tvog cilja..Pozz...:D

BRAVO!!!
  Aaa Peksone kad vidim pohvalu ovako od ranog jutra lepse mi pocne dan,hvala burazere,nastavljamo dalje... :) :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc!!
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2015, 09:51:44 pre podne »
Napisao sam to bas iz razloga sto skoro pa svake godine,,a u isto vreme kada je upis u te i takve skole na redu,meni je inbox preplavljen sa indentnicim pitanjima.
Pogresio sam sto nisam napisao ovako jedan univerzalan odg ,koji bi copy svima,vec se trduim da svima objasnim pojediancno.
Bas jucer sam dobio u inbox tipa: treba mu "nesto" jer treba da istrci valjda 10 km a on nemoze ni 500 m..
Na moje pitanje KADA,odgovro je bio : pa u subotu,valjda je logicno zasto mi treba nesto..a to je pitao jucer (cetvrtak)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pomoc!!
« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2015, 12:12:27 posle podne »
Napisao sam to bas iz razloga sto skoro pa svake godine,,a u isto vreme kada je upis u te i takve skole na redu,meni je inbox preplavljen sa indentnicim pitanjima.
Pogresio sam sto nisam napisao ovako jedan univerzalan odg ,koji bi copy svima,vec se trduim da svima objasnim pojediancno.
Bas jucer sam dobio u inbox tipa: treba mu "nesto" jer treba da istrci valjda 10 km a on nemoze ni 500 m..
Na moje pitanje KADA,odgovro je bio : pa u subotu,valjda je logicno zasto mi treba nesto..a to je pitao jucer (cetvrtak)
  Kazem ti na Akademiji je pomama za No reaktorima i kad ja malo krenem cisto da im objasnim kako radi u kojim uslovima rulja od 20 kolega me na*usi...Upravo su to slucajevi kao sto si naveo ti...aktivni pusaci,fizicki neaktivni,koji ne mogu da potrce i posle naravno pljuju No reaktor.Inace sada im je posebno zanimljiv kofein i to je revolucionarno otkrice a  ne nesto sto postoji vec xxx godina...